gebe
  1. dilek__

dilek__ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Ne Yapıcamı Hiç Bilmiyorum .s

Konu, 'Tavsiye Al' kısmında dilek__ tarafından paylaşıldı.

lezbiyen hikaye Dün gece tesadüf sonucu 2 senelik ev ardaşımın lezbiyen olduğunu öğrendim.Ne yapıcam hiç bilmiyorum .s Çok şaşkınımm.. Lütfen bana bi akıl verin ?

2. toi avec moi

toi avec moi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    8
    Ödül Puanları:
    18
    hic bise yapmiyacaksin sana zarari dokunuyorsa baska bir yere tasinirsin bôylece konu kapanir.

3. hüzün meleği 26

hüzün meleği 26 Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    77
    Ödül Puanları:
    48
    rahatsızsan o ewden ayrılacaksın

4. dilek__

dilek__ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ewi kiralamadık istanbulda ewimiz wardı kendi ewimiz bn oturuyodum ewde tek samimi arkdşm olnca snftan yurttan ayrılıp bna taşındı 2 senedir hiç bi zararını görmedim gerçi ama doğaal olarak öğrenince ürktüm biraz ben ayrılamıcama göre mecbur olursa bişey evden çıkartıcam o zaman

5. toi avec moi

toi avec moi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    8
    Ödül Puanları:
    18
    sana zarari dokunmaz bence rahat olmalisin oda ôyle elinden bise gelmiyor demekki cinsel tercihi bu .

6. Young bride

Young bride Banned

Beğenilen Mesajlar:
    581
    Ödül Puanları:
    0
    o onun tercihi bişey yapamzsın sana zararı dokunmuyosa sorun yok canım

7. Misafir

Misafir Forum Okuru

Toplumumuzca tasvip edilmeyen bir cinsel kimliktir lezbiyenlik. Bir çok lezbiyen, kimliğini gizler bu nedenle. Kaldı ki senin ''çok samimi arkadaşımdı'' dediğin 2 yıllık ev arkadaşın da samimiyetinize bile güvenmiyerek bunu senden saklamış, açıkçası korkmuş.
    Seni çok iyi anlıyorum, ben olsam bende senin gibi düşünür ürkerdim belki ama unutma ki onun bir suçu yok, oda bunu içten tasvip etmiyor ki gizliyor. O da hür yaşamak isterdi cinsel kimliğini...

Elbette ki senni huzurun ve ruh sağlığın önemlidir. Fakat onu kırmadan ve hatta mümkünse onun cinsel kimliğini hiç kullanmadan evden ayrılmasını sağlayacak bir bahane bul derim. Sakın ola ki onu bu konuda incitme, çünkü bu kimliğe sahip olan insanların çoğu bozuk bir psikolojiyide sahiplerdir. Yazıktır...

ALLAH yardımcınız olsun arkadaşım:)

8. dilek__

dilek__ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ewet haklısınız sanırım.. Onu zaten incitemem kıramam iyi kötü bi geçmişimiz var aynı ewi paylaştık bugüne kadar bana bi zararı olmadı.. Ya karşıma alıp bana güvenebilmesini söyliyp konuşçam onunla yada dediğiniz gibi bi bahane bulup evden ayrılmasını sağlıcam.Onu yargılayamam kndi seçimi bu çnkü aynı zamandada en yakın arkadaşım tabiki incitmem onuu bunuda bu şekilde onu kırmadan incitmeden halledicem.. Tavsiyeniz için çok teşekkür ederim gerçekten :)

9. y.caymazer

y.caymazer Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    kendi secimi tatlım.haklısın senin için zor bir durum ama.sen arkadaşını tercihi yönünden yargılama.arkadaşın dostun olduğu senin kötü yada iyi zamanlarında ne kadar yanında olduğu konusunda yargıla cnm.en kısa zamanda doğru tercihi yapman dileğiyle ..öpüldün cnm:)

10. GÜLKSKN

GÜLKSKN Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    34
    Ödül Puanları:
    0
    evet ya kimse tercihi yönünden yargılanmamalı kendi seçimi kötü bi secim bizlere göre belki ama sn ynede incitmemeye calıs öle yollarını ayırmaya calıs hatta snn bildğini bilmiosa farkettirme bile

11. aysegül87

aysegül87 Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    64
    Ödül Puanları:
    0
    senden bunu saklamasi güzel degil ama en yakin arkadasiolsanda kolay bi durum degil karsina gecip lezbiyenim demesi. sana bi zarari yoksa bence onunla oturmaya devam et ha yok ben bu isin üstünden gelemiyorum diyorsan karsina al konus...

12. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Arkadaaşımın eşi nişannlıma beraber olmak istiyor kadının kızı var bana baskı yapıyor ne yapmalıyım

13. Misafir

Misafir Forum Okuru

Pardon, ben msjınızdan bir şey anlayamadım. daha net ve açık yazarsanız, kendi görüşlerimizi fikirlerimizi belirtmemiz mümkün olacaktır :)

14. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Aman Allahım yer seni. Lezbiyen olmasının neresi korkunç. Samimi arkadaşın ise samimi arkadaşındır. Bir erkekle aynı evde kalmak daha korkunç olabilirdi senin açından. Lezbiyen olan samimi arkadaşın sana tecavüz etmez(edemez), insan olduğu için seni yemez, gereksiz yere dövmez... Ee önceden güvendiğin birini kapıya koymayı düşünüyorsan bence senden korkması gerek bu arkadaşının. Onun adına üzüldüm. Umarım gerçek yüzünü görür en kısa zamanda.

Ne Yapıcamı Hiç Bilmiyorum .s konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yastayım...Hiç kimse bilmiyor!

Yastayım...Hiç kimse bilmiyor!

Senden sonra hiç acım olmadı Ne deliliğim kaldı sevdadan yana ne de aşka inancım bir damla Oysa ben seni severken hiç acı çekmemiştim Ne olduysa, sen beni sevince oldu Bir zaman varlığını arzulayan gönlüm Yeri geldi yokluğunu aradı durdu Yazık, sevilme süreni kendin kısalttın Artık dönmesen de olur Hem sen, yokken daha güzeldin Hem sen, varlığında tanıdığım sen değildin Yine...
  2. off...Ne Yapacağımı Hiç Bilmiyorum...off

off...Ne Yapacağımı Hiç Bilmiyorum...off

biri yardım etsin lise 1'e gidiyorum ve serviste çok tatlı bir çocuğu çok beğendim ama o lise 4 ne yapacağımı bilmiyorum çok az zamanım var
  3. ben ne yapıcam yaa..  halen şoktayım:(

ben ne yapıcam yaa.. halen şoktayım:(

SLM KIZLAR DÜN NİŞANLIMLA YEMEĞE GİTTİK. DÖNÜŞTE DE ONLARA ÇAY İÇMEYE GİTTİK. EVDE KAYINVALİDEM KAYINBABAM VE GÖRÜMCEMİN 6 YASINDAKİ KIZI VARDI. BİARA NİŞANLIMLA MUTFAĞA SİGARA İÇMEYE GEÇTİK. NİŞANLIM OFF ÇOK YEMİŞİM DEDİ ÖNCE GENİRDİ SONRA OSSURDU. NAPIYOSUN SEN BEEE DEDİM NAPIYIM AŞKIM ÇOK YEMİŞİM DEDİ. BEN Bİ TUVALETE GİDİYİM DEDİ GİTTİ.AĞLAMAYA BAŞLADIM BENİM YANIMDA BÖYLE BİŞEYİ NASIL...
  4. Göbeğimi eritmek istiyorum ne yapıcam

Göbeğimi eritmek istiyorum ne yapıcam

Göbeğinizden Kurtulmanın Yolları göbekten kurtulmanın yolları göbekten kurtulmak göbekten kurtulmak için Aslında göbek problemi kulaktan dolma diyet ve egzersiz yöntemleriyle çözümlenemeyecek kadar önemli bir sorun melekler. Bu konuda uzman önerileri doğrultusunda hareket etmek ve sabır göstermek sıkı ve düz bir karna sahip olmanın tek şartı ne yazık ki. Bakın bu konuda uzmanların...
  5. Eyvah sistit oldum ne yapıcam?

Eyvah sistit oldum ne yapıcam?

Sistit idrar kesesi (mesane) nin iltihaplanmasıdır. İdrar yolları ve üreme sisteminde en sık görülen hastalıklardan biridir. Zamanında tedavi edilmezse hastalık böbrekleri de etkileyecek biçimde yayılabilir ve mesane ve böbreklerde kalıcı hasarlar oluşturabilir. Nedenleri: Normal de bakteriler üreme organları ve anüs bölgesinde yaşamaktadırlar. Bazen bu bakteriler alt idrar yollarını...

Sayfayı Paylaş