gebe
  1. fırtına

fırtına Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    29
    Ödül Puanları:
    0

ne yaptın Mali

Konu, 'Magazin' kısmında fırtına tarafından paylaşıldı.

buaralar mehmet Ali Erbil'i çok sivri dilli görüyorum bu başına dert olacaktı çok baris bi şekilde belliydi ve dert olduda........

ERBİL, 7 BİN TL TAZMİNAT ÖDEYECEK!
    SANATÇI BAHA'YA HAKARET ETTİĞİ İDDİASIYLA YARGILANAN ŞOVMEN MEHMET ALİ ERBİL, 7 BİN TL TAZMİNATA MAHKUM EDİLDİ...

İstanbul 1. Asliye Hukuk Mahkemesi'ndeki duruşmaya sanatçı Baha'nın (Bahattin Gündoğdu) avukatı İhsan Berkman katıldı.

Duruşmada söz alan avukat Berkman, söz konusu davanın 2004'te açıldığını, yine Erbil hakkında açılan ceza davasında verilen kararın beklenmesi nedeniyle çok uzun süre geçtiğini belirtti.

Ceza dosyasında verilen kararın yeni uyum yasalarına göre değerlendirme yapılmak üzere geri gönderilme ihtimalinin bulunduğunu ifade eden Berkman, bu nedenle ceza davasının beklenmesinden vazgeçilmesini istedi.

Bunun üzerine kararını açıklayan mahkeme hakimi, davanın 5 Mayıs 2004'te açıldığını, uzun süredir ceza mahkemesinde verilen kararın kesinleşmesinin beklendiğini ancak bu kararın Yargıtaydan hala dönmediğini söyledi.

Verilecek karar için yeni yürürlüğe giren yasalar yönünden inceleme yapılması ihtimalinin de bulunduğunu kaydeden mahkeme hakimi, bu durumda davanın sürüncemede kalacağını, bu nedenle ceza davasında verilen kararın kesinleşmesinden vazgeçilmesine karar verdi.

Mahkeme hakimi, davalı Mehmet Ali Erbil'in 7 bin TL manevi tazminat ödemesine hükmetti.

ne yaptın Mali konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. !!!Mali!!!

!!!Mali!!!

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Mali

Mali

Mali Coğrafi Verileri Konum: Batı Afrika'da, Cezayir'in güneybatısında yer alır. Coğrafi konumu: 17 00 Kuzey enlemi, 4 00 Batı boylamı Haritadaki konumu: Afrika Yüzölçümü: 1.24 milyon km² Sınırları: toplam: 7,243 km sınır komşuları: Cezayir 1,376 km, Burkina Faso 1,000 km, Gine 858 km, Fildişi Sahili 532 km, Moritanya 2,237 km, Nijer 821 km, Senegal 419 km Sahil şeridi: 0 km (kara ile...
  3. ne yapsam düzelir

ne yapsam düzelir

Arkadaşlar benım yardıma ihtiyacım var bunaldım.Benım erkek arkadaşımın içki sorunu var,arkadaş çevresi çok kötü,ailesiylede arası iyi diğil,ailesi ilgilenmiyor tek başına bu yüzden çok içiyor,ne zaman ailesiyle kavga etse içki komasına giricek hale geliyor bunada çevresi arkadaşları tam destek veriyor.Ben tek başıma kaldım söz vermişti sigarayı içkiyi bırakmıştı ama babasıyla kavga etmiş yıne...
  4. edison ne yapmıştır

edison ne yapmıştır

edison ampülü nasıl buldu tam olarak ne yapmıştır deşekürler.
  5. Arkadaşlar Maliye Bakanlığının Görevleri nelerdir

Arkadaşlar Maliye Bakanlığının Görevleri nelerdir

Selam millet size bir sorum olacak daha öncede bir kaç bakan görevlerini sormuştum sağolasınız sizde yanıt vermiştiniz. Şimdi ise size Maliye Bakanlığının Görevleri neler diye soruyorum cevap için şimdiden tşkler.

Sayfayı Paylaş