gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Necla hamıle gıyım

Konu, 'Giyim Tekstil Firmaları' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Firma Ünvanı : NECLA HAMILE GIYIM [​IMG] Açıklama : Hamıle gıyımı Web Adresi : http://www.hamile.magazasi.com

Necla hamıle gıyım konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Necla.

Necla.

Fatma Girik anneyi o kadar iyi oynuyor ki beni ağlatıyor Fahriye Evcen de setlerimize Almanya’dan tesadüfen transfer olmuş bir isim. Ama şanslı bir isim çünkü daha ilk projesinde Fatma Girik’le başrol oynama şansına erişti. Kanal D’deki Hasret adlı dizide evin en küçük kızı Songül’ü canlandıran Evcen’in hedefi Türkiye’de işiyle adından söz ettiren bir oyuncu olmak. Türkiye’ye tatil için...
  2. Beni necla olarak biliyorlardı

Beni necla olarak biliyorlardı

Yaprak Dökümü dizisinde Necla karakterini canlandıran Fahriye Evcen, 6 ay öncesine kadar insanların kendisini Necla olarak gördüğünü, ancak son zamanlarda bunun kırılmaya başladığını söyledi. CNNTÜRK'te Kürşat Başar'ın 'Yaz Sohbetleri' programının konuğu olan Fahriye Evcen, oyunculuğa başlamasında Oya Aydoğan'ın büyük etkisi olduğunu anlattı. Televizyon gazetesi'nin haberine göre,...
  3. hamıleyken aldatılmak

hamıleyken aldatılmak

hamıleyken aldatıldım kızlar ve cok mutsuzumm uzerınden zaman gectı ama hala pıskolojım allak bullak kac kere bosanacak olduk ama kendını affettırmesını bılldıı agzı ıyı laf yaparr yanı varmı benle aynı kaderıı yasayan cok ıgrenc bı durumm cok kotu bısey :(((cok mutsuzum ...
  4. hamıle olbılırmıyım

hamıle olbılırmıyım

slm ben 6 senelık evlıyım ve esımden dolayı bızım cocugumuz olmuyr canlı hucremız yok bunun ıcın esım amelıyat oldu ve doktor bıze %50 normal yolla sans verıyor sızce bu varıkosel amelıyatlarından sonra cocuk olması mumkunmu ve boyle olan bırılerını tanıyormusunz
  5. hamılemıyım

hamılemıyım

merhaba kızlar sımdıden tsk ederm uzun olacak ama ne olur yardım edın ben adetıme 1 gun kala aksamdan ılk testımı yaptım once cok cok gorunmeyecek kadar sılıktı sonra 20 25 dk ıcınde daha da belırgınlestı bu cızgı,adetım 2 gun gectıkten sonra sabah ac karnına ıdrar testımın 2.sını yaptım 2 numaralı resimde de görüldüğü gibi beyaz çizgi belirdi yaklaşık 20 dk sonra kırmızılık oluşmaya başladı...

Sayfayı Paylaş