gebe
  1. aysedokumacı

aysedokumacı Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

ne yapcam :(:(:(

Konu, 'Dert Köşesi' kısmında aysedokumacı tarafından paylaşıldı.

sevgili melekler benim bi sıkıntım var sevgilim yakında nişanlncam adamla sürekli msjlaşyrduk bgn dedi ya artk kusura bakmada bıktım mesj laşmaktan çoluk çocukmuyuz biz ararım konuşuruz dedi.bu dediğinne fena bozldum arayıncada açmamayı düşünüyorum.:grev:sizce napıyım

2. AyYuzlu

AyYuzlu Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    27
    Ödül Puanları:
    48
    hic bişi anlamadımm yeniden anlatsana cnm

3. aysedokumacı

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    sevgili melekler benim bi sıkıntım var yakında nişanlncam adamla sürekli msjlaşyrduk bgn dedi ya artk kusura bakmada bıktım mesj laşmaktan çoluk çocukmuyuz biz ararım konuşuruz dedi.bu dediğinne fena bozldum arayıncada açmamayı düşünüyorum.:grev:sizce napıyım msjlaşmaktanmı sıkıldı yoksa bendenmi:(:(:(

4. AyYuzlu

AyYuzlu Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    27
    Ödül Puanları:
    48
    mesajlaşmaktan tabi belliki cocuk sesini duymak istiyorr

5. aysedokumacı

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ama bu zmna kadar hep msjlaşıyorduk arada arıyordu.şimdi tamamen msj işini kaldralm diyo oysaki sürekli kontrolum altında oluyodu öyle:( herran ne yaptını biliyodum .ama aramak öyle dğil hern aramıyo:( bişe mi oldu sanki ayrılmkmı istiyo acaba :grev:

6. gamselim

gamselim Mekanın en şık Meleği Üye

Beğenilen Mesajlar:
    185
    Ödül Puanları:
    63
    canım gercekten bu kadar büyütme bu olayı erkeklere göre bu iş zordur bence yanii bu normal bişey zaten siz flört dönemini gecmişinz bencede ne gerek var canım...bundan nasıl cıkardın senden ayrılmak istediğini pes dogrusu hem daha iyi olur sesini duyarsın öylesii daha güzel bence canım sıkma kendini bu normal bişey...hem şimdiden alış evlenince demi msjlaşacaksınız ...
    tmm sen bundan cok rahatsızsan konuş ben böle istemiyorum senle mesajlaşmak istiyorum de seni kırmaz bence...

7. gül&naz

gül&naz Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    cnm üzülcek bütütecek hic bisey yok belki msj yazmaktan bikmistir senden degil yani. senden biksa evlilige giden bir yola girmezdi ,hem senin icin daha iyi degilmi arayin konusun sesini duy senin kulagina seni seviyorum demesimi yoksa yazmasimi daha iyi bence bu güzel kelimeyi kulagini fisildamisi cok daha hos olur :) mutlulugunuzu bozacak hic biseye izin vermeyin saglicakla

8. aysedokumacı

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ya sii çok seviyorum meleklerrr :) haklısınız:)

9. CaRiZmA

CaRiZmA Vip Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    43
    Ödül Puanları:
    0
    hay allah benim esimle mesajlasmalarim aklima geliyodu sabah aksam mesaj oda yetmiyodu ariyoduk snra net fln :hhh: bana ozaman öyle deseydi bukadar kafama takarmiydim cikssss sanmiyorum adam seni sevmese nisanlanmaya kalkmaz hem msj yaz yaz insanin parmaklari kopuyo :D hak ver sevgiline okadrda takma kafana :D

10. AyYuzlu

AyYuzlu Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    27
    Ödül Puanları:
    48
    bizde eşimle aynen sizin gibiydikkk 24 saat haberleşiyordukk :haha:

11. aysedokumacı

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    :):):):) çok mutluyum sayenizde söyledikleriniz sayesinde .gerçekten sevgilime hak veriyrum şimdi sonuçta iş güç sahibi çocuk gibi sürekli tik tik tik tik mesajlaşıyoduk :D doğru msj işinin bitmesi gerekiyodu arada tamam msjlaşıyzda eskisi gibi her salise değil:D iyiiki varsınız melekler mucukkk. sevgiler...

12. swetla

swetla Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    of canım ya ne saçma birşey bu açmamak falan , ne olacak yani aramak istemiş işte

13. AyYuzlu

AyYuzlu Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    27
    Ödül Puanları:
    48
    herseyın iyi olmasına sevindim cnmm

14. aysedokumacı

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    böyle düşünmek gerçkten işe yaradı kendiimi daha iyi hissediyorum.

15. gamselim

gamselim Mekanın en şık Meleği Üye

Beğenilen Mesajlar:
    185
    Ödül Puanları:
    63
    kendini iyi hissetmene sevindim canım benim ...
    herşey güzel gönlünce olsun....:oppucuk:

ne yapcam :(:(:( konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Neden?

Neden?

Günün son dersinin sonuna gelinmişti. Öğrenciler çıkmak için sabırsızlanıyordu. Defter ve kitaplarını çantalarına koydular. Zil çalar çalmaz, dışarı çıkmak için hazırdılar. Yalnız, Ali hazırlanmamıştı. Gecikmek için de elinden geleni yapıyordu. Nihayet zil çaldı. Öğrenciler bir anda kapıya yöneldi. Ali, yerinden kalkmadı. Ağır ağır eşyasını topladı. Bir yandan göz ucuyla öğretmenine bakıyor,...
  2. neden?

neden?

bu oyunda hayatımızdaki klişelere bi anlam vermeye çalışacaz alttakide kendince bi cvp verip yeni bi klişe söliyecek... ilk ben baslıyorum neden hep ilk adım erkeklerden beklenir
  3. Neden...!

Neden...!

Bu güzel sitede neden radyo yayını yok ...?
  4. Neyse...

Neyse...

Aldığın her nefesin sana beni hatırlatacak.... Gittiğini sanma yerin bende ebedi kalacak... Gözlerinin baktığı her yerde gözlerim olucak... Adını aşkta bir kez kanatmamış Sevişmelerine hiç duygu katmamış Zalim düş... Yokluğunu çağırıyorum iki ucu yanık kağıtlardan Bitmemişliğin tükenmişliği başladı artık Zaman dudaklarıma bant Ellerime halat bundan böyle. Adını yalan aşklarda dağlayacak...
  5. ne

ne

burçak tarlasının gerçek adı nedir

Sayfayı Paylaş