ne yapmalıyım bana bi akıl ya

banu23

Yeni Üye
Üye
ne yapmalıyım bana bi akıl ya
arkadaşlar hani ince bir çizgide olduğunuz anlar olur yaa bikarar vermek zorunda kalırsınız şu son dönemlerde ben o ince çizgideyim ve seçim yapamadığım içinde ciddi bir bunalımdayım evliliğim hakkında bi karar vermem gerekiyo ama sağlıklı düşünemiyorum 2 seçimin sonundada üzüleceğimi biliyorum çok yorulduğumun farkındayım ne yapacağımı bilmiyorum.
melekler şimdi ben ne yapmalıyım:cry::cry::cry:

Ce: ne yapmalıyım

canım sorun ne bilmiyorum ama nacizane önerim öncelikle evliliginin artılarını eksilerini çıkar.bu evlilik sana ne katıyo senden ne götürüyo bunları bi düşün.umarım hakkında hayırlı olan kararı verirsin ve mutlu olursun

Banu'cum sorunun olayın detaylarını bilmesemde sana diyeceğim tek şey son bir şans ver...Yıkmak kolaydır ama yapmak çok zordur o yüzden son şanslar her zaman için verilmelidir bence...tekrar ediyorum detayları bilmiyorum ama en ufak bir çıkar yolu varsada o son şansı ver...umarım verdiğin karar ne olursa olsun hakkında ve hakkınızda en hayırlı olan olur Rabbim seninle olsun...

Banucum ben rüyama katılıyorum bu konuda bin kez düşüm bir kez karar ver canım bende çok kıyılardan döndüm eğer umudun varsa dene derim sana bol şanslar hayatında sana

çok zor bı durum..canım hersey senın elınde..sorun içinde bence ılk içinden basla etrafına bak ve karar ver..

öncelikle allah kolalık versin bie insanın ince çizgide olması zor bişedir en ufak bi umutta varsa sanş ver bence ne olursa olsun herkesin son bi şansa hakkı olduğunu düşünüyorum ama getirileri ve götürülerinide çıkar ona göre kararver

banucum bence çok iyiy düşüm ve ölyle karar ver canım. kimse senden daha önemli değil. allah kolaylık versin canım

en yenı benım belkı bu konuda fıkrımı söylememelıyım ama .... hayat zor ve yıkmak kolay önemlı olan zoru başarmak ama başka caresıde kalmadıysa dunyanın sonuda degıl .... herseyden önce kendı kararın ve seniüzmeyecek olanı tercıh etmelısın ALLAH kolaylık versın

canim tam olarak konuyu acmamissin,sanirsam bosanmaktan bahsediyonn,bnce dusun inan kolay degil bosankak,bosansanda pisman olursunn,eger esini seviyorsan savas derim canmm,yuvan icinn,

Geri