gebe
  1. eyna

eyna Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

ne zaman çatlar?

Konu, 'Gebeliğe Hazırlık' kısmında eyna tarafından paylaşıldı.

merabalar...polikistikoverim var dolayısıyla yumurtlama olmuyor...klomen kullandım..dün doktora gittiğimde sağda ve solda iki tane 17 mm yumurtacıklarım olmuşyupishamile kalmış kadar sevindim çünkü buda bi gelişmedir dimi...şimdi doktorcum bana bugün ve cumartesi ilişki önerdi..cuma günü yani yarın yine gidicem olmazsa pazartesi tekrar... benim sormak itediğim ne zaman çatlar bu yumurtacıklarım ve çatlama olasılığı yüzde kaç ya çatlamazsa...accık yardım edin lütfen...şimdiden teşekkürler...

2. Misafir Melek

Misafir Melek Forum Okuru

yani o kadar çok yardımcı oluyosunuzki hangi birinizin yazdığını okucamı bilemiyorum çok sağolun...

ne zaman çatlar? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Çatı

Çatı

Bakınız; Tavan, Tavanarası.Ciddi olmayan bir hastalığa yakalanacaksınız demektir. Ciddi olmayan bir hastalığa yakalanacaksınız demektir. Mantıklı bir şekilde bütün sorunlarınızı çözebileceksiniz.Rüyada çatı görmek, kişinin rahat edeceğine, kişinin endişelendiği sır, giz gibi şeylerin açığa çıkmayacağını gösterir.
  2. Mor Çatı - Neler Yapabiliriz?

Mor Çatı - Neler Yapabiliriz?

mor çatı nedir Şiddet gören kadınlara yeni bir umut ve kucak açan mor çatı kadın sığınma evleri için bizler neler yapabiliriz nasıl yardımcı olabiliriz ve gönüllü bir şekilde yardım etmek isteyenler nasıl edebilir tüm sorularınızın cevapları burda arkadaşlar Bizlere Nasıl destek Olabilirsiniz? Ayni destek Başvurularımızın kimi zaman yeni evlerini kurarken ya da sığınakta yaşayacakları...
  3. Hamilelikte Çatı ağrısı neden olur?

Hamilelikte Çatı ağrısı neden olur?

gebelikte çatı ağrısı,hamilelikte çatı ağrısı,hamilelikte vajianada ağrı,gebelikte rahimde ağrı,hamilelikte çatı ağrısı hakkında bilgiler Pubik bölge veya çatı kemiği denilen bölge vajen üstündeki tüylenmenin olduğu bölgedir. Bu bölgede gebelik sırasında veya doğum sonrasında ağrı olabilir. Gebeliğin 10. haftasından sonra pubik kemikte genişleme ve ayrılma başlar. Bu gebelikte artan...
  4. Hamilelikte Çatı Muayenesinin Faydası Nedir?

Hamilelikte Çatı Muayenesinin Faydası Nedir?

çatı muayenesi nedir,çatı muayenesi nasıl yapılır,çatı muayenesi kimlere yapılır,çatı muayenesinin faydaları,çatı muayenesinin yararları,çatı muayenesi ağrılı bir işlemmi,çatı muayenesi hakkında bilgiler Hamilelik döneminde yapılan her muayenenin bebek ve anne üzerinde çeşitli faydaları bulunmaktadır. Bu nedenle yapılan muayenelerin kesinlikle aksatılmaması ve düzenli bir şekilde...

Sayfayı Paylaş