gebe
  1. gamselim

gamselim Mekanın en şık Meleği Üye

Beğenilen Mesajlar:
    185
    Ödül Puanları:
    63

ne yapcagımı bilmiyorummm

Konu, 'Ah Erkekler' kısmında gamselim tarafından paylaşıldı.

erkek arkadaşım beni sürekli kıskanıyor bazen ondan korktugum oluyor kıskanınca bi garip oluyor gözleri dönüyor resmen beni ailemden akrabalarımdan derslerimden hatta uykumdan bile kıskanıyor neden böle yapıyorsun diyince sensizliğe katlanamıyorum diyor ya bazen ona hak veriyorum yani anlamaya calışıom hiç yoktan ama bazen yeterrrrr diye bagırasım geliyor sizce ne yapmalıyım bu konudaaa

2. TuanA_GzN

TuanA_GzN Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bu tip insanları hasta olarak görüyorum ben hiç bi mantıklı acıklama bulamıyorum ama insan sevince herşeye bi açıklama buluyo dikkatli olmak lazım

3. qüzeLim

qüzeLim Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    cnm bnm konusarak cöz dıorm ama emın ol duzeldıqıne yoksa bu ınsanlı ılerıyı dusunuosan mutlu olamazsn :S

4. besteem

besteem Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    sen de onun gibi davran bıkar belki yapmaz.senın çektiğini anlasın napıyosa aynını yap .

5. swetla

swetla Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    bence en doğru iş bir an önce o tarz insanlardan uzak durmak lazım çünkü gerçekten kendine güvensizlik örenğidir hatta korkunç derecede zararlı

6. gamselim

gamselim Mekanın en şık Meleği Üye

Beğenilen Mesajlar:
    185
    Ödül Puanları:
    63
    cevaplarınız için çok teşekkür ederim ne yazık ki zaten ayrıldım bu yüzden ayrılmak beni çook üzdü herkeze teşekkürler

7. »| HeRCai |«

»| HeRCai |« Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    38
    ayriligin sebebinin bu olmasi, gercekten cok üzücü...

neyse hakkinizda hayirlisi olsun...

ne yapcagımı bilmiyorummm konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. neden?

neden?

bu oyunda hayatımızdaki klişelere bi anlam vermeye çalışacaz alttakide kendince bi cvp verip yeni bi klişe söliyecek... ilk ben baslıyorum neden hep ilk adım erkeklerden beklenir
  2. ne yapacağımı bilmiyorumm:(

ne yapacağımı bilmiyorumm:(

meleklerim bana yardım edin lütfen çocukluğumdan beri tanışıyorduk sık sık konuşurduk ve benimle çok düzgün konuşurdu hiçbi kötü söz veya konu konuşmazdı bütün gün neler yaptığını anlatırdı ve beni çok sewdiğini söylerdi...Çok iyi geçiniyorduk ve birbirimize karşı çok saygılıydık onun neden başka kızlarla ilgilendiğini bir türlü anlayamadım ve aldatılmanın verdiği o büyük acıya daha fazla...
  3. Neden...!

Neden...!

Bu güzel sitede neden radyo yayını yok ...?
  4. Neyse...

Neyse...

Aldığın her nefesin sana beni hatırlatacak.... Gittiğini sanma yerin bende ebedi kalacak... Gözlerinin baktığı her yerde gözlerim olucak... Adını aşkta bir kez kanatmamış Sevişmelerine hiç duygu katmamış Zalim düş... Yokluğunu çağırıyorum iki ucu yanık kağıtlardan Bitmemişliğin tükenmişliği başladı artık Zaman dudaklarıma bant Ellerime halat bundan böyle. Adını yalan aşklarda dağlayacak...
  5. ne

ne

burçak tarlasının gerçek adı nedir

Sayfayı Paylaş