gebe
  1. antalya07

antalya07 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    3

ne yapmalıyım yardım edin

Konu, 'Dert Köşesi' kısmında antalya07 tarafından paylaşıldı.

mrb benim bir arkadasım var ama cok yakınım kardesım dıyelim 1 haftadır okuldan kacıyo bana haber falan vermıyo bisey sorunca beni tersliyor ben yakın davrandığım zaman sanki onu sıkmıs bunaltmıs hıssedıyorm yüz ifadesindende öle anlasılıyor son 2 gündür falan yıne okuldan kactı ve beni gördüğünde selam vermekten acız oldu bi hatada yapmadım ve son günlerde düsmanı olan kısıyle benden daha samımı olmus szce ne yapmalıyım ben bu konuları cok konustum arkadasımla ama takmadı benı suan ne yapmalıyım bilmiyorum kafam karısık :( iyyy

2. canelif

canelif Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    47
    Ödül Puanları:
    28
    bence birak ustune dusme,kendini bisey zannetmesin yani neyarsam yapiyim nasilolsa afferder,agzinada ...........sam yinede bisey yapmaz pozlarina girmis belliki.zamana birak...

3. antalya07

antalya07 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    3
    öle yaparsam tümden kaybetmezmıyım

4. canelif

canelif Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    47
    Ödül Puanları:
    28
    belliki daha cok gencsin,simdiden herkesiin seni üzmesine izin verme.zamanla bu kucuk seyler sonra yani zaman gectikce kalbinde cokkkkk derin yaralar acar,ben 27 yasinda sayilirim yani önumuzdeki ay.okadar cok yara biriktirmisimki simdi anliyorum...

5. antalya07

antalya07 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    3
    haklısın elifcim aslında kımse icin üzülmeye değmez sana değer verene sende değer vereceksin

ne yapmalıyım yardım edin konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. ne oLur yardım edin:(

ne oLur yardım edin:(

merhaba arkadaşlar.. benim derdim eşim.. onunla çok sorunlarm var.. napacağımı bilemez bi durumdayım 3 tane çocuğum var .. boşanmayı düşünüyorum ama bi çıkar yol bulamıyorum çünki hiç bi güvencem yok ailem yok bi tane üvey annem var onun yanına gitsem 3 çocuka nereye kadar eşim alkolik bi insan içince başka bir insan oluyo. çocuklarımla ben napıcamızı şaşrdık dünyamızı zindan ediyor. ne olur...
  2. Benim Çocuğum çok yalan söylüyor ne yapmalıyım ? Yardım edin bana lütfen

Benim Çocuğum çok yalan söylüyor ne yapmalıyım ? Yardım edin bana lütfen

Kızlar benim çocuğumda bir sorun var şöyle ki; çok yalan söylüyor nasıl bir alışkanlıkdır bu anlamış değilim. Kendime çok çok souyorum neden diye yalanın kötü olduğunu anlatıyorum her şeyi yapıyorum ama yinede yalan söylemekten vaz geçmiyor. Oyun oynuyor pc de biliyorum napıyorsun diyorum facedeyim anne diyor bakıyorum oyun oynuyor yahu buna benzer çok yalanı var yardımcı olur musunuz ?
  3. soru: kızlar bebeğimin emeklemesi için ne yapmalıyım yardım edin

soru: kızlar bebeğimin emeklemesi için ne yapmalıyım yardım edin

Bebeğimin emeklemesi için ne yapmalıyım kızlar. Sizler ne yaptınız bu normalde kendiliğinden gelişen bir süreç midir ? Bebeğiniz kendi kendine mi emekliyor. Birde bebeğimin ayakları baya soğuk geliyor bana bu normal mi ?
  4. ne yapmalıyım yardım edin lütfen :(

ne yapmalıyım yardım edin lütfen :(

Ben 17 yaşındayım. yaz tatillerimiz annanemlerde yani Sakarya'da geçiyor. annemin yaklaşık 25 yaşındaki kuzeni beni sevdiğini söyledi ve niyeti hiç iyi değil. geçen yazım ondan kaçmakla geçti malesef. çok fazla rahatsız ediyor. numarasını engelledim. başka telefonlardan arıyor. annemlerle pek samimi değiliz her şeyi anlatamıyorum. tatile gitmesem burda bazı sebeplerden dolayı ( hiç...
  5. bebeğim çok gazlı ne yapmalıyım yardım edin :((

bebeğim çok gazlı ne yapmalıyım yardım edin :((

2 aylık bebeğim var şu anda uyuyor ve size sormak istiyorum , özellikle artan gaz sancıları yüzünden bebeğim ne uyuyor ne uyutuyor, sizler bana ne tavsiye edersiniz? Ne yapabilirim ? :(

Sayfayı Paylaş