gebe
  1. nezaman

nezaman Forum Okuru

Ne zaman hamile kalınır

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında nezaman tarafından paylaşıldı.

Ne zaman hamile kalabilirim ne zaman hamile kalınır hakkında sorum var Herkes hiç çekmek için sitelerine çok çok değişik şeyler malesef yazmamışlar herkes aynı şeyi yazıyor. Ne demişler, ekmekçinin hakkını ekmekçiye ver bir ekmek parasıda fazla ver diye. .. Ben uzun zamandır sitenizi hamile kalmak için takip eden bir anne adayıyım 33 yaşındayım ve hiç çocuğum yok doktorada gitmedim hoş daha önceden bebekte istemiyordum işim vs ile ilgili anlaşma yapmıştım 3 yıl çocuk yapmayacağımla ilgili... Neyse şimdi gebe kalmak istiyorum. Tam olarlak ne zaman hamile kalınır değerli anne adayları ? Bu konuda bana bilgiler verir misiniz. Sizleri seviyor, iyi çalışmalar diliyorum.

EBRU c.

Asena_Sule bunu beğendi.
  2. Asena_Sule

Asena_Sule Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    990
    Ödül Puanları:
    163
    aslında bu hamile kalma kişiye göre değişir kay aydır istiyorusun da olmuyor yai eğer bi soru varsa tedavi gerekir eğer bi sorun yoksa adet düzenliği vs yumrtlama günlerine dikkat ederek hamile kalabilirsi 28 günde bi adet olan bi kadı adetin 10 ila 16 günleri arasında hamile kalam şansı çok yüksektir ama budurm eğişkendir bazıalrında geç yumrtlama oluşur o yüzden 1 ay boyunca gün aşırı ilişkiye girmek daha etkili olacaktır bide ilişki sonrası 30 dk en az ayakalrın havada yatarsan sperm yumrtalıakrla daha hızlı gider

3. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    966
    Ödül Puanları:
    113
Ne zaman hamile kalınır konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ne zaman hamile kalınır

Ne zaman hamile kalınır

ne zaman hamile kalınır hesaplama ne zaman hamile kalınır, hesapla, kalınabilir hamilelik için en uygun zaman nedir, hesaplama, ne zaman gebe kalınır hakkında bilgiler burada arkadaşlar Bebek sahibi olmak isteyen Melek'lerimize ve anyı isteğe sahip olan misafirlerimize, hamile kalmak için uygun günler hakkında bilgiler sunuyoruz bu makalemizde. Planlı hamilelik özellikle kariyer yapma...
  2. ne kadar zamanda hamile kalınır?

ne kadar zamanda hamile kalınır?

Hamilelik testi hamile kalma süresi Arkadaşlar merhaba anne olmaya karar verdiğnizde kaçıncı ayda gebe kaldınız?
  3. Ne zaman hamile kalınır arkadaşlarım

Ne zaman hamile kalınır arkadaşlarım

Adetten kaç gün sonra hamile kalınır ne zaman hamilelik için en uygun zamandır ? Yumurtlama döngüsü 28 günde bir olan kadınlar için azalım öncelikle. Sevgili hanımlar adetinizin başladığı güne 14 gün ekleyerek olası 5 gün içinde hamile kalma riskinizi fazlalaştırabilirsiniz. Bu durumu şu örnekle daha iyi anlatacağımızı düşünüyoruz. Ayın birinde adetinizin ilk günü ise 1+14 = 15. gün 16....
  4. Hangi günler kolay hamile kalabilirim?

Hangi günler kolay hamile kalabilirim?

Planlı hamilelik özellikle kariyer yapma çabasındaki çalışan çiftler için büyük önem taşıyor. Günümüz koşulları hemen hemen her alanda olduğu gibi bebek sahibi olma konusunda da plan yapmayı gerektiriyor. Ama kararı verince bebek de hemen gelmiyor. Aylarca çaba! sarf edildiği halde ve klinik olarak hiçbir sorun bulunmamasına rağmen, bazen istenilen hamilelik bir türlü gerçekleşmiyor. Çünkü ya...
  5. Hangi Günler Hamile Kalınır ?

Hangi Günler Hamile Kalınır ?

Planlı hamilelik özellikle kariyer yapma çabasındaki çalışan çiftler için büyük önem taşıyor. Günümüz koşulları hemen hemen her alanda olduğu gibi bebek sahibi olma konusunda da plan yapmayı gerektiriyor. Ama kararı verince bebek de hemen gelmiyor. Aylarca çaba! sarf edildiği halde ve klinik olarak hiçbir sorun bulunmamasına rağmen, bazen istenilen hamilelik bir türlü gerçekleşmiyor. Çünkü ya...

Sayfayı Paylaş