gebe
  1. THESECRET

THESECRET "Adalet olunca yiğitliğe lüzum kalmaz"

Beğenilen Mesajlar:
    223
    Ödül Puanları:
    63

Neden aşk acısı çekeriz?

Konu, 'Aşk Hikayeleri' kısmında THESECRET tarafından paylaşıldı.

aşk acısı niye çekilir, aşk acısı çekiyorum ne zaman geçecek,aşk acısı niye çekiyorum,aşk acısı bağımlılıktan mı,aşk acısı neden geçmez,aşk acısı ne kadar zamanda biter
    images.jpg

Çok basit. Aşk beraberinde sahiplenmeyi getirir, sahip olduğumuz şeyleri kaybetmekse acı verir.

Aşık olduğumuzda sevdiğimiz insanı o kadar sahipleniriz ki, ayrılık demek bir bakıma ölüm demektir, sevgiliden mahrum kalmak ölüm acısına denk bir acıyı yaşatır savunmasız kalbimize. Aşk da tıpkı sigara gibi, bağımlılık yapan tüm maddeler gibi yoksunluk durumunda sevdalısını acılar içinde kıvrandırır.

2. Didemm artun

Didemm artun Forum Okuru

Çok zor bi ölüme birde aşka çare yok :(

Neden aşk acısı çekeriz? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ne Çekerse, Anilarindan Çeker İnsan

Ne Çekerse, Anilarindan Çeker İnsan

Önemlidir ve çok şeydir; bir zamanlar sana açtığı ufuklar, verdiği emekler, içindeki heves, aldığı her nefes, seni çok sevmiş olması, onu çok sevmiş olman. Ama ”iş”te de, “aşk”ta da, “düş”te de “şu an”dır, “bir zamanlar”dan daha önemli olan. Yaşamsal hatadır – bunu “vefa”yla karıştırıp, “şu an”a razı olman, yarını anılarda araman. Aksi iddia edilse de, öyle inanman istense de; bir...
  2. aşk acısı neden bukadar ağır?

aşk acısı neden bukadar ağır?

ağır aşk sözleri Aşk acısı çekenler, “içim acıyor” derler. “Aşk acısı başka hiçbir acıya benzemiyor, çok kötüyüm...” Fakat, acısız da aşk olmaz, daha doğrusu ilişki olmaz! Neden aşk acısı çektiğimizin bütün detaylarını Psikoterapist Ferhan Özenen ile tartıştık. Aşk ilişkisi hepimizin hayatının vazgeçilmez bir parçası... Hayranlık duygusuyla başlayan, gün geçtikçe, karşınızdakinden...
  3. aşk acısı

aşk acısı

Tayvan'da 56 yaşındaki bir kadın, gençliğinde yaşadığı aşk acısı nedeniyle 30 yıldır evinden dışarı çıkmadan yaşıyor. United Daily gazetesinin haberine göre, Tainan kentinde yaşayan A-fan isimli kadın 1978'de yaşadığı bir karşılıksız aşk macerası yüzünden kendisini eve kapattı ve bir daha dışarı çıkmadı. Aşkının acısını hala yaşayan kadın, 2 ay önce 86 yaşındaki annesinin bir trafik...
  4. aşk acısı

aşk acısı

merhabalar ben 8 yıldır seviyorum birini 20 yaşındayım her seferinde kandırıyor beni . çok seviyorum onu çok belli ediyorum. başkasını seviydu ayrıldık dedi şimdi unutmdm dyo bana. fazla ilgi usandırır mı sence

Sayfayı Paylaş