gebe
  1. suCre

suCre Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    135
    Ödül Puanları:
    63

Ne yapmalıyım bilmiyorum..

Konu, 'Dert Köşesi' kısmında suCre tarafından paylaşıldı.

vazgeçirme duası kötü huydan vazgeçirme duası Hiç sevdiğiniz eşiniz,arkadaşınız ,kardeşiniz yani değer verdiğiniz biri size yalan söyledi mi ? Buda sorumu diyenler olacak muhakkak olmuştur ama benim değer verdiğim kişi hep yalan söylüyor benim bunu bildiğimi bildiği halde devam ediyor gözümün içine bakarak söylüyor. Ne yapacağımı şaşırdım konuşmayı denedim hatta konuştum defalarca saatlerce ama gene devam ediyor. Bu bir hastalık mı acaba bu huyundan hiç vazgeçmiyecek mi neden böyle yapıyor bir yalan öbür yalanı doğuruyor hayatı dahada zorlaştırıyor. Allahıma hep dua ediyorum bir gün bitecek bir gün düzelecek doğruları muhakkak görecek biliyorum . Rabbim benim sabrımı benden alma bana sabır ver ver ki bu sınavı isyan etmeden atlatayım.
    Şu an okadar sinirliyim ki bunları yazarken ellerim titriyor birşeyler yapamamak böyle çaresiz kalmak çok zor bi durum.Aslında pek dertlerini konuşan biri değilimdir hani derlerya bardağı taşıran son damla diye benimde öyle işte birileriyle paylaşmaya ihtiyacım vardı...
    Ben genede her nekadar çaba göstermesede ben değer verdiğim o insanı bu alışkanlığından vazgeçirmeye çalışacağım Rabbim yardımcım olur inşllh...

2. sudembeyaz

sudembeyaz Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    118
    Ödül Puanları:
    63
    canımm arkadaşımmm ya bende sabah göremeyince çook merak ettim seni kıyamam ben sana ne olur bu kadar üzme kendini :18: sende söylüyosun ya yalan söylemeye alışmış demekki allah düzeltsin inşalah böyle insanları... sen elinden geleni yapmışsınn inan en az senin kadar üzüldüm bende keşke elimden bişey gelse ya :18: allah büyüktür ne olur sen yıpratma kendini canımm sucremm her kimse o çok şanslı senin gibi biri düşünüyo onu...

3. aysegül87

aysegül87 Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    64
    Ödül Puanları:
    0
    allah yardimcin olsun gercekten bi hastalik bu

4. suCre

suCre Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    135
    Ödül Puanları:
    63
    Saol Sudemim üzülme sen varlığın yeterli canım arkadaşım benim...
    Sabredeceğim elbet...Bilirim ki Rabbim kullarına altından kalkamayacağı yük vermez...Bu bir sınav ve ben bu sınavı alnımın akıyla en yüksek notla geçeceğim inşallah... Ve bir besmele kuvvetiyle atacağım yükümü sırtımdan..Ezilmek yok güçsüz kalmak,korkuya kapılıp kaçmak ağlayıp sızlanarak umudu tüketmek yok ben 10 yıldır savaşıyorum ..Bana Rabbine aşık bana yakışmaz ümitsizlik..

5. suCre

suCre Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    135
    Ödül Puanları:
    63
    AMİNN... İnşallah Rabbim yardımcım olur saol canm tşkler...

6. sudembeyaz

sudembeyaz Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    118
    Ödül Puanları:
    63
    canımm benim ya inşallah...ne güzel insanın bu kadar derin ve olumlu düşünmesi rabbim gönlüne göre versin inşallah en kısa zamanda düzelirr...

7. @Kendi@

@Kendi@ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    6
    Ödül Puanları:
    0

canım benim anlıyorum seni yalan kadar kötü bişey yok..seni nasıl böyle üzer anlayamıyorum nasıl yalanlar söylüyorki bu kadar üzgünsün..allah yardımcın olsun güzel arkadaşım sen dogru olanı yapıyorsun elbet birgün anlıycak hatasını inş.geç kalmaz....

sen içini temiz tut.en azından yalan söyledigini biliyorsun ya bide bilmeyip inannan insanları sonrada öğrenince nasıl yıkıldıklarını düşün..sen tanımışsın artık anlıyorsun..üzülme çok fazla kendi saglıgında çok önemli.ve unutma miniklerini onların sana ve moreline ihtiyacı var gülüm...

8. suCre

suCre Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    135
    Ödül Puanları:
    63

Canım benim çok uğraştım çok mucadele ettim ama değişen hiç bir şey olmadı...İnşallah canım ben buna içtenlikle inanıyorum ki düzelecek...
    Çok teşekkür ederim canım arkadaşım benim varlığınız yanımda olmanız beni okadar mutlu ediyor ki anlatamam iyiki varsın iyi ki tanımışım ...Dualarında beni unutma....

9. RefRa

RefRa Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    378
    Ödül Puanları:
    83
    Allah yardımcın olsun ablacım zor bi durum. O kişiyide Allah en kısa zamanda doğru yola ulaştırsın inş. Biraz sabır herşeyin çözümüdür ablacım sabretmek gerekiyo...

10. ayşegül:)

ayşegül:) Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    canım gerçekten zor bir durum........gerçekten yalan üzerine kurulu bir rahatsızlık var... uzmana hiç göründümü.......bu durumu paylaştımı

11. gamselim

gamselim Mekanın en şık Meleği Üye

Beğenilen Mesajlar:
    185
    Ödül Puanları:
    63
    oyyy benimm güzell yüreklii arkadaşımm ...bak yaa üzüldümm wallaa...senn biraz daha sabır ettt güzell yüreklimm herşeyy rabbimin izniyle yoluna girecektir...ne diyeyim kii insan neden yalan söylerkiii gercekler mii agır oldugu için yoksaa gerceği söylesene kaybettceğii cok şey oldugu için mi?
    bir insan bir kere başlarsa arkasııı gelmezzz kuzum...sennn yeter kii o temizz yüreğiniii koruu rabbim eminim hakkını vercektirrr ve herşey düzelcektir....sennn zaten cokk güçlüüü öle kolay kolay sevdiklerinden vazgecmeyen birisinn eminim zamanlaa buuu işi deee sabrınlaa düzelteceksindir....
    herşeyy gönlünce olsunnn bidenem...

12. suCre

suCre Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    135
    Ödül Puanları:
    63
    Canım benim ne kadar güzel yazmışsın çok saol çok tşkr ederim...Yanımda olmanız varlığınız beni okadar mutlu ediyorki anlatamam... Evet canım inşallah bugünlerde gececek atlatacağım Allahın izni ile yeterki Rabbim sabrımı benden almasın ...
    Saol bitanem seninde herşey gönlünce olsun...

13. suCre

suCre Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    135
    Ödül Puanları:
    63
    Saol bitanem Rabbim hepimizin yardımcısı olur inşalah ...İnşallah canım sabrediyorum Rabbim karşılığını verecek buna içtenlikle inanıyorum...

14. tuqqce

tuqqce Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    394
    Ödül Puanları:
    83
    Allah yardımcısı olsun ne yapılabilir ki defalarca konuşmayı denemezsin tatlım

15. niles

niles Forum Okuru

yalandan kurtaran dualar var araştr canım Allah yardımcın olsun

Ne yapmalıyım bilmiyorum.. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ne yediğimizi bilmiyoruz

Ne yediğimizi bilmiyoruz

toplantıda konuşan Türkiye Süt, Et, Gıda Sanayicileri ve Üreticileri Birliği (SETBİR) Başkanı Erdal Bahçıvan, Türkiye’de bir litre sütte 1 milyon bakteri olduğunu söyledi. Bu oran Arjantin’de 20 bin, Polonya’da 180 bin. Avrupa Birliği 1 litre sütte bulunan bakteri miktarının 100 binden az olmasını şart koşuyor. SETBİR’in verilerine göre Türkiye’de et ve süt fiyatları da dünya ülkelerine oranla...
  2. ne yapsam bilmiyorum

ne yapsam bilmiyorum

ne yapsam bilmiyorum silahımı kaybettim ne yapsam bilmiyorum evlendim pişmanım merhaaba ben 2 yıllık evliyim eşimle kaçarak evlendim ama çok pişmanım keşke daha iyi yollarla olsaydı mutlu değilim 2 seneden beri ne aileler anlaşabildi ne de biz bu sebepten huzur bulamadık şimdi 7 aylık hamileyim ve eşimle ayrılmaya karar verdik aslında herşey anlattığım gibi değil 2 sene içinde okadar çok şey...
  3. Ne yapcğmı bilmiyorum :(

Ne yapcğmı bilmiyorum :(

Uzn süredir bi sevglm var ve bn artık devam etmek istemiyorum .beni soğutacak haraketleri oldu.Ama bunu ona söylediğimde çok kötü şeyler yaptı kendine zarar vererek ona üzülmemi sağladı ..çok ciddi ama bn o kadr değil.her konusu açıldığında bunun beni ikna edip devam ettiriyo .sizce ne yapmalıyım :( ?
  4. Evleneceğim Ne yapacagimi Bilmiyorum :(

Evleneceğim Ne yapacagimi Bilmiyorum :(

Merhaba arkdaslar, bu siteye cogu kez girmisligim var ama üye vaya yorum yazmamistim ama suan buna gerek duyuyorum umarim bana yardimci olursunuz :( ben 1,5 sene önce nisanlandim hersey cok güzel gidiyordu ailelerde süper anlasiyordu, taki dügün, kina hazirliklari geldi cati... ben artik nisanlimi taniyamiyorum cok farkli bir insan oldu :(.. onlar birsey yapinca ayni seyi bizden (kiz...
  5. Mustafa Hançer - Ne Yapmalı Bilmiyorum

Mustafa Hançer - Ne Yapmalı Bilmiyorum

Hiçbir şey söyleme bana Sen o kişi değilmişsin Hiçbir söz anlatma bana Sen öyle biriymişsin O kadar emindim ki kendime Hissettiğim şeylere O kadar inandım ki herşeyine Tüm o hayallere Üzgün olduğumda hep yaparım Düşünmemek için uyurum Ve bu üzüntü çok geliyor Ne yapmalı bilmiyorum Hiçbir şey söyleme bana Sen o kişi değilmişsin Hiçbir söz anlatma bana Sen öyle biriymişsin O kadar...

Sayfayı Paylaş