gebe
  1. FiRaRi_MeLeK

FiRaRi_MeLeK Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    201
    Ödül Puanları:
    63
    insanların CENNET benim CEHENNEM dediğim yerde...

ne yapsam düzelir

Konu, 'Dert Köşesi' kısmında FiRaRi_MeLeK tarafından paylaşıldı.

Arkadaşlar benım yardıma ihtiyacım var bunaldım.Benım erkek arkadaşımın içki sorunu var,arkadaş çevresi çok kötü,ailesiylede arası iyi diğil,ailesi ilgilenmiyor tek başına bu yüzden çok içiyor,ne zaman ailesiyle kavga etse içki komasına giricek hale geliyor bunada çevresi arkadaşları tam destek veriyor.Ben tek başıma kaldım söz vermişti sigarayı içkiyi bırakmıştı ama babasıyla kavga etmiş yıne başladı ben napıcam.Bazen bunalıyorum ayrılalım diyorum bu seferde sende beni yanlız bırakıyorsun diyor sabaha kadar içiyor,değişicem diyor 1 hafta hayatını düzene koyuyor 1 hafta sonra yıne aynı.Onu kaybetmek istemiyorum ama bu şekildede çok üzülüyorum.

2. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113
    Alkol bağımlılığı ilerde çok büyük sorunlarıda beraberinde getirecektir.İyi düşün taşın canım sonuçta bu senin geleceğin belkide onunla evlenecek ve çocuklarının babası olacak ..Sağlam temeller üzerine kurulmayan bir yuva kısa zamanda göçer gider..Çocukların gözü önünde alkolle ilgili ilerde sorun yaşamak istemiyorsan bir daha geleceğini düşünerekten karar ver derim ben..

aysegül87 bunu beğendi.
  3. FiRaRi_MeLeK

Beğenilen Mesajlar:
    201
    Ödül Puanları:
    63
    MaWi adminim ayrılalım diyorum ama yanlızım ailem arkamda diğil değişmek istiyor ama buna kimseyi inandıramadığını sölüyor.Ailesi onun alkolik olduğunu asla değişemeyeciğini sölüyor buda onu daha çok içmesine sebeb oluyormuş.kafam çok karışık

4. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113
    Bence bu durumda duygularınla değil mantığınla hareket etmeni öneririm ailesi kadar onu tanıyamazsın onlar bile onun alkolü bırakmayacağını söylüyorsa bir bildikleri var diyorum kendi ellerinle kendi geleceğini olumsuz bir şekilde hazırlama derim ben ama hayat yine de senin hayatın tatlım...

5. FiRaRi_MeLeK

Beğenilen Mesajlar:
    201
    Ödül Puanları:
    63
    insan duygularıyla düşünmeye karar verdiğinde mantığı bir kenara atıyormuş bunu bana hatırlattığınız için teşekkür ederim.adminim çok saolun bana bu konuda karar vermeme yardım ettiniz

6. seerose

seerose Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    61
    Ödül Puanları:
    48
    Kendisinin bu aliskanliklarini birakmayi istemesi gerekli,fakat bunu tek basina yapamaz,yardim almasi gerekli.Sonucta bu bir bagimlilik canimSen yaninda durup birakmasi icin destek verebilirsin.

7. FiRaRi_MeLeK

Beğenilen Mesajlar:
    201
    Ödül Puanları:
    63
    canım o ankarada bende istanbulda heran yanında olamıyorum bazen bunun içinde tartışıyor uz.

8. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    Aile sorunları yüzünden onu kendine yakın görmüş bence doktor tedavisi alması gerektiğini söyle beraber gidin görüşün..yoksa evlendiniz diyelim feci sorunlar yaşarsın benden demesi... alkolik biriyle evli olmak zindanda yasamak gibi! psikolojin kısa sürede bozulur doğacak cocukların ilerde çok kaba saba olurlar psikolojileri bozuk olur demedi deme!

9. juju

juju Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    223
    Ödül Puanları:
    0
    canım sorunlar içki ile halledilmiyo bence bir tedavi görsün öyle de sende eger kabul edip düzelirse konuş derim ama kabul etmezse ben bırak derim bu şimdi böyle ilerde daha büyük sorunlar başlar
    iklimsuya katılıyoum bende

10. hüzün meleği 26

hüzün meleği 26 Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    77
    Ödül Puanları:
    48
    duygusal diil mantıklı bakmalısın çünkü çok büyük bir sorun

ne yapsam düzelir konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. ne yaptın Ece

ne yaptın Ece

magazincilere en iyi malzeme firikik verenlerden olur herzaman bakalım hangi ünlümüz nerede nasıl bir firikik vermiş deyaylar ve o firikik görüntüsü haberimizde.... ECE’DEN NEFES KESEN FRİKİK! ÜNLÜ MANKEN ECE GÜRSEL VERDİĞİ FRİKİKLE NEFESLERİ KESTİ.. Her yıl Antalya’da geleneksel olarak düzenlediği bayiler toplantısı için gerçekleştirilen defilede, seksi manken Ece Gürsel, verdiği frikikle...
  2. Delidir,ne yapsa yeridir...

Delidir,ne yapsa yeridir...

delidir ne yapsa yeridir Deli bunlar delii :D hahaha :deli:
  3. Kifoz nedir nasıl düzelir egzersizleri nelerdir ?

Kifoz nedir nasıl düzelir egzersizleri nelerdir ?

Türkiye ve hatta Dünya üzerinde en sık görülen ortopedik rahatsızlık “kamburluk”.Sırt Kemiğinin dışarıya doğru çıkıntı pozisyonu almasına kanburluk denir.Yaşlılarda Görülme olasılığının yüksek olmasına karşın masabaşı işte çalışan ve konforsuz sandelye ile saatler boyun bilgisayar başında zaman geçiren gençlerimizin aslında her biri bu hastalık riskini taşımaktadır.Kamburluk en sık 2 şekilde...

Sayfayı Paylaş