gebe
  1. uzakbiryerde

uzakbiryerde Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0

ne yapmalıyım yardım edin lütfen :(

Konu, 'Çöplük' kısmında uzakbiryerde tarafından paylaşıldı.

Ben 17 yaşındayım. yaz tatillerimiz annanemlerde yani Sakarya'da geçiyor. annemin yaklaşık 25 yaşındaki kuzeni beni sevdiğini söyledi ve niyeti hiç iyi değil. geçen yazım ondan kaçmakla geçti malesef. çok fazla rahatsız ediyor. numarasını engelledim. başka telefonlardan arıyor. annemlerle pek samimi değiliz her şeyi anlatamıyorum. tatile gitmesem burda bazı sebeplerden dolayı ( hiç güvenmiyorum) babamla da kalamam. ne yapıcam bilmiyorum.:cry:
    yorumlarınızı bekliyorum. Allah'a emanet olun.

2. _MaYa_

_MaYa_ Forum Okuru

annene anlatmaktan baska caren yok gibi...

uzakbiryerde bunu beğendi.
  3. HaLLoWeeN*

HaLLoWeeN* Forum Okuru

kesinlikle annene anlatmalısın annenden cekınıyosan baska bir büyüğe anlatmalısın bu durumu.bu gizlenemeaz eğer gizlersen herşey dahada kötü olur.kimseye anlatamadığın için cesaretleniyo ve seni rahat bırakmıyo ama birine anlatsan duruma el atsa herşey yoluna girer emin ol.

4. hatiss

hatiss Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    87
    Ödül Puanları:
    0
    Bencede ANNE ne anlatmalısın çünkü senden kaynaklanan bir durum yokki sana kızsınlar.Annene söle kuzenin beni rahatsız ediyor ben bu durumdan rahatsızım ne yapmam gerekiyor de.annen mutlu bile olur onunla paylastıgın için.saklaman doğru değil.yani bu böle olmaz hayat böle kaçarak saklanarakta geçmez canım en azından ailen cocukla konusur bir hal çaresi bulurlar.dedimya sen endişelenme korkma senlik bi durum yok sorun karşı tarafta yani.vakit gecmeden anlatsan ii olur derim ben

5. uzakbiryerde

uzakbiryerde Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    çok haklısınız . kendi başıma başa çıkabilmem mümkün değil malesef. ilgilendiğiniz için teşekkür ederim.

6. bebekyüzlüm

bebekyüzlüm Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    364
    Ödül Puanları:
    63
    kesinliklee anene anlatmalısın yoksaaaa bu çocuk senin peşini bırakmazz ..

7. tna

tna Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    30
    Ödül Puanları:
    28
    ben de katılıyorum kesinlikle annene anlatmalısın. annen bu duruma son verecektir. birilerine anlattığın zaman bu kadar cesaretli olacağını sanmıyorum canım

ne yapmalıyım yardım edin lütfen :( konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Benim Çocuğum çok yalan söylüyor ne yapmalıyım ? Yardım edin bana lütfen

Benim Çocuğum çok yalan söylüyor ne yapmalıyım ? Yardım edin bana lütfen

Kızlar benim çocuğumda bir sorun var şöyle ki; çok yalan söylüyor nasıl bir alışkanlıkdır bu anlamış değilim. Kendime çok çok souyorum neden diye yalanın kötü olduğunu anlatıyorum her şeyi yapıyorum ama yinede yalan söylemekten vaz geçmiyor. Oyun oynuyor pc de biliyorum napıyorsun diyorum facedeyim anne diyor bakıyorum oyun oynuyor yahu buna benzer çok yalanı var yardımcı olur musunuz ?
  2. Güneş Yanığına Ne Sürülür lütfen yardım edin

Güneş Yanığına Ne Sürülür lütfen yardım edin

Kızlar oğlum denize gitmiş ve güneş kremi de sürmemiş şuan sırtı omuzları yanık içersinde inanın yatamıyor acıyor acaba Güneş Yanığına Ne Sürülür bu konuda ne önerirsiniz
  3. bebeğim çok gazlı ne yapmalıyım yardım edin :((

bebeğim çok gazlı ne yapmalıyım yardım edin :((

2 aylık bebeğim var şu anda uyuyor ve size sormak istiyorum , özellikle artan gaz sancıları yüzünden bebeğim ne uyuyor ne uyutuyor, sizler bana ne tavsiye edersiniz? Ne yapabilirim ? :(
  4. Ne yapacağım?yardım edin lütfen!!!

Ne yapacağım?yardım edin lütfen!!!

Merhaba sevgili melekler; yeni üyelerdenim.aranıza katılmak istedim çünkü fikirlerinize ihtiyacım var eminim benden daha tecrübelileriniz vardır aranızda.konuya gelirsek; ben 3.5 ay önce tanıştığım erkek arkadaşıma yalan söyledim ilişkimiz başında.daha doğrusu söylemek zorundaydım eski erkek arkadaşımla ilgiliydi.bu da bir şekilde çıktı ortaya.şimdi bana inanmıyor.ayrılcağımıza kesin...
  5. ne yapmalıyım yardım edin

ne yapmalıyım yardım edin

mrb benim bir arkadasım var ama cok yakınım kardesım dıyelim 1 haftadır okuldan kacıyo bana haber falan vermıyo bisey sorunca beni tersliyor ben yakın davrandığım zaman sanki onu sıkmıs bunaltmıs hıssedıyorm yüz ifadesindende öle anlasılıyor son 2 gündür falan yıne okuldan kactı ve beni gördüğünde selam vermekten acız oldu bi hatada yapmadım ve son günlerde düsmanı olan kısıyle benden daha...

Sayfayı Paylaş