gebe
  1. renesme

renesme Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    77
    Ödül Puanları:
    28

Nebahat Çehre'den Müthiş İddia!

Konu, 'Magazin' kısmında renesme tarafından paylaşıldı.

Ünlü oyuncu Yılmaz Güney ile ilgili öyle bir iddiada bulundu ki...

Cine 5 ekranlarında Yasemin Bozkurt'un sunduğu, "BULUŞMA NOKTASI" programında, "Her Kadının Bir Öyküsü Var" bölümüne konuk olan NEBAHAT ÇEHRE, ilk kez kendi hayatıyla ilgili son derece ilginç itiraflarda bulundu.

Nebahat Çehre, Yılmaz Güney'in kimsenin bilmediği bir kızı olduğunu ve bu çocuğun evlilik dışı bir ilişki sonucu dünyaya geldiğini, kızın halen Paris'te yaşadığını Yasemin Bozkurt'a itiraf etti.
    Çehre,-Yılmaz Güney sizi dövdü mü? sorusuna "biraz okşandım", yanıtını verdi.

Eski günleri hatırlarken, hayal kırıklığı yaşadığını söyleyen Nebahat Çehre, Yılmaz Güney'den hamile kaldınız mı sorusuna ise;

"Evet bir çok kez hamile kaldım ama önümü göremediğim için doğurmadım" dedi.

"Eğer Yılmaz Güney yaşasaydı çok iyi dost olurduk, başım her sıkıştığında yanımda olurdu" diye sözlerine ekledi.

CeMoŞ bunu beğendi.
Nebahat Çehre'den Müthiş İddia! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. iddiaya girmek

iddiaya girmek

iddiaya girmek İnatçılığa ve gereksiz yere kendini üzüntüye sokmaya delalet eder.İddiaya girdiğinizi gördüyseniz, girişmiş olduğunuz yeni projelerinizde dikkatli olmanız gerekiyor. Aksi takdirde yanlış kararlar alabilirsiniz
  2. İddia yüzündenmiş

İddia yüzündenmiş

ünlü basketbolcu Milica Daboviç çocukluğundan beri sporla ilgilenmektedir farklı alanlardada faaliyet sürdürmek isteyen Daboviç röportajında neler demiş bakalım haberimizde....... BJK KOVDU TELEVİZYONA HAZIRLANIYOR! BEŞİKTAŞLI BAŞKETBOLCU MİLİCA DABOVİÇ, FHM DERGİSİ'NİN ŞUBAT SAYISINA SOYUNDU... Sekiz yıldan bu yana basketbol oynayan, ilk derslerini babasından alan Milica Daboviç, daha...
  3. Valide Sultan Nebahat Çehre'den bomba açıklamalar!

Valide Sultan Nebahat Çehre'den bomba açıklamalar!

nebahat çehre valide sultan, nebahat çehre, haberleri, Aşk-ı Memnu dizisinde ki başarılı oyunculuğu ve yaşına rağmen büyüleyen güzelliği ile beğeni toplayan ve şimdiler de Muhteşem Yüzyıl'da Valide Sultan olan Nebahat Çehre'den olay yaratan açıklamaları sizlerle paylaşıyoruz Melek'ler! '30-45 yaş arası gençler beni beğeniyor ama..' - Sizi herkes çok güzel buluyor. Siz kendinizi...
  4. Nebahat Çehre Resimleri

Nebahat Çehre Resimleri

Nebahat Çehre Resimleri istiyorum sizden Valide Sultan hayranıyım bu kadın bu yaşına rağmen çok güzel ve cidden de çekici resimlerini ekleyinde gözümüz gönlümüz açılsın :)
  5. Nebahat Çehre'den Meryem Uzerli'ye Öğüt!

Nebahat Çehre'den Meryem Uzerli'ye Öğüt!

nebahat çehre, meryem uzerli, meryem uzerli hamile Sevgili melekler, Meryem Uzerli'nin hamile olduğunun artaya çıkmasıyla magazin dünyası da ikiye bölündü. Bazı isimler Uzerli'yi desteklerken bazıları da bu bebeği doğurmanın yanlış olduğu görüşünde. Uzerli'nin Muhteşem Yüzyıl'dan rol arkadaşı da ikinci gruptakilerden... Eski rol arkadaşı Meryem Uzerli'nin hamileliğiyle ilgili soru...

Sayfayı Paylaş