gebe
  1. yemeklerin sultanı

yemeklerin sultanı Forum Okuru

ne yemek yapsam hadi fikir verin

Konu, 'Bunları Biliyor musunuz ?' kısmında yemeklerin sultanı tarafından paylaşıldı.

selam hanımlar hafta sonu eşimin arkadaşları ve eşleri bize yemeğe gelecek bizimle birlikte üç aile olmuş olacaz. Aslında çevremde gayet iyi yemek yapan marifetli bir bayan olarak tanınırım ama ne bilim işte ilk kez gelecekler ilk kez böyle yemek konusun da kararsız kaldım olumlu eleştireler almak ve güzel bir izlenim bırakmak istiyorum sizce ne yemek yapsam nolur banada bir fikir verin melekler

Arzu 18 bunu beğendi.
  2. menemenci

menemenci Forum Okuru

Vallahi bende yazdan kalma domates vardı eşimde çok sever ben sana bir menemen yap diyebilirim. Ha yağmur var ise güzel bir mercimek çorbası da olabilir. Yanına brokoli yapacaksın su ile hafif haşlayıp nar ekşisinide zeytinyağı ve çok az zarımsak ile harmanlayacaksın aha oldu bitti :)

Arzu 18 bunu beğendi.
  3. menemenci

menemenci Forum Okuru

Vallih ben biraz önce güzel soslu bi makarna yaptım yanındada ezo gelin çorbası şimdi kapı çalar benimkisi gelir bayılır her ikisinede :) Ha makarnayıda ekmekle yiyor ama olsun seviyor napim benim tavsiyem soslu makarna ve ezogelin çorbası olacaktır. Afiyet olsuuuun.

Arzu 18 bunu beğendi.
  4. Arzu 18

Arzu 18 Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    37
    Ödül Puanları:
    18
    bazen hepimiz bunu dusunuyoruz cnm ne pisirsem diye

ne yemek yapsam hadi fikir verin konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bugün Ne Yemek Yaptınız/Yapacaksınız?

Bugün Ne Yemek Yaptınız/Yapacaksınız?

yarin ne yemek yapsam yarın ne yemek yapsam yapabilirim bugün yapabilirim bugun Eveeeettt Melekler, kadınların en büyük dertlerinden biri hakkında bu konuyu açıyorum. Bugün ne yemek yaptınız? Ya da erken saatlerde bakıyorsanız eğer, ne yemek yapacaksınız?
  2. Bugün Ne Yemek Yapayım Fan Club :)

Bugün Ne Yemek Yapayım Fan Club :)

bugün ne yemek yapayım akşama ne yapsam yemek yapayım bugün yapsam Bu da hergün ne yemek yapayım diye düşünenlerin fan club'ı olsun :D:D
  3. Hadi Yemek Hazır

Hadi Yemek Hazır

Annemizi deli ederiz değil mi o bize hadi dedikçe biz tamam deriz ama o tamam hiç tamam olmaz.Aynı şey anniş meleklerimize de çocukları tarafından yaşatılıyor.Ah bu tamam anneler yok mu :D Hadi yemek hazır -kızım hadi gel kahvaltı +geliyorum -kızım kahvaltı +geliyorum -kızım hadi +anne bi sus geliyorum dedim -bak toplarım masayı -Yemek hazır hadi gel +bisküvi yedim ben yemicem...
  4. fikir verin nooolllurrr :(:(

fikir verin nooolllurrr :(:(

yaw ben bırsey danısmak ıstıyorum sıze bu belkı sacma olucak ama içimi kemırıyor :s benım 2.5 yıllık bır ılıskım var ve kendısı askerde ben bunun daha once baska kızlarla bır gecelık ılıskılerı oldugunu ogrendım. o zamnlar ilişkimiz ciddi degıldı bana asla oyle bırsey yapmıcanı ve onun eskıden oldugunu soyluyor bu dogrumudur acabaa . yanı askerden snrada devam eder dıe cok korkuyorum...
  5. hamilemiyim fikir verin lütfen

hamilemiyim fikir verin lütfen

Mrb bugün adet günüm ama ben adet görmedim. Miyde bulantm kasik ağrım kasik batmaları tek taraflı ağrılarım çok fazla miydem şişkinlik uyku bozuklugu gece uyuyamiyorum belirtiler cok gece bile acikma olustu dün test yaptım negatif çıktı bugünde adet günüm olmadım.Sizce hamilemiyi

Sayfayı Paylaş