gebe
  1. fırtına

fırtına Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    29
    Ödül Puanları:
    0

Ne yaptın Kenan

Konu, 'Magazin' kısmında fırtına tarafından paylaşıldı.

kenan imirzalıoğlu adriana lima adriana lima kenan imirzalıoğlu limayı reddeden türk yı reddeden türk genç kızların sevgilisi Kenan İmirzalıoğlu sexi model Adrina Limayı reddettiğini açıkladı....... Böyle bi güzel kaçırılır mı be Kenan ayağına gelen fırsatı kaçırmışsın......

ADRİANA LİMA'YI REDDEDEN TÜRK!
    DÜNYACA ÜNLÜ MANKEN ADRİANA LİMA'NIN KENDİSİNE TEKLİFDE BULUNDUĞUNU BELİRTEN YAKIŞIKLI OYUNCU, TEKLİFİ REDDETTİ...

Askerlik hizmetini tamamlayıp İstanbul'a dönen Kenan İmirzalıoğlu basında çıkan Kont Drakula'yı oynayacağı haberlerinin asılsız olduğunu açıkladı. 'Son Osmanlı-Yandım Ali' filminin devamı için çalışmalara başladığını belirten İmirzalıoğlu şunları söyledi: 'Şimdi önümüzdeki proje bu. Drakula filmi konusunda bir bilgim yok. Onun kalbine kazık çakan adamı oynamak isterim.' Ünlü oyuncu, sır gibi sakladığı yeni projedeki bayan oyuncuların kim olacağını sorduğumuzda ise şu cevabı verdi: 'Adrina Lima benimle oynamak çok istiyor ama ben Türk kızı olsun istiyorum.'

Son düzenleme: 18 Nisan 2009
  2. AYTASI

AYTASI Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    32
    Ödül Puanları:
    28
    Cevap: Ne yaptın Kenan
    cokta iyi yapmis bizim kizlarimiz dururken degilmi ama bence yerinde bir karar vermis

3. fırtına

fırtına Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    29
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Ne yaptın Kenan

bizim kızlarımızda iyi tabii ama oda iyi parça ama canım :D:D

Ne yaptın Kenan konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kenan Doğulu - Kime Ne

Kenan Doğulu - Kime Ne

Herkes ayrıl diyor Canımı sıkıyor Neler çektiğimi bir allah biliyor Ayrıl demek kolay ya sonra çilesi Bu hayat benim mi yoksa ellerin mi? Valla kime ne hatta kime ne Aşk kolay mı bu devirde Herkes kendi derdinde Kıymet bilen yok, yitiren çok Ne mutlu sevene Söyle aşkı denedin mi? Yenilmezsen aşk olmaz Bari meşki denedin mi?
  2. çocuktur ne yapsa yeridir

çocuktur ne yapsa yeridir

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. Kenan imirzalioğlunun yeni dizisinin adı ne ?

Kenan imirzalioğlunun yeni dizisinin adı ne ?

Kenan imirzalioğlunun yeni dizisinin konusu oyuncu kadrosu kimler oynayacak ? Bilen var mı ? Kenan İmirzalioğlu yeni bir dizi de oynamak için tarihin en yüksek rakkamını almış ve ay yapımla 4 milyon dolara anlaşmış 2 milyon dolarınıda peşin almış ta benim merak ettiğim bu d izinin adı yada konusu nedir bilen var mı ?
  4. Bergüzar Korel Kenan İmirzalıoğlu İçin Ne Söyledi?

Bergüzar Korel Kenan İmirzalıoğlu İçin Ne Söyledi?

bergüzar korel haberleri kenan imirzalıoğlu haberleri Sevgili melekler, geçtiğimiz günlerde sarhoş bir halde basına yakalanan Kenan İmirzalıoğlu hakkında Karadayı dizisindeki rol arkadaşı Bergüzar Korel bakın neler söylemiş... Garaj-istanbul’daki partiye katılanlar arasında yer alan Bergüzar Korel’e çıkışta ‘Karadayı’ dizisindeki rol arkadaşı Kenan İmirzalıoğlu ve kendisinin alkollü...

Sayfayı Paylaş