gebe
  1. MERAKLIYIZ:)

MERAKLIYIZ:) Forum Okuru

Ne zaman hamile kalırım melekler ?

Konu, 'Çöplük' kısmında MERAKLIYIZ:) tarafından paylaşıldı.

Mrb benim ilk bebeğim düştü yaklaşık 3 aydır korunmuyoruz acaba ikinci kez ne kadar sürede gebe kalabilirim lütfen beni bilgilendirin

Ne zaman hamile kalırım melekler ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ne zaman hamile kalınır

Ne zaman hamile kalınır

ne zaman hamile kalınır hesaplama ne zaman hamile kalınır, hesapla, kalınabilir hamilelik için en uygun zaman nedir, hesaplama, ne zaman gebe kalınır hakkında bilgiler burada arkadaşlar Bebek sahibi olmak isteyen Melek'lerimize ve anyı isteğe sahip olan misafirlerimize, hamile kalmak için uygun günler hakkında bilgiler sunuyoruz bu makalemizde. Planlı hamilelik özellikle kariyer yapma...
  2. Ne zaman hamile kalınır

Ne zaman hamile kalınır

Ne zaman hamile kalabilirim ne zaman hamile kalınır hakkında sorum var Herkes hiç çekmek için sitelerine çok çok değişik şeyler malesef yazmamışlar herkes aynı şeyi yazıyor. Ne demişler, ekmekçinin hakkını ekmekçiye ver bir ekmek parasıda fazla ver diye. .. Ben uzun zamandır sitenizi hamile kalmak için takip eden bir anne adayıyım 33 yaşındayım ve hiç çocuğum yok doktorada gitmedim hoş daha...
  3. Hangi Günler Hamile Kalınır ?

Hangi Günler Hamile Kalınır ?

Planlı hamilelik özellikle kariyer yapma çabasındaki çalışan çiftler için büyük önem taşıyor. Günümüz koşulları hemen hemen her alanda olduğu gibi bebek sahibi olma konusunda da plan yapmayı gerektiriyor. Ama kararı verince bebek de hemen gelmiyor. Aylarca çaba! sarf edildiği halde ve klinik olarak hiçbir sorun bulunmamasına rağmen, bazen istenilen hamilelik bir türlü gerçekleşmiyor. Çünkü ya...
  4. Nasıl hamile kalırım?

Nasıl hamile kalırım?

Kadınların herhangi bir ayda gebe kalma olasılıkları %20-25 arasındadır. Çiftler bilgi eksikliği nedeni ile yaptıkları bazı davranışlar yoluyla bu olasılığı azaltabilirler. Kısır olduklarını düşünen bazı çiftlerde alınacak basit tedbirler ve uygulanacak çok kolay yöntemler ile hiçbir tedaviye gerek kalmadan gebelik elde edilebilir. Uygun zaman Gebelik isteyen çiftler için cevaplandırılması...
  5. Hamile kalmak için en iyi zaman nasıl anlaşılır ?

Hamile kalmak için en iyi zaman nasıl anlaşılır ?

Eğer hamile kalmak istiyorsanız, tam olarak ne zaman yumurtlama dönemine girdiğinizi bilmeniz size çok yardımcı olacaktır. Böylece en uygun zamanda cinsel ilişkiye girebilirsiniz. Birçok kadın, yumurtlama dönemine girileceğini erkenden öngören kitleri başarılı bir şekilde kullanmayı başarmıştır. Çünkü bu kitler yumurtlama dönemine girmenize az bir zaman kala, size pratik bir şekilde ikaz...

Sayfayı Paylaş