gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Necati Şaşmaz'ın Sevgilisi kim 2012

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Kızlar Necati Şaşmaz'ın Sevgilisi kim duydum ki Muhteşem Yüzyıl dizisinde ki Mahi Devranmış Necati Şaşmaz'ın Sevgilisi peki hala onunla mı birlikte? 2012 yılında Necati Şaşmaz'ın Sevgilisi kim merak ettim:S

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Necati Şaşmaz'la aşk yaşayan Nur Fettahoğlu'ndan itiraf..
    Star TV'de yayınlanan 'Muhteşem Yüzyıl'ın Mahidevran'ı Nur Fettahoğlu, 1 yıldır 'Kurtlar Vadisi'nin Polat'ı Necati Şaşmaz'la aşk yaşıyor.

Nur Fettahoğlu, "Ben aşkı sessiz sedasız yaşayan biriyim. Sevdiğim adam ona ne kadar düşkün olduğumu bilsin yeter. Şu an çok seviyorum. Seviliyorum" dedi.

Necati Şaşmaz'ın Sevgilisi kim 2012 konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Necati Şaşmaz'dan Evlilik Cevabı !

Necati Şaşmaz'dan Evlilik Cevabı !

necati şaşmaz necati şaşmaz haberleri nur fettahoğlu nur fettahoğlu haberleri evlilik sorusu evleniyor mu 2012 ile ilgili bilgiler burada melekler. Kurtlar Vadisinin Polat Alemdar'ı Necati Şaşmaz, kendisine yöneltilen evlilik sorusunu ilginç bir şekilde yanıtladı. Bildiğiniz gibi Necati Şaşmaz bir süredir Muhteşem Yüzyıl dizisinin Mahidevran sultanı Nur Fettahoğlu ile birlikte. İkili birlikte...
  2. Hazal Kayanın Sevgilisi Kim 2012

Hazal Kayanın Sevgilisi Kim 2012

Hazal Kaya'nın yeni sevgilisi kim ? Cahit Baha Pars Kimdir Resimleri Hazal Kaya ile kendisinden 18 yaş büyük fotoğrafçı sevgilisi Cahit Baha Pars’ın yolları yaklaşık iki ay önce ayrıldı. “Adını Feriha Koydum”un yıldızı, bu ayrılığın ardından kalbini komedyen Tolga Çevik’in kuzeni oyuncu Sarp Bozkurt’a açtı. Çift, ilk kez Yıldız Çağrı Atiksoy’un iki hafta önceki doğum günü partisinde birlikte...
  3. Necati Şaşmaz'ın Oğlu Olacak!

Necati Şaşmaz'ın Oğlu Olacak!

Bu sayfa; Necati Şaşmaz'ın Oğlu Olacak haberi hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, yaklaşık 2 ay önce baba olacağı haberini derdiğimiz, Kurtlar Vadisi'nin Polat Alemdar'ı Necati Şaşmaz'ın bebeğinini cinsiyeti belli oldu. Nagehan Kaşıkçı ile evli olan Necati Şaşmaz, bir erkek çocuk babası olacak. İşte detaylar... Kurtlar Vadisi dizisinin Polat Alemdar'ı Necati Şaşmaz'ı(42)...
  4. İşte Necati Şaşmaz'ın Oğlu Ali Nadir!

İşte Necati Şaşmaz'ın Oğlu Ali Nadir!

necati şaşmazın oğlu, necati şaşmazın bebeği, necati şaşmaz haberleri Sevgili melekler, Kurtlar Vadisi dizisinin başrol karakteri Polat'a hayat veren oyuncu Necati Şaşmaz bildiğiniz gibi geçtiğimiz gün baba oldu. Eşi Nagehan Hanımla geçtiğimiz yıl evlenen Şaşmaz, hayatının en mutlu günlerini yaşıyor. Bir erkek bebek sahibi olan çift, oğullarına Ali Nadir ismini verdi ve hastanedeki ilk...
  5. Polat Alemdar Necati Şaşmaz'ın Oğlu

Polat Alemdar Necati Şaşmaz'ın Oğlu

Ekranların fenomen dizisi "Kurtlar Vadisi"n de Polat Alemdar karakteri ile uzun süredir aramız da olan Necati Şaşmaz, 4 yıl önce evlendiği Nagehan Kaşıkçı ile mutlu bir evliliği bulunuyor. Bu evlilikten olan oğlu Ali Nadir ile uzun bir süre sonra ilk kez objektiflere görüntülenen Şaşmaz ve oğlu Nadir'in görüntüleri sosyal medyada da büyük ilgi gördü.

Sayfayı Paylaş