gebe
  1. beklenenbebis

beklenenbebis Forum Okuru

Nebahat çehre yaşını kutladı

Konu, 'Magazin' kısmında beklenenbebis tarafından paylaşıldı.

Nebahat çehre 66.yaşını kutladı Nebahat çehre oyunculuğunu beğendiğim bir sanatçı.Aşkı Memnuda büyük beğeni topladıktan sonra şimdilerde ise Muhteşem yüzyılın gözdelerinden.

“VALİDE SULTAN 66 YAŞINDA!..” MUHTEŞEM YÜZYIL'IN VALİDE SULTAN'I NEBAHAT ÇEHRE, 66. DOĞUM GÜNÜNÜ DOSTLARIYLA KUTLADI!..

Nebahat Çehre, üzerinde 200 gerçek inci, 150 Swarovski taş ile kraliçe tacı bulunan üç katlı pastayı keserken, "Yaşımdan hiç gocunmuyorum. Şu an hayatımda özel biri yok. Ben o dönemi kapayalı 15 yıl oldu" dedi.

Nebahat Çehre, Muhteşem Yüzyıl'ın Hürrem'i Meryem Uzerli'yi yere göğe sığdıramadı.
    Salı Sefası'na konuk olan Nebahat Çehre, Muhteşem Yüzyıl'ın Hürrem'i Meryem Uzerli'yi çok başarılı bulduğunu açıkaladı. "Meryem çok başarılı, tam bir alman disiplini içinde, işine müthiş yoğun. Ben onu çok beğeniyorum. İşine müthiş saygılı, takipçi, gözlemci ben kutluyorum onu. İlk gördüğümüzde tedirgin olduk, Hürrem'i oynayacak oyuncu aylarca aranmıştı, ama oynadıkça devleşen bir kadın gördüm karşımda" diyen Çehre'nin övgüleri Oktay Kaynarca'yı bile şaşırttı. Kaynarca, "Bir oyuncunun rol arkadaşı için bunları söylemesi ne kadar güzel" diyerek, Çehre'yi tebrik etti.

FiRaRi_MeLeK bunu beğendi.
  2. FiRaRi_MeLeK

FiRaRi_MeLeK Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    201
    Ödül Puanları:
    63
    insanların CENNET benim CEHENNEM dediğim yerde...
    66. yaşınımı :abo::S hiçde yaşını göstermiyor,dizilerde 18 lik manken gibi :çapkın: hahaha kendisine iyi bakıyor hahaha
    doğum günü kutlu olsun :D:D,ALLAH uzun ömürler versin

Nebahat çehre yaşını kutladı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. asil kadın Nebahat Çehre

asil kadın Nebahat Çehre

bir rol bir insana bu kadar mı yakışır hanımefendilik onda kötülük onda kıskançlık onda kısaca Aliye Rona (diyebiliriz)..... ROLÜNE SENARİSTTEN ÇOK ÖNEM VERİYOR AŞK-I MEMNU DİZİSİNDE ROL ALAN NEBAHAT ÇEHRE, ROLÜNE VERDİĞİ ÖNEMİ ANLATTI... Aşk-ı Memnu dizisinin Firdevs'i Nebahat Çehre, oynadığı rollere, onları yazan senaristlerden daha çok değer verdiğini söyledi. Karakterleri...
  2. Nebahat Çehre Kimdir

Nebahat Çehre Kimdir

Nebahat Çehre Kimdir arkadaşlar lütfen Nebahat Çehre biyografisini paylaşın duyduğum kadarı ile Çirkin Kralın eşiymiş :)
  3. Nebahat Çehre Resimleri

Nebahat Çehre Resimleri

Nebahat Çehre Resimleri istiyorum sizden Valide Sultan hayranıyım bu kadın bu yaşına rağmen çok güzel ve cidden de çekici resimlerini ekleyinde gözümüz gönlümüz açılsın :)
  4. Nebahat Çehre Hayatı Biyografisi

Nebahat Çehre Hayatı Biyografisi

Nebahat Çehre Hayatı Nebahat Çehre Biyografisi Son günlerin flaş dizisi Muhteşem Yüzyılın Valide Sultanı Nebahat Çehre'nin hayatı ve biyografik bilgileri şöyle melekler :) Nebahat Çehre 19 Mart 1944 tarihinde, Samsun'da dünyaya gelen sanatçı; fotomodellik, mankenlik, sinema oyunculuğu, ses sanatçılığı ve son olarak dizi oyunculuğu yapmıştır.Nebahat Çehre Kariyerine dizi oyuncusu olarak...
  5. Nebahat Çehre Fotoğrafları

Nebahat Çehre Fotoğrafları

nebahat çehre resimleri nebahat çehre fotoğrafları Muhteşem Yüzyıl dizisinde ki Valide Sultan rolüyle bir kere daha gönüllere taht kuran Nebahat Çehre fotoğraflarından en güzellerini sizler için ekliyoruz melekler :)

Sayfayı Paylaş