gebe
  1. *Lena*

*Lena* Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    27
    Ödül Puanları:
    18

:( ne yapmalıyım ?

Konu, 'Kadınlar' kısmında *Lena* tarafından paylaşıldı.

Kızlar merhaba bugün bir aptallık edip göğüs altına gelen saçlarımı kat attırrak kestirdim…şimdi çok pişmanım Daha kestireyimmi yoksa biraz uzasında ondan sonramı düzelttirmek için mi gitsem,sinemaki kürü yapan varmıydı aranızda ? :)

2. bebetoo

bebetoo Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    412
    Ödül Puanları:
    63
    Bence kestirme bu sefer kestirdikce pişman olursun uzamasini bekle.. Bence GÜM geçtikçe alisacaksin ilk.basta kesitirince saci kotu gelebiliyordu.kestirme bence bekle hepten pişman olmakta var isin ucunda :))

3. THESECRET

THESECRET "Adalet olunca yiğitliğe lüzum kalmaz"

Beğenilen Mesajlar:
    223
    Ödül Puanları:
    63
  4. *Lena*

*Lena* Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    27
    Ödül Puanları:
    18
    1-2 ay geçsede dümdüz kestiririm çok berbat bir model oldu :(

5. bebetoo

bebetoo Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    412
    Ödül Puanları:
    63
    Peki kisa sac seviyormusun daha önce hic kestirdinmi. Egerki kestirdiysen ve yakisiosa düz olmasini istiyorsan kestir ama düzeltme yaptirirsan şuan sahada kisalir önce bunu göze alablirsen kestir canimm

:( ne yapmalıyım ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bebek ağladığında ne yapmalı?

Bebek ağladığında ne yapmalı?

yeni doganbakımı Bebek ağlaması merhaba kızlar bebekli başlayan günlerde bol bol aglama sesleri olur :) ama olsun bence herşeyi güzel onların peki ağlarsa yinede neler yapmak gerekir• Ağlama nedeninin açlık olduğunu düşünüyorsanız öncelikle emzirmeye çalışın, • yorgun olduğunu düşünüyorsanız kucağınızda sakinleştirmeye çalışın, • gerekiyorsa altını değiştirin, • ortam ısısının normal...
  2. ne yapmalıyım  bilemiyorum

ne yapmalıyım bilemiyorum

Ben 12 yaşıma iki ay sonra girecegim.cildim soğuktan dolayı sanırım kuru.arko klasik yağlı krem iyingeliyor ama ben siyah noktalar ve yağlardan kurtulmak istiyorum şimdiden ileride kusursuz bir cilt sahibi olmak için adım atmak istiyorum lütfen yardım edin
  3. Bebeğim olmuyor ne yapmalıyım?

Bebeğim olmuyor ne yapmalıyım?

çocuğum olmuyor,çocuk sahibi olmak için ne yapmalıyım,bebek sahibi olmanın yolları,hamile kalmanın yolları,hamile kalmak için bilgiler Bebek sahibi olamamak ailelerin çağımızdaki en önemli sorunlarından biridir. Bunun için üreme sağlığında ciddi bir sorun olması da şart değil. Eğer bebek sahibi olmak istiyorsanız hayatınızda bir çok noktaya dikkat etmeniz gerekiyor. DOKTOR KONTROLLERİ...
  4. Çocuğum kekeliyor ne yapmalıyım?

Çocuğum kekeliyor ne yapmalıyım?

çocuklarda konuşma bozukluğu,çocuklarda kekemelik,çocuklarda kekemelik nasıl geçer,çocuklarda kekemelik tedavisi hakkında bilgiler Konuşma bozukluklarından biri olan kekemelik çocuk yaşlarda ortaya çıkabiliyor. Çocuklarımızın, seslerde, hece ve sözcüklerde uzatmalar yapması, sözcükleri tekrarlaması veya konuşurken duraklaması kekemelik olarak tanımlanıyor. Psikolog Fatih Bilal, anne babalara...
  5. Egzaması olanlar ne yapmalı?

Egzaması olanlar ne yapmalı?

Egzama sorununuz varsa ilk yapmanız gereken bir cilt uzmanına başvurmaktır. Pek çok kişi doktora gitmesine rağmen egzamadan bir türlü kurtulamadığından yakınır ama buradaki asıl sorun, hastaların egzamanın hemen ve tamamen iyileşmesini beklemeleridir. Oysa günümüzde egzamayı bir daha tekrar etmeyecek şekilde iyileştirmenin bir yolu yoktur. Yalnızca bebek ve çocuklarda görülen egzamanın...

Sayfayı Paylaş