gebe
  1. Cankubo

Cankubo Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    1

Ne yapmam gerekiyor kızlar

Konu, 'Gebelik belirtileri' kısmında Cankubo tarafından paylaşıldı.

Tedavi görüyorum 21inde yumurta çatlatma iğnesi vurulmuştum bi gün arayla ilişki demişti doktorum adetime 3 gün var ama istahım falan çok açıldı o günden sonra sizce test yapim mi 3 gün beklim mi ?

2. BEYZA21

BEYZA21 ♥ سن بنيم جننتيم نفسيمسين ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.524
    Ödül Puanları:
    113
    Beklenen mensinizde en az 3 günlük gecikme olursa test yapın..

3. Cankubo

Cankubo Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Teşekkür ederim 3 günde geçmek bilmez artık

Ne yapmam gerekiyor kızlar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kahverengi cilt lekeleri için ne yapmam gerekiyor

Kahverengi cilt lekeleri için ne yapmam gerekiyor

dudak üstü lekeleri cilt soyucu kremler vücuttaki kahverengi lekeler ciltteki kahverengi lekeler vücutta Lekeler, doğuştan, çocukluk ve hamilelik döneminde geçirilen bir takım sistemik rahatsızlıklar sırasında kullanılan ilaçlar ile birlikte artış gösterebilir. Leke, hem kadın hem erkeklerde en yaygın görülen cilt rahatsızlıklardan biridir. Lekelerin birçoğu özellikle yanak, alın ve çeneye...
  2. Kızlar Basurum var azdı ve şişti ne yapmam gerekiyor çok korkuyorum

Kızlar Basurum var azdı ve şişti ne yapmam gerekiyor çok korkuyorum

Kızlar yaklaşık 5 yıldır bu basur illetiyle başım belada lütfen bana akıl verin bu aralar azdı şişdi patladı ve kanama var inanılmazda ağrı yapıyor. Bana ne tavsiye ediyorsunuz. Artık bitki ilaç vs kullanmak istemiyorum direkt nasıl kurtulabilirim ya lütfen ölüyoruuuuuuuuuuuuuuuuuuuuum !
  3. Kış Hastalıklarından Korunmak İçin Neler Yapmamız Gerekiyor ?

Kış Hastalıklarından Korunmak İçin Neler Yapmamız Gerekiyor ?

Bu konu; kış hastalıklarından korunmak için yapılması gerekenler hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, havaların bir ılık bir soğuk geçmesi hastalıklara da davetiye çıkarıyor. Sıcak havaya aldanıp üşüme ya da soğuk havayı görüp sıcakta terlemeyle birlikte pek çok mikrop ta ne yazık ki harekete geçiyor. Grip ve soğukalgınlığının en çok görülmeye başlandığı kış aylarına nasıl...
  4. polis olmak istiyorum ne yapmam gerekiyor ?

polis olmak istiyorum ne yapmam gerekiyor ?

Selam. Lise 3 öğrencisiyim ve polis olmak istiyorum .Nasıl bir yol izlemem gerekiyor ? Cevap için şimdiden teşekkürler..
  5. boşandıktan sonra evlenmek istiyorum. Ne yapmam gerekiyor?

boşandıktan sonra evlenmek istiyorum. Ne yapmam gerekiyor?

boşandıktan sonra evlenmek istiyorum. Ne kadar beklemem gerekiyor,boşandıktan sonra evlenmem için ne kadar zaman geçmesi gerekir,eşimden ayrıldıktan sonra hemen evlenebilir miyim,boşandıktan sonra hemen evlenebilir miyim, Boşanan erkek, kararın kesinleşmesinden sonra hemen evlenebilir. Kadın ise 300 günlük bekleme süresini doldurmadan evlenemez. Ancak, kadının önceki evliliğinden gebe...

Sayfayı Paylaş