gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Necla Nazır başörtüsünü çıkarttı

Konu, 'Magazin' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

Oyunculuk yapmak için başörtüsünü çıkaran ancak sonra yine kapanan Nazır, TV'de açıkladı: Çalışmak için başımı yine açmaya karar verdim.. [​IMG]
    Uzun süredir tesettürlü olan Necla Nazır, 30 yıllık hayat arkadaşı ünlü şarkıcı Ferdi Tayfur'dan ayrıldıktan sonra TV dizisi ve filmlerde oynayabilmek için başörtüsünü çıkarmıştı. Ardından yeniden kapanan Necla Nazır, Seda Sayan'ın TV programında "ekmek parası için yine açılabileceğini" söyledi. Yine tesettürlü olarak dün TV programına konuk olan sinemanın ünlü yüzü, Ferdi Tayfur'dan ayrıldığını ve çalışmak zorunda olduğunu söyledi. Nazır şunları söyledi: "Eşimden ayrılmış olmasaydım böyle bir düşüncem olmazdı. Şimdi ayaklarımın üzerinde durabilmek ve çalışmak için başımı açmaya karar verdim. Hayatımı idame etmek için bu kararı almak zorunda kaldım. Rabbim ne eyler, güzel eyler. Bu kararı Ferdi ile de paylaştım. Bize haftalık veriyor."

İŞ TEKLİFİ BEKLİYOR
    Gelen iş tekliflerini değerlendirebilmek için başını açtığını kaydeden Nazır, başı kapalı bir çok kanalın dizisinde rol alabileceğini de dile getirdi.

sabah

Necla Nazır başörtüsünü çıkarttı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Necla.

Necla.

Fatma Girik anneyi o kadar iyi oynuyor ki beni ağlatıyor Fahriye Evcen de setlerimize Almanya’dan tesadüfen transfer olmuş bir isim. Ama şanslı bir isim çünkü daha ilk projesinde Fatma Girik’le başrol oynama şansına erişti. Kanal D’deki Hasret adlı dizide evin en küçük kızı Songül’ü canlandıran Evcen’in hedefi Türkiye’de işiyle adından söz ettiren bir oyuncu olmak. Türkiye’ye tatil için...
  2. Bekaretini satışa çıkarttı

Bekaretini satışa çıkarttı

ABD’de yüksek lisans eğitimi almak isteyen bir genç kız, okul masraflarını karşılayabilmek için bekâretini satışa çıkardı. İnternette yapılan açık artırmada en yüksek teklif 3.7 milyon dolara (yaklaşık 6 milyon TL) ulaştı. “Aile ve Evlilik” konusunda mastır yapmayı planlayan 22 yaşındaki Natalie Dylan, geçen eylül ayında bekâretini internette açık artırmaya çıkardı. Genç kıza yaklaşık 10 bin...
  3. necla  mutlu yıllar :)

necla mutlu yıllar :)

necla mutlu facebook necla nejla mutlu sevdiklerinle beraber sağlıklı huzurlu nice uzun yıllar geçirmen dileği ile iyi ki doğdun canım :kiss:
  4. Bir başörtüsünün hikayesi

Bir başörtüsünün hikayesi

Burası bir kumaş pazarı... Ben de bir zamanların gözde bir kumaşıydım. Ama şimdi eskisi gibi bana rağbet etmiyorlar. Modam geçmiş. Renklerim canlı değilmiş. Yaşlı işiymişim. Bu yüzden diğer parlak renklerin altında kalmış ezilme tehlikesiyle karşı karşıyaydım O karanlık ve tozlu yerde yıllardan beri bekliyordum. Üstümdeki top kumaşların parçaları bitiyor yenileri geliyordu. Ustam kumaşları...
  5. Necla Nazır hayatı

Necla Nazır hayatı

necla nazır kimdir necla nazır hayatı necla nazır hayatı, kısaca hayatı, kimdir, biyografi, hakkında bilgiler, filmleri Türk Sineması'nın usta isimlerinden biri olan Necla Nazır ve hayatı hakkında ki merak ettiğiniz tüm bilgilere bu yazımızda yer verdik Melek'ler. 1956 yılında İskeçe'de doğdu. Ortaokulu terk etti. 1972'de Ses Dergisi'nin düzenlediği yarışmada birinci olarak sinemaya...

Sayfayı Paylaş