gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Ne Zamana Kadar Anne Sütü Verilir biliyor musunuz

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

merhaba kızlar ben bebeğimi emziriyorum şuan 5 aylık acaba ne zaman kadar daha emzirmem lazım yani Ne Zamana Kadar Anne Sütü Verilir bu konuda bilgi verirseniz bana çok sevinirim.

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Anne Sütü Kaç Aya Kadar Verilmelidir Anne Sütü Kaç Aya Verilir
    Bebeklere Anne Sütü Kaç Ay Verilir

Anne Sütü Kaç Aya Kadar Verilmelidir, Yeterliliği Nasıl Anlaşılır?

1.Bebeğinize ilk 6 ay sadece Anne sütü veriniz, başka yiyecek içecek vermeyiniz.
    2.Yalnız anne sütü aldığı sürece su vermenize de gerek yoktur.
    3.Bebeğinize 6 aydan sonra ek gıda vermeye başlayınız. Emzirmeye de 2 yaşına kadar devam ediniz.
    4.Anne sütünün yeterliliği çocuğun ağırlık kazanması ile anlaşılır. Bebeğinizi düzenli büyüme gelişme kontrollerine götürünüz.

Ne Zamana Kadar Anne Sütü Verilir biliyor musunuz konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ramazan Fitresi Ne Zaman Kimlere Verilir biliyor musunuz

Ramazan Fitresi Ne Zaman Kimlere Verilir biliyor musunuz

Arkadaşlar hepinize mutlu bir hafta sonu tatili diliyor ve sizlerden fitre hakkında bir konuda bilgi rica ediyorum Ramazan Fitresi Ne Zaman Kimlere Verilir?
  2. Sıcaklar Ne Kadar Sürecek Biliyor musunuz

Sıcaklar Ne Kadar Sürecek Biliyor musunuz

kızlar çok sıcak hatta çok bile az kalıyor resmen öldürücü kavurucu bir sıcaklık var diyorlar ki bu sıcaklıklar bitecekmiş ama ne zaman. Aranızda Sıcaklar Ne Kadar Sürecek bilen varsa yazsın.
  3. Ne Zamana Kadar Niyet Edilir biliyor musunuz

Ne Zamana Kadar Niyet Edilir biliyor musunuz

kızlar oruca acaba Ne Zamana Kadar Niyet Edilir bu konuda yani dini konularda bilgisi olan arkadaşlarım varsa aranızda lütfen Ne Zamana Kadar Niyet Edilir bilgi versin bana
  4. 2013 Anneler Günü Ne Zamana Geliyor biliyor musunuz acaba

2013 Anneler Günü Ne Zamana Geliyor biliyor musunuz acaba

Selam hanımlar ben önümüz de ki yıl anneler günü ne zaman denk geliyor diye merak ediyorum yani 2013 Anneler Günü Ne Zamana Geliyor bilen varsa yazsın bana
  5. Cuma Günleri Neden Sela Verilir Biliyor musunuz ?

Cuma Günleri Neden Sela Verilir Biliyor musunuz ?

Cuma Günü Sela Okunmasının Nedeni Cuma Günü Neden Sela Okunuyor Sevgili melekler, Cuma günleri dinimiz açısından mübarek sayılan günlerden biliyorsunuz. Cuma günleri cuma namazından önce okunan sela ile ilgili olarak da cuma günü neden sela okunuyor diye merak eden meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz için Cuma Günü Sela Okunmasının Nedeni ile ilgili bilgiler vermek istiyoruz sizlere......

Sayfayı Paylaş