gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Nebahat Çehre'nin Kardeşi Su Satıyormuş!

Konu, 'Magazin' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

nebahat çehre, nebahat çehre haberleri, nebahat çehrenin kardeşi
    Sevgili melekler, magazin dünyasında çıkan bir haber ünlü oyuncu Nebahat Çehre'yi çok zor durumda bıraktı. Kardeşi olduğunu iddia eden ve su satarak geçinmeye çalışan Hasan Çehre'yi yalancılıkla suçlayan Çehre'ye cevabı, ortaya çıkan nüfus kaydı verdi!

nebahat-çehre.jpg

Su satarak evini geçindiren Samsunlu Hasan Çehre’nin Kelebek yazarı İzzet Çapa’ya yaptığı “Ben Nebahat Çehre’nin herkesten sakladığı ve görüşmeyi reddettiği kardeşiyim” açıklaması ortalığı karıştırdı.

Hasan Çehre, yedi kardeş olduklarını, ancak yıllar içinde ayrı yerlere savrulduklarını, Nebahat Çehre ve annesinin İstanbul’da kendilerine yeni bir hayat kurduğunu, sonrasında da görüşmediklerini söyledi: “Uzun zaman onu bulmaya çalıştım

Ünlü oyuncu, “Samsunlu ve soyadı Çehre olan herkes kardeşim olduğunu iddia etmeye başladı. Test yaptırırsak başları ağrıyacak” dedi. Ancak ortaya çıkan resmi evraklar, kardeşlik bağını doğruladı.

Nüfus kayıt örneği, Nebahat Çehre ile Hasan Çehre’nin aynı babanın çocuğu olduğunu, ancak annelerinin ayrı olduğunu ortaya koydu. Kayıtlara göre Nebahat Çehre İççet Çehre ile Fethiye Nar’ın kızı... Hasan Çehre’nin annesinin adı ise Yeter..

Nebahat Çehre'nin Kardeşi Su Satıyormuş! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. satıyorum

satıyorum

satıyorum bölümü bence çok karışmış... el işleri ve diğerleri diye ayrılsa daha kolay olmazmı acaba...hem satış yapan bizler için hemde alacak olan arkadaşlar için.. ilginiz için teşekkür ederim...sadece bir öneri... sevgilerimle...:)
  2. Nebahat Çehre’nin güzelliğinin sırrı

Nebahat Çehre’nin güzelliğinin sırrı

nebahat çehre nebahat çehrenin saç rengi çehre saç rengi emina sandal Aşk-ı memnunun güzelliğiyle göz kamaştıran,yılların eskitemediği oyuncu Nebahat çehrenin güzelliğinin sırrını merak ettiniz mi hiç?.Eminim etmişsinizdir.Çünkü bu güzellik merak edilecek kadar var. Sizde nebahar çehre gibi göz kamaştırıcı olmak istiyorsanız onun güzellik sırlarını okuyun derim:ehi: Nebahat Çehre’nin...
  3. Papağan satıyorum

Papağan satıyorum

aranız da hayvan sever arkadaşlarım mutlaka vardır.benim bir jako timneh papağanım var konuşuyor cites belgelidir.bakamayacağımdan dolayı satmak zorundayım...fiat; 1.200 dür.sevgiler....
  4. Nebahat Çehre Resimleri

Nebahat Çehre Resimleri

Nebahat Çehre Resimleri istiyorum sizden Valide Sultan hayranıyım bu kadın bu yaşına rağmen çok güzel ve cidden de çekici resimlerini ekleyinde gözümüz gönlümüz açılsın :)
  5. Çıtçıtlarımı satıyorum

Çıtçıtlarımı satıyorum

Arkadaşlar çıtçıtlarım var sarı yarım ay iki tane tekli cok acil satmam gerekti 400tlye satıyorum almak isteyenler bana ulaşabilir mi

Sayfayı Paylaş