gebe
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Bilge Gökçen

Bilge Gökçen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    108
    Ödül Puanları:
    0

Ne yaparsınız?

Konu, 'Zeka Soruları' kısmında Bilge Gökçen tarafından paylaşıldı.

Telefonun çekmediği ve ıssız bi yolda kar yağmaya başlıyor. Zincir takmak üzere arabanızı durduruyorsunuz. Arka lastiklerden birini söküp 4 tane vidayı kenara koyuyorsunuz. Bir süre sonra her yeri kar kaplıyor ve vidaları nereye koyduğunuzu bulamıyorsunuz. Oysa lastiği tekrar takıp, acilen yola devam etmeniz gerekiyor.
    Ne Yaparsınız?

2. nil

nil Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: Ne yaparsınız?
    diğer 3 lastiğin birer vidasını söker vidalarını kaybettiğim lastiğe takardım böylece her lastikte üç tane vida olurdu buarada zincirlerimi de takardım sonra yola devam ederdim

3. Bilge Gökçen

Bilge Gökçen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    108
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: Ne yaparsınız?

Doğru cevap, tebrikler... :)

Ne yaparsınız? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hande Yener - Ne Yaparsın

Hande Yener - Ne Yaparsın

Olanlar yağmurundan sonra Ölümden yeniden doğumdan sonra İsmini hatırla ve sevebildiğini Çok mu zor çok mu zaman alır çok mu uzak? Şimdi geri mi duracaksın? Saklanacak mısın şimdi? Başa mı döneceksin? Ne yaparsın? (x2) Kimi seviyorsan dön etrafında Görmüyorsa seni göster parmağınla Kimi seviyorsan dön etrafında Gökyüzüne uzan del parmağınla
  2. canlı olsalar ne yaparlardı:)

canlı olsalar ne yaparlardı:)

:laugh::laugh::laugh: :laugh::laugh::laugh::laugh: :laugh::laugh::laugh::laugh: canlı olsalar;;.... tekme tokat girişecekler yanındakilerine:D:D
  3. Arılar neden bal yaparlar?

Arılar neden bal yaparlar?

bal arının nesidir hangi arılar bal yapar arılar hangi çiçeklerden yapar neden Arıların birini soktuktan sonra öldüğünü biliyormuydunuz?Peki arılar neden bal yaparlar işte sorularınızın cevapları ve çok daha fazlası Tabii ki sadece insanlar yesinler diye değil. Bal arıları eşek arılarından farklı olarak kışı koloni halinde geçirirler. Koloni kış uykusuna yatmaz ama bir salkım gibi kümeleşir....
  4. Ne yaparım

Ne yaparım

Ben aldatıldım.Eşim olacak o adam işte çok önemli dosyalar falan var diyodu eve gelemiyecekmiş.Arkadaşıma giderken kızla gördüm böyle genö alımlı sarışın bi kız .Böyle minicik şort bide ip askılı bir badı giymiş o eşim olcak adama saarılşmışlar bide aradım o sırada nerdesin diy hala işteyim diyo.Eve gel dedim kavgs ettik üstüne dayak yedim.Boşanma davası acıcam dedim bıçk tuttu yaa.Burayada...
  5. Pilates Yaparken Ne Giyilir?

Pilates Yaparken Ne Giyilir?

Günümüzün oldukça popüler sporlarından biri olan pilates özellikle bayanlar arasın da oldukça yaygın bir spordur. Ebru Şallı ile gündeme gelerek kısa sürede bayanların gözdesi haline gelen pilates de ne giymeli? Öncelikle spor yaparken kendinizi rahat hissettiğiniz şeyleri giymeniz de fayda olacaktır. Pilatesin bu kadar çok tutulmasından sonra spor ve giyim markalarının birçoğun da yer alan...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

Sayfayı Paylaş