gebe
  1. fırtına

fırtına Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    29
    Ödül Puanları:
    0

ne yaptın Ece

Konu, 'Magazin' kısmında fırtına tarafından paylaşıldı.

magazincilere en iyi malzeme firikik verenlerden olur herzaman bakalım hangi ünlümüz nerede nasıl bir firikik vermiş deyaylar ve o firikik görüntüsü haberimizde....
    ECE’DEN NEFES KESEN FRİKİK!
    ÜNLÜ MANKEN ECE GÜRSEL VERDİĞİ FRİKİKLE NEFESLERİ KESTİ..

Her yıl Antalya’da geleneksel olarak düzenlediği bayiler toplantısı için gerçekleştirilen defilede, seksi manken Ece Gürsel, verdiği frikikle nefesleri kesti. Giydiği geniş etekli elbisenin azizliğine uğrayan Gürsel, hızlı bir dönüş yapınca, eteği havalanıverdi. Tabii defileyi izleyen gazeteciler de fırsatı kaçırmadı.

ne yaptın Ece konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ece Uslu " Kadınlar ne ister "

Ece Uslu " Kadınlar ne ister "

KADINLAR NE İSTER? OYUNCU ECE USLU KADINLARIN ERKEKLERDEN BEKLENTİLERİNİ SIRALADI Ece Uslu 'Esquire' dergisinin kasım sayısına, erkeklerin kadınlar hakkında bilmesi gereken maddeleri sıraladı... * Bir kadın sevdiği adamın her konuda duyarlı olmasını bekler. * Her kadın, ona sahip çıkan bir erkekle birlikte olmaktan hoşlanır ve bu davranıştan onur duyar. * Kadınların bazı sözlerinin,...
  2. ne yapsam şaşırdımm artıq...

ne yapsam şaşırdımm artıq...

off...meleklerim ne yapsam şaşırdım artıkk... ya ben mii abartıyorum yoksa yine kıskanclık krzi mi geciriyorum anlamadım... hanii benimm biricik sevdiğim varya dün gece teyzesinde uyuyakalmışş...neyse efendim sonraa yattıgı yatakta teyzesinin kızının yatagı kız benle aynı yaşta yaa...neyseee...sonra ben bunla buluştum teyzesının kızını gördümm kızz sevgilime yanımda el şakalarıı canımlar...
  3. ne yapsam düzelir

ne yapsam düzelir

Arkadaşlar benım yardıma ihtiyacım var bunaldım.Benım erkek arkadaşımın içki sorunu var,arkadaş çevresi çok kötü,ailesiylede arası iyi diğil,ailesi ilgilenmiyor tek başına bu yüzden çok içiyor,ne zaman ailesiyle kavga etse içki komasına giricek hale geliyor bunada çevresi arkadaşları tam destek veriyor.Ben tek başıma kaldım söz vermişti sigarayı içkiyi bırakmıştı ama babasıyla kavga etmiş yıne...
  4. ecce homo ne demek türkçesi nedir

ecce homo ne demek türkçesi nedir

Arkadaşlarım ecce homo nedir türkçesi nedir bilen var mı ?
  5. edison ne yapmıştır

edison ne yapmıştır

edison ampülü nasıl buldu tam olarak ne yapmıştır deşekürler.

Sayfayı Paylaş