gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Ne Zamana Kadar Gusül Abdesti Alınır bilen varsa yazsın

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Kızlar ilişkiden ne kadar sonra gusül abdesti alınabilir aradan zaman geçse bişey olur mu Ne Zamana Kadar Gusül Abdesti Alınır bilen varsa yazsın bana

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Gusül Abdesti Ne Zaman Alınır

Ne Zamana Kadar Boy Abdesti Alınır

Ergenlik çağına gelmiş kadın veya erkeğin cünuplük, cinsi münasebetten sonra gusül abdesti alması gerekir. Cinsel ilişkiden hemen sonra erkekten hala meni gelemeye devam edebilir, bu nedenle 25-30 dakika sonra abdest alınması daha iyi olur.

Kadınların hayızlı hali sona erdikten sonra hemen gusül abdesti alması gerekir.

Ne Zamana Kadar Gusül Abdesti Alınır bilen varsa yazsın konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. gusül abdesti neden alınır

gusül abdesti neden alınır

Selam kızlar gusül abdesti neden alınır hangi durumlarda bunu almamız gerekiyor. Birde alınış şekli nasıl resimli yada sözlü anlatırsanız sevinirim.
  2. Ramazanda Gusül Abdesti Ne Zaman Alınır bilgi verin

Ramazanda Gusül Abdesti Ne Zaman Alınır bilgi verin

Hanımlar ramazan ayın da karı koca cinsi münasebet de bulununca ne zaman gusül abdesti almalı sahur vaktinde olabilir ya da mutlaka önce mi olmalı Ramazanda Gusül Abdesti Ne Zaman Alınır ?
  3. Gusül Abdesti Alırken Geğirmek Abdesti Bozar Mı bilen var mı

Gusül Abdesti Alırken Geğirmek Abdesti Bozar Mı bilen var mı

Merhaba arkadaşlar benim merak ettiğim bir konu var şayet Gusül Abdesti Alırken Geğirmek Abdesti Bozar Mı bu konuda bilgisi olan varsa bana lütfen bilgi versin
  4. Gusül Boy Abdesti Nasıl Alınır Bilen var mı

Gusül Boy Abdesti Nasıl Alınır Bilen var mı

merhaba hanımlar ben çok önemli bir konu olan gusül abdesti hakkında sizden bilgi rica ediyorum çevremde kimseye soramadım acaba Gusül Boy Abdesti Nasıl Alınır bu konuda bilgi verir misiniz bana
  5. Gusül Abdesti Nasıl Alınır Ne Okunur bilen varsa yazsın

Gusül Abdesti Nasıl Alınır Ne Okunur bilen varsa yazsın

selam arkadaşlar ben çevremde ki kimseye soramadım çekindim ve size yazmakta karar kıldım acaba Gusül Abdesti Nasıl Alınır Ne Okunur bu konuda bana bilgi verebilir misiniz?

Sayfayı Paylaş