Ne yaparım

• Konbuyu başlatan aynalarım
  • Başlangıç tarihi
A

aynalarım

Forum Okuru
Ne yaparım
Ben aldatıldım.Eşim olacak o adam işte çok önemli dosyalar falan var diyodu eve gelemiyecekmiş.Arkadaşıma giderken kızla gördüm böyle genö alımlı sarışın bi kız .Böyle minicik şort bide ip askılı bir badı giymiş o eşim olcak adama saarılşmışlar bide aradım o sırada nerdesin diy hala işteyim diyo.Eve gel dedim kavgs ettik üstüne dayak yedim.Boşanma davası acıcam dedim bıçk tuttu yaa.Burayada naıl girdiğimi sormayın.TELEFONLARI ALDI KABLOLARI KESTİ.Karşı komşumda yedek ananhtar vardı kapıyı açı verdi onun bilgisayarı zaten araştırma yapıyorum ne yapıcm diye şimdi arasam hemen çıkmaz korkuyorumda evden mi kaçsam
İnanmadınız herthaldee ama bu gerçek valllaha.Araştırma yaptım arıyacaktım korktum hala korkuyorm çarşıya pazara çıkamıyorum.Hem boşanmıycam hem adam beni aldatcak.Gerçe bitraz sonra eve gircem komşumuza kapıyı kilitletmcem belli etmiycem ama korkuoyorum arasam mı?Ama ölmek istemiyorum.

Öncelikle geçmiş olsun. Bu durumda senin metanetli olarak biraz hiç bir şeye karışmadan ve konuşmadan beklemen gerekiyor. Biraz bekle bir aya kadar ve hiç bir şeye karışma bak bakalım ne oluyor ? Değişiyor mu davranışı değişiyor mu sana.

Bu arada ölmeyi vs aklından çıkart kimse kimseye birşey yapamaz. Sen karışma sakın ola kavga da etme. Gelişmelerden bizi haberdar et lütfen.

Geri