gebe
  1. baharim

baharim Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    6

ne yapmaliyim?

Konu, 'Aşk Hikayeleri' kısmında baharim tarafından paylaşıldı.

umarim bana yardim edebilirsiniz :) ben yurtdisinda dogdum ve burda okulumu bitirip ise basladim, 24 yasindayim .. uzun bir iliskim vardi ama malesef ayrildik (annem ile babam istemediler) .. ozamanlar cok tartismalar oldu ailemle .. simdi daha iyi anliyorum annemin ve babamin erkek arkadasimi neden istemediklerini .. düsündükce iyiki olmamis diyorum .. tabi benim derdim baska :)

eski sevgilimden ayrildiktan sonra bidaha asla kimseyi sevemem diye düsündüm .. ve birgün O cikti karsima .. kendisi 20 yasinda .. benim icin yas farki pek sorun degil .. asil sorun onun türk olmamasi .. kendisi yugoslav .. bana gercekten gercek ask ne oldugunu ögretti .. beniim icin herseyi yapiyor .. istesem yildizlari gökten indirir okadar asik yani .. ailesiyle tanistirdi beni .. onlarda pek sevdi beni .. kiz kardesiyle cok iyi anlasiyorum .. gecenlerde onlarin akrabalarinin dügünü vardi .. annesi benimde gelmemi istedi .. tabi hayir diyemedim .. gittik ve baya eglendik .. bana "bizimle burda olman beni cok sevindirdi" dedi ..

beraberligimiz 1 sene olucak yakinda.. ve o benimle evlenmeyi düsünüyor .. planlar kuruyor .. nasil olcak neler yapcaz diye falan .. cocuklarimizin isimlerini bile düsündü yani :) .. ama ben korkuyorum .. evlilikten degil .. ailemden .. ne dicekler .. nasil tepki vericekler .. ailem onu taniyor .. kardesimin arkadasi cünki .. kardesimde basta baya kizdi bana ama zamanla oda anladi birbirimizi nasil sevdigimizi ..

baska bi sorun daha var tabiiki .. kendisi müslüman degil .. ara sira geciyor o konu .. ben ona dedim ben müslümanliktan cikip hristyan olmam diye .. bakariz daha dedi ..

cok zor durumdayim ya .. bi yandan deililer gibi asigim ona .. öbür yandan ayrilip bi türkle beraber olsam belki benim icin daha iyi olur diyorum .. ama acikcasi burdaki türk erkekleri beterden beter ..

ne yapayim? fikirleriniz ne?

2. melek ezgi

melek ezgi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    Canım seni anlıyorum çok güzel vakit geçirmissiniz aşık olduğunu söylüyorsun fakat aşkda biyere kadar diye düşünüyorum.. ilerde evlendiğiniz zaman kültür farklılıkları dini konular illaki devreye giricek bence bir daha onunla evlenme konusu düşün derim ben çünkü aranızda problem yaşamanıza sebep olabilir birde ailene bahset bu durumu ama yok ben çokk aşığım öyle bişey olmaz dersen herşeyi göze aldıysan bu da çok sorun olmaz tabii aşk herşeyin önüne geçerr :))

ne yapmaliyim? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kalp Krİzİ GeÇİrİyorsunuz Tek BaŞiniza Ne Yapmalisiniz

Kalp Krİzİ GeÇİrİyorsunuz Tek BaŞiniza Ne Yapmalisiniz

Mesai bitti yorgun ve bitkin alde evnize geliyorsunuz.Çok yorgunsunuz ve canınız sıkkın.Birden göğsünüzde başlayan müthiş bi ağrı hissediyosunuz.En yakın hastaneye gieceksiniz ama orası çok uzak.Ne yapmalısınız CEVAP Paniğe kapılmadan kuvvetlice öksürmeye başlayın.Öksürmeden önce her defasında derin bi nefes alın.Buna kalp atışlarınız normale dönünceye kadar devam edin. NEDEN Derin nefes...
  2. Yaramazlik KarŞisinda Neler Yapmali?

Yaramazlik KarŞisinda Neler Yapmali?

YARAMAZLIK KARŞISINDA NELER YAPMALI? Çocuğa hangi davranışlarının iyi, hangi davranışları yapmaması gerektiğini öğretmek ebeveynlerin görevidir. Bunların çocuğa öğretilmesi aslında sanıldığı kadar zor değildir, ancak biraz sabır gerektirir. Özellikle küçük çocukların öğrenmesi zaman aldığından, hatalı bir davranışı değiştirmek genellikle birkaç haftalık bir çalışmayı gerektirir. Bunun için...
  3. BebeĞİnİz İshal OlduĞunda Ne Yapmalisiniz

BebeĞİnİz İshal OlduĞunda Ne Yapmalisiniz

İSHAL NEDİR ? İshal, bebeklerde en sık görülen hastalıklardan biridir. Vücuttan aşırı su ve mineral kaybına neden olan ishalin ana belirtileri sulu dışkı ve kusmadır. Bu, sonuçta ciddi bir durum olan dehidrasyon’a (sıvı kaybına) neden olabilir. Bununla beraber dehidrasyon (sıvı kaybı) aşağıda tarif edilen basit yöntemlerle önlenebilir ve tedavi edilebilir. İshalin bir diğer sonucu da ciddi...
  4. KIZLAR ne yapmaliyim yardim edin :(

KIZLAR ne yapmaliyim yardim edin :(

slm melekler benim adetim bu ay 4 gün gecikti.bende 4. günü test yaptim ama herzamanki gibi negatif cikti bu gün 5 gün oldu hala regl olmadim.ama sanki hamileleik belirtileri var bende karnimda yanma kasiklarimda agri regl belirtilerinin hic biri yok ama.kafam cok karisti melekler yardim edermisiniz bilginiz varsa.?
  5. Hamile olabilirmiyim ne yapmaliyim

Hamile olabilirmiyim ne yapmaliyim

Merhabalar siteye yeni uye oldum ve ilk defa yaziyorum normalde temizlendikten 28gun sonra adet olurdum ve gecikmezdi son 3 aydir tam 24 unde oldum aralik ocak ve subatta...yalniz mart aynda hic olmadim bugun adetim tam 11 gun gecikti 4 martta cocuk istedigimiz icin kontrol amacli doktora gitmistik yumurtladigimi ve 3 4 gune ladar catlayacagini soylemisti... 28 martta hcg 1. 20 cikti yani...

Sayfayı Paylaş