gebe
  1. Melek-ki :)

Melek-ki :) Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Ne yapcğmı bilmiyorum :(

Konu, 'İtiraf Ediyorum' kısmında Melek-ki :) tarafından paylaşıldı.

Uzn süredir bi sevglm var ve bn artık devam etmek istemiyorum .beni soğutacak haraketleri oldu.Ama bunu ona söylediğimde çok kötü şeyler yaptı kendine zarar vererek ona üzülmemi sağladı ..çok ciddi ama bn o kadr değil.her konusu açıldığında bunun beni ikna edip devam ettiriyo .sizce ne yapmalıyım :( ?

2. *şiker*

*şiker* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    148
    Ödül Puanları:
    0
    canım benim ilişkine devam etmek istemiyorsan onun istemediği şeyleri yap senden ayrılır ama birde şu var sen istemedikten sonra kimse seni çıkmaya zorlayamaz ki...sevgiyle kal tatlım

3. »| HeRCai |«

»| HeRCai |« Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    38
    Ayni dert bendede vardi canim, burdaki melekler bilir...

1 senede kurtuldum (oda insallah, tam kurtuldummu bilmiyorum)

Tatlim ben fazla uzatma derim, yani bu gibi insanlar icin 1 dakika bile ayirilmaz.

Yapacagi seylere gelince, kuru tehditten baska birsey degil.

Hicbirsey yapmiyorlar.

Ona ondan sogudugunu, ve ondan ayrilman icin gecerli sebeblerini anlat, ve bitir iliskiyi, emin ol, hemen kafaya almayi deneyecektir seni, ama sakin kanma.

Ki madem sevmiyorsun, zorla birlikte olma canim, bende acidim icin görüsüyordum, ama sonunda olan bizlere oluyor...

Saglicakla kal canim

4. Melek-ki :)

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    teşekkr ederm .. soğutmaya çok çalıştım ama dahada yakınlaşıyo :(

5. * MuCiZé *

* MuCiZé * Forum Okuru

madem bişiler artık yolunda değil ayrıl gitsin,korkma can kıymetlidir hiç bi zarar veremez kendine.ayrıca bu şekilde gider ve evliliğe de ikna olursan o zaman sen kendine zarar vermiş olursun istemediğin kişiyle evlenerek.

6. ışılsu

ışılsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    26
    Ödül Puanları:
    0
    bir şekilde onu buna anlat sende onu soğut davranış ve hareketlerinle

7. tuqqce

tuqqce Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    394
    Ödül Puanları:
    83
    Kendine birşey yapamaz öyle dediğine bakma sen onun seni korkutmaya çalışmış sevmiyorsan ayrıl uzatmanın bir anlamı yok ama yinede azıcıkda olsa düşün karşı tarafı..öptüm

8. ebraryksl

ebraryksl Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Canım benimm yaaa .valla okurken tüylerim diken diken oldu.biri vardı hem lise hemde üniversite döneminde.anaaaaaaam çocuk belanın tekiydi.başlarda anlamadım.sona hemen dedim bitsin istemiyorum.bi yandanda aptallığıma doymayım üzülür diye de korkuyordum.önceleri kendime zarar veririm ,sensiz yapamam çok seviyorum ,sen benimsin falan diyordu. ben hayatımdan çıkarmama rağmen o çıkarmadı her zaman müdahale etti.ve olayı kendini geçip bana zarar vermeye getirdi.aileme zarar verdi.sülalemde çoğu kişi öğrendi.o kadar zorluklar yaşadımki inanamazsın.

geriye dönüp baktığımda tek hatanın kendimden önce onun üzülmemesini düşünmem olduğunu anladım.canım benimm eğer sen mutlu deilsen ve o kişinin hayattaki eşin olmadığını düşünüyorsan kesinlikle ama kesinlikle ondan ayrıl.hep ikna ile devam edemezsin.ayrı kalın gercekten onu sevdiğini düşünüyosan ondan ayrıyken üzülüyosan onu özlüyosan tabikide devam et.ama anladığım kadarıyla ole bi durum yok sende.

seninki aynı olmasada benzer yanları var.işallah olayı benim olay gibi bitirmez.bu şuan için sadece bi ilişki.eğer senin hayatındaki kısmetin oysa zaten yollarınız ayrılmaz merak etme.Allah yardımcın olsun tatlımmmm.

9. seerose

seerose Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    61
    Ödül Puanları:
    48
    Tek ve kesin cozum canim,otur guzelce konus olmayacagini vs anlat gerisini de dusunme,iyik yapayim derken karsindakine daha cok zarar verebilirsin,kendine zarar verdi diye devam edersen bunu aliskanliga donusturebilir,bazen iyilikten maraz dogar.Sevmiyorsan kirmadan uzmeden bitir.

10. Melek-ki :)

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Hepinize çooookkk teşekkr ederim .. Düzeldi bitti .Onsuz daha mutlu olduğumu anladım

11. Misafir

Misafir Forum Okuru

Eğer ki bir karar vermişsen, bu kararın onun hoşuna gitsin yada gitmesin uygula... Nasıl ki onlar istemediklerinde söylüyorlarsa sende söyle ki zaten söylemişsinde. Onun sana duygu sömürüsü yapıp seni etkilemesine izin verme, etkilenme... Kararında ciddi olduğunu açıkça söyle ve gerekirse onunla görüşme. Er yada geç kabul edecektir.

İnsan ne kadar severse sevsin, istenmiyorsa o seven kalbi alır yerinden söker, ezer. Gurur denen birşey varya, istemeyeni nasıl istiyor ve nasıl yapışıyor, akıl mantık almıyor:S

Hakkında ve onun hakkında en hayırlı olanı olsun...

12. laetitia

laetitia Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0
    Bak canım şuan nekadar sağlıklı düşünüyorum bilmiyorum ama vicdanla aşk olmaz acımakla aşk olmaz sevmiyorsan dünyanın en iyi insanı bile olsa olmuyor.Birazda kendini düşünmen gerek hayatta unutma hayat senin sadece başkalarını değil kendinide mutlu edip düşünmelisin.

13. $ul€

$ul€ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    424
    Ödül Puanları:
    0
    bence hislerini söyle açık aık...

olmuyosa olmaz zorlamanın alemi yok bence

haa ama derse ki ölürüm öldürüürüm vs...çok ta tın de hiç bi şey yapamaz kuru laf kalabalığı yapmasın:tik:

14. DєRiи яocк

DєRiи яocк Forum Okuru

kurtulduguna sevindim ama bu kadar kolay degil hepiniz laf kalbalıgı diyosunuz ama bizim burda çocuk kendini bıçakladı bide sevgilisinide bıçakladı:(

15. miranda

miranda Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    yapacağın en akıllıca şey bu ilişkiyi bir an önce sonladırmak canım.

Ne yapcğmı bilmiyorum :( konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ne yediğimizi bilmiyoruz

Ne yediğimizi bilmiyoruz

toplantıda konuşan Türkiye Süt, Et, Gıda Sanayicileri ve Üreticileri Birliği (SETBİR) Başkanı Erdal Bahçıvan, Türkiye’de bir litre sütte 1 milyon bakteri olduğunu söyledi. Bu oran Arjantin’de 20 bin, Polonya’da 180 bin. Avrupa Birliği 1 litre sütte bulunan bakteri miktarının 100 binden az olmasını şart koşuyor. SETBİR’in verilerine göre Türkiye’de et ve süt fiyatları da dünya ülkelerine oranla...
  2. ne yapsam bilmiyorum

ne yapsam bilmiyorum

ne yapsam bilmiyorum silahımı kaybettim ne yapsam bilmiyorum evlendim pişmanım merhaaba ben 2 yıllık evliyim eşimle kaçarak evlendim ama çok pişmanım keşke daha iyi yollarla olsaydı mutlu değilim 2 seneden beri ne aileler anlaşabildi ne de biz bu sebepten huzur bulamadık şimdi 7 aylık hamileyim ve eşimle ayrılmaya karar verdik aslında herşey anlattığım gibi değil 2 sene içinde okadar çok şey...
  3. Ne yapacağimı Bilmiyorum :(:(

Ne yapacağimı Bilmiyorum :(:(

Arkadaşlar inanın birileriyle sıkıntılarımı paylaşmazsam boğulucam. Son bir kaç gündür hayatımda herşey ters gitmeye başladı.Hep olumsuz haberler alıyorum.Ruhum daralıyor, bazen olmadık şeyler düşünmeye başlıyorum. Hayatımın en kötü günleri, bu yüzden okulu bırakmayı bile düşünüyorum :cry::cry: okulum ve normal hayatımda tüm terslikler son 2 gündür beni bitirdi nerdeyse. tercihlerimde...
  4. Evleneceğim Ne yapacagimi Bilmiyorum :(

Evleneceğim Ne yapacagimi Bilmiyorum :(

Merhaba arkdaslar, bu siteye cogu kez girmisligim var ama üye vaya yorum yazmamistim ama suan buna gerek duyuyorum umarim bana yardimci olursunuz :( ben 1,5 sene önce nisanlandim hersey cok güzel gidiyordu ailelerde süper anlasiyordu, taki dügün, kina hazirliklari geldi cati... ben artik nisanlimi taniyamiyorum cok farkli bir insan oldu :(.. onlar birsey yapinca ayni seyi bizden (kiz...
  5. Offffff ... Neyi var bilmiyorum..

Offffff ... Neyi var bilmiyorum..

Selam kizlar . Esim yeni isine basladi cok sukur ama bu defada hasta oldu . Morelim bozuk . Uc dort gun gitti hasta edi kendini. Uc gun ise sadece bi ceketle gitti geldi eve gdiginde zamgir zangir titriyodu cok usumustu .. Ondan sonra hasta oldu esim gogusnde zaten sorun var soguk aldimi kotu oluyo bu sefer daha kotu geciriyo bronsitmi astimi anlam veremedm . Gripde degil oksuruk, mide...

Sayfayı Paylaş