gebe
  1. suskun_gız

suskun_gız Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    14
    Ödül Puanları:
    0

Nede Olsa TÜrkÇemİz...

Konu, 'Komik Yazılar Duvar Yazıları' kısmında suskun_gız tarafından paylaşıldı.

Nede Olsa TÜrkÇemİz... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Türkçe Neydi Ne Hale Geldi__!

Türkçe Neydi Ne Hale Geldi__!

konunun komik olmadığının farkındayım.acı ama gerçek Yıl: 1965 "Karşıma âniden çıkınca ziyâdesiyle şaşakaldım. Nasıl bir edâ takınacağıma hükûm veremedim, âdetâ vecde geldim. Buna mukâbil az bir müddet sonra kendime gelir gibi oldum, yüzünde beni fevkalâde rahatlatan bir tebessüm vardı.Üstümü başımı toparladım, kendinden emin bir sesle 'akşam-ı şerifleriniz hayrolsun' dedim."...
  2. Sachmalama Türkçe De Neymiş!

Sachmalama Türkçe De Neymiş!

Adından da anlaşılacağı gibi Türkçe'mizi katledenlere karşı bir kitap.Okuması zevkli olacaktır... “Her şey eskir, yıpranır, unutulur ama bir toplumun dili ‘tam bağımsızlı’ğını korursa, sonsuza dek yaşantısını sürdürür. Sayın Rüştü Erata’nın bu dev çalışması işte bize bunu anımsatıyor, bu gerçeği, bu dil savaşını…O savaşı yitirmemizin kaçınılmazlığını… Sayın Erata’nın ortaya koyduğu bu...
  3. bu ne biçim türkçe

bu ne biçim türkçe

ben bile(genç olarak)artık böyle kelimeler kullanmıyorum ve artık böyle konusanlardan nefret ediyorumm :sinir: bu ne ya şu kelimelere bakın en sinir olduğumda bu kelimeler : yha,pls,pai :sinir: 1 kaşık suda boğasım var
  4. twitter türkçe üye ol

twitter türkçe üye ol

Twitter Üye Ol, twitter twitter türkçe üye ol, Twitter Nasıl üye olunur Merhaba Sevgili Melek'ler ve Twitter nasıl üye olunur diyen siz sevgili misafirler, bu yazımızda sizlere gerekli bilgileri ve bağlantıları aktarıyoruz. Twitter nasıl üye olacaksınız önce buraya tıklayın ana sayfaya gidiyoruz.. Daha sonra e-mail adresinize onay yapmanız için bir e-mail geliyor hesabınızı...
  5. 11.Türkçe Olimpiyatları Şarkı Birincisi Belli Oldu!

11.Türkçe Olimpiyatları Şarkı Birincisi Belli Oldu!

11.türkçe olimpiyatları türkçe olimpiyatları şarkı birincisi Sevgili melekler, bu yıl 11.si düzenlenen Türkçe Olimpiyatları'nda en güzel şarkı söyleyen isim belli olduç Buna göre bu dalda birinci Bulgaristan'dan Martin Yordanov oldu. Martin Yordanov "Deli Gönlüm" isimli şarkıyı seslendirdi ve izleyicilerden büyük beğeni topladı. 10 Nisan 2001 yılında Bulgaristan'da doğan...

Sayfayı Paylaş