gebe
  1. aynalarım

aynalarım Forum Okuru

Ne yaparım

Konu, 'Çöplük' kısmında aynalarım tarafından paylaşıldı.

Ben aldatıldım.Eşim olacak o adam işte çok önemli dosyalar falan var diyodu eve gelemiyecekmiş.Arkadaşıma giderken kızla gördüm böyle genö alımlı sarışın bi kız .Böyle minicik şort bide ip askılı bir badı giymiş o eşim olcak adama saarılşmışlar bide aradım o sırada nerdesin diy hala işteyim diyo.Eve gel dedim kavgs ettik üstüne dayak yedim.Boşanma davası acıcam dedim bıçk tuttu yaa.Burayada naıl girdiğimi sormayın.TELEFONLARI ALDI KABLOLARI KESTİ.Karşı komşumda yedek ananhtar vardı kapıyı açı verdi onun bilgisayarı zaten araştırma yapıyorum ne yapıcm diye şimdi arasam hemen çıkmaz korkuyorumda evden mi kaçsam
    İnanmadınız herthaldee ama bu gerçek valllaha.Araştırma yaptım arıyacaktım korktum hala korkuyorm çarşıya pazara çıkamıyorum.Hem boşanmıycam hem adam beni aldatcak.Gerçe bitraz sonra eve gircem komşumuza kapıyı kilitletmcem belli etmiycem ama korkuoyorum arasam mı?Ama ölmek istemiyorum.

2. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113
    Öncelikle geçmiş olsun. Bu durumda senin metanetli olarak biraz hiç bir şeye karışmadan ve konuşmadan beklemen gerekiyor. Biraz bekle bir aya kadar ve hiç bir şeye karışma bak bakalım ne oluyor ? Değişiyor mu davranışı değişiyor mu sana.

Bu arada ölmeyi vs aklından çıkart kimse kimseye birşey yapamaz. Sen karışma sakın ola kavga da etme. Gelişmelerden bizi haberdar et lütfen.

Ne yaparım konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ne yaparsınız?

Ne yaparsınız?

Telefonun çekmediği ve ıssız bi yolda kar yağmaya başlıyor. Zincir takmak üzere arabanızı durduruyorsunuz. Arka lastiklerden birini söküp 4 tane vidayı kenara koyuyorsunuz. Bir süre sonra her yeri kar kaplıyor ve vidaları nereye koyduğunuzu bulamıyorsunuz. Oysa lastiği tekrar takıp, acilen yola devam etmeniz gerekiyor. Ne Yaparsınız?
  2. Aşık Erkek Ne Yapar

Aşık Erkek Ne Yapar

seven erkek kacarmı Yeni ve çok güzel duygulara sahipsiniz. Aşk mı acaba diyorsunuz. Onu düşünmekten, sürekli onu görme isteğinden kendinizi alamıyorsunuz. Sesini duymak için fırsat yaratıp telefona sarılıyorsunuz… Evet bunun adı aşk. Peki o da size aşık mı? Aşık olduğunu anlayabilirsiniz. Tıpkı size olanlar ona da olur. Aşık değilse nasıl davranır? Türden soruların cevabını bu yazımızda...
  3. İtikâf Nedir, KadınlarNasıl Yapar?

İtikâf Nedir, KadınlarNasıl Yapar?

ramazan ı şerif itikaf, nedir, kadınlar ve İtikaf, hakkında bilgi için yazımıza buyrun arkadaşlar. İtikâf nedir, kadınlar nasıl yapar? sizler için paylaşıyoruz melekler:D:D Sual: İtikâf nedir? Kadınlar evde itikâfa nasıl girer? CEVAP Ramazan ayının son on gününde, gece gündüz bir camide kapanıp ibadet etmeye, itikâf denir. Ramazan-ı şerifte itikâf, sünnet-i müekkededir. Ancak itikâf,...
  4. Antropolog ne iş yapar

Antropolog ne iş yapar

Kızlar acaba Antropolog ne iş yapar bilen var mı
  5. Antropologlar ne iş yapar

Antropologlar ne iş yapar

Antropologlar ne iş yapar Antropolog olmak için Merhaba Melek'ler ve bizi takip eden sevgili misafirler. Antropologlar ne iş yapar diyen herkes, bu yazımızda merak ettiğiniz tüm soruların yanıtını bulacaksınız arkadaşlarım. Çünkü biz bu yazımızda Antropologlar ne iş yapar hakkında bilgiler aktarıyoruz sizlere. Antropolog, evrenin ve dünyanın oluşumu,yaşamın başlangıcı ve...

Sayfayı Paylaş