gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

ne yapmalıyım bilemiyorum

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Ben 12 yaşıma iki ay sonra girecegim.cildim soğuktan dolayı sanırım kuru.arko klasik yağlı krem iyingeliyor ama ben siyah noktalar ve yağlardan kurtulmak istiyorum şimdiden ileride kusursuz bir cilt sahibi olmak için adım atmak istiyorum lütfen yardım edin

ne yapmalıyım bilemiyorum konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ne Alacağımı Bilemiyorum =(

Ne Alacağımı Bilemiyorum =(

Bu sitedeki bazı konulara baktım ve sizin bana yardımcı olabileceğinizi düşündüm...Siteniz çok güzel ve sizde bir aile gibisiniz umarım bende bu ailenin bir parçası olabilirim =) Yardım istemem gereken konu ise erkek arkadaşıma ne hediye alacağm...Sanırım biraz komik gibi ama gerçekten 1,5 aydan beri beri bulamıyorum... Gerçekten çok kararsızım...:S Lütfen bana yardım edin Sizin bana...
  2. bilemiyorum

bilemiyorum

ya arkadaşlar benim akıntım oluyor bu akıntı normak olan akıntı konu bu değil konu şuki;bugün okuldan geldim üstümü değiştiriken kan gördüm adet olabilirim diye düşününm rahimime baktım çok az kan vardı adet mi yoksa kanamamı ama çok azdı yardım edin sancım da olmadı hani ne bileyim önceden hiç adetim olmadı yardım edinn
  3. Onu seviyorum ve ne yapacağımı bilemiyorum :/

Onu seviyorum ve ne yapacağımı bilemiyorum :/

arkadaslar sınfmzda bi çocuk var ve herkesn ilgisni üstne cekeblcek kadr tatlı bnce.. bu bnm şahsi fikrm aslnda bilemiyrm. onunla knsrken diğer arkdslarmla knustğmda oldğu gbi rahat knusamyrm . ve snki onu svdğmi anlıyo hssine kapılıyorm. yüzüne bakarken kekeleyerek konusuyorm. bazen sasırıyorm. ona cevap veremiyorm. bana seslendiğnde dahi cevap veremiyo gbi oluyorm. sanki herkes onu sevdğimi...
  4. Çok Mutsuzum Ne Yapacağımı Bilemiyorum...

Çok Mutsuzum Ne Yapacağımı Bilemiyorum...

evet arkadaslar sızınle bır sey paylasmak ıstıyorum artık ben yapamıyorum esımle olmuyor yapamıyoruım artık asılamıyacak sorunlarım var tedavısı yok bunun elımden gelenı yapıyorum eskısı gıbı olabılmek ıcın olmuyor ne de o bana yardımcı oluyo artık ayrılmaya karar verdım tek cozum bu olucak her halde cunku ben cok yoruldum onun laflarından sorumsuzlugundan bagırıp cagırmasından benım bır...
  5. :( ne yapmalıyım ?

:( ne yapmalıyım ?

Kızlar merhaba bugün bir aptallık edip göğüs altına gelen saçlarımı kat attırrak kestirdim…şimdi çok pişmanım Daha kestireyimmi yoksa biraz uzasında ondan sonramı düzelttirmek için mi gitsem,sinemaki kürü yapan varmıydı aranızda ? :)

Sayfayı Paylaş