gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Necla Nazır hayatı

Konu, 'Kim Kimdir ?' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

necla nazır kimdir necla nazır hayatı necla nazır hayatı, kısaca hayatı, kimdir, biyografi, hakkında bilgiler, filmleri

Türk Sineması'nın usta isimlerinden biri olan Necla Nazır ve hayatı hakkında ki merak ettiğiniz tüm bilgilere bu yazımızda yer verdik Melek'ler.

1956 yılında İskeçe'de doğdu. Ortaokulu terk etti. 1972'de Ses Dergisi'nin düzenlediği yarışmada birinci olarak sinemaya geçti. 1973'te ilk filmi olan "Isdırap"ı çevirdi. 1978'den sonra sahneye çıkarak arabesk türde şarkılar söyledi ve çoğunlukla bu türdeki filmlerde oynadı. Ferdi Tayfur'la olan birlikteliğinden bir kızı olan Necla Nazır sinemayı bırakıp evinin kadını oldu.

Necla Nazır hayatı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Necla.

Necla.

Fatma Girik anneyi o kadar iyi oynuyor ki beni ağlatıyor Fahriye Evcen de setlerimize Almanya’dan tesadüfen transfer olmuş bir isim. Ama şanslı bir isim çünkü daha ilk projesinde Fatma Girik’le başrol oynama şansına erişti. Kanal D’deki Hasret adlı dizide evin en küçük kızı Songül’ü canlandıran Evcen’in hedefi Türkiye’de işiyle adından söz ettiren bir oyuncu olmak. Türkiye’ye tatil için...
  2. Necla hamıle gıyım

Necla hamıle gıyım

Firma Ünvanı : NECLA HAMILE GIYIM Açıklama : Hamıle gıyımı Web Adresi : http://www.hamile.magazasi.com
  3. Beni necla olarak biliyorlardı

Beni necla olarak biliyorlardı

Yaprak Dökümü dizisinde Necla karakterini canlandıran Fahriye Evcen, 6 ay öncesine kadar insanların kendisini Necla olarak gördüğünü, ancak son zamanlarda bunun kırılmaya başladığını söyledi. CNNTÜRK'te Kürşat Başar'ın 'Yaz Sohbetleri' programının konuğu olan Fahriye Evcen, oyunculuğa başlamasında Oya Aydoğan'ın büyük etkisi olduğunu anlattı. Televizyon gazetesi'nin haberine göre,...
  4. Necla Nazır başörtüsünü çıkarttı

Necla Nazır başörtüsünü çıkarttı

Oyunculuk yapmak için başörtüsünü çıkaran ancak sonra yine kapanan Nazır, TV'de açıkladı: Çalışmak için başımı yine açmaya karar verdim.. Uzun süredir tesettürlü olan Necla Nazır, 30 yıllık hayat arkadaşı ünlü şarkıcı Ferdi Tayfur'dan ayrıldıktan sonra TV dizisi ve filmlerde oynayabilmek için başörtüsünü çıkarmıştı. Ardından yeniden kapanan Necla Nazır, Seda Sayan'ın TV programında...
  5. necla  mutlu yıllar :)

necla mutlu yıllar :)

necla mutlu facebook necla nejla mutlu sevdiklerinle beraber sağlıklı huzurlu nice uzun yıllar geçirmen dileği ile iyi ki doğdun canım :kiss:

Sayfayı Paylaş