gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Nebahat Çehre- Evrim Alasya'nın Şaşırtıcı Benzerliği

Konu, 'Magazin' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

muhteşem yüzyıl haberleri nebahat çehre haberleri

Geçtiğimiz bölümde Muhteşem Yüzyıl dizisini izleyenler farketmiştir melekler. Dizinin bir bölümünde başrolda ki tüm karakterlerin gençlikleri ekrana gelmişti. Dizi yapımcılarının genç oyuncularla ana oyuncular arasında ki müthiş benzerlikleri izleyiciye parmak ısırttı. Haberin detaylarına geçiyoruz..

'Evrim’e bakınca...' Muhteşem Yüzyıl’ın önceki gün yayınlanan bölümüne Nebahat Çehre’nin gençliğini canlandıran Evrim Alasya damga vurdu. Valide Sultan’ı oynayan Nebahat Çehre’ye birebir benzerliği dikkat çeken Alasya twitter’ın da en çok konuşulanları arasına girdi. “Görünce şoke oldum” diyen Nebahat Çehre VATAN’a şunları söyledi: “Evrim Alasya’yı dizinin Nigar Kalfa’sı Filiz Ahmet buldu, onun arkadaşı. Evrim daha önce Gönülçelen dizisinde oynamış. Filiz ona ‘Nebahat Çehre’nin gençliğini sana oynatacağız’ demiş. Evrim’e bakınca gençliğimi gördüm. Rol için çok da çalışmış. Dizideki mimiklerimi, bakışlarımı da almış, çok başarılıydı. İlk gördüğümde tepkim ‘Bana çok benziyor’ oldu. Settekiler ise ‘İnanamıyorum’ demişler. Şoför arkadaş bile Evrim’i görünce ‘Biraz önce Nebahat Hanım’ı bıraktım, bu nasıl olur’diye şaşırmış.”

2. LaViNYaM

LaViNYaM >>>ιкιz αηηєѕι<<< Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    703
    Ödül Puanları:
    113
    bu kız bunun kızı olmasın :D:D

3. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Yok değil :D:D Yalnız Valide Sultan olsa iyi, pargalı ve kanuni de son derece benziyorlardı :)

Nebahat Çehre- Evrim Alasya'nın Şaşırtıcı Benzerliği konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Şaşırtıcı Benzerlik

Şaşırtıcı Benzerlik

şaşırtıcı benzerlik oyunu
  2. Nebahat Çehre Kimdir

Nebahat Çehre Kimdir

Nebahat Çehre Kimdir arkadaşlar lütfen Nebahat Çehre biyografisini paylaşın duyduğum kadarı ile Çirkin Kralın eşiymiş :)
  3. Nebahat Çehre Resimleri

Nebahat Çehre Resimleri

Nebahat Çehre Resimleri istiyorum sizden Valide Sultan hayranıyım bu kadın bu yaşına rağmen çok güzel ve cidden de çekici resimlerini ekleyinde gözümüz gönlümüz açılsın :)
  4. Nebahat Çehre Hayatı Biyografisi

Nebahat Çehre Hayatı Biyografisi

Nebahat Çehre Hayatı Nebahat Çehre Biyografisi Son günlerin flaş dizisi Muhteşem Yüzyılın Valide Sultanı Nebahat Çehre'nin hayatı ve biyografik bilgileri şöyle melekler :) Nebahat Çehre 19 Mart 1944 tarihinde, Samsun'da dünyaya gelen sanatçı; fotomodellik, mankenlik, sinema oyunculuğu, ses sanatçılığı ve son olarak dizi oyunculuğu yapmıştır.Nebahat Çehre Kariyerine dizi oyuncusu olarak...
  5. Nebahat Çehre Fotoğrafları

Nebahat Çehre Fotoğrafları

nebahat çehre resimleri nebahat çehre fotoğrafları Muhteşem Yüzyıl dizisinde ki Valide Sultan rolüyle bir kere daha gönüllere taht kuran Nebahat Çehre fotoğraflarından en güzellerini sizler için ekliyoruz melekler :)

Sayfayı Paylaş