gebe
  1. coquet

coquet Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0

neden bana kimse cevap vermiyooo....

Konu, 'Çöplük' kısmında coquet tarafından paylaşıldı.

bir şey sormak istiyorum hamilelik beliirtisi olarak göğüs uçlarında acı. çok uyku .
    halsizlik. ayın 5 de hasta olucam gelmek bilmedi şu gün sitres yapmıyorum sadece bekliyorum 4 sene boyunca yaptığım gibi sadece bekliyorum vee çok istiyorumm bir tane bebeğim olsunnn of allahım off sadece ümüidim göğüs uçlarımdaki ağrı çok erken aşladı ve daa önceden hiç böle birşey olmazdı sadece göüslerim ağrırdı ve hüsran b sfer sadece uçları yardım help help

gonca 16 bunu beğendi.
  2. gonca 16

gonca 16 Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    780
    Ödül Puanları:
    113
    canım bişi demek için daha erken yani ümitlendirmek istemem sonuç negatif çıkarsa diye.adet gününde test yaparsın.daha mantıklı olur canım

3. coquet

coquet Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    daha hastalanmadım beliyorumm yaaaaaaaa

4. jnevin

jnevin Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    cnm kan testi yaptır adet geçtikden 1 haftasonra yaptır ama

5. bebekyüzlüm

bebekyüzlüm Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    364
    Ödül Puanları:
    63
    adetin geçtikten sonra hemen test yapp şimdiden birşey söylemekkk doğru olmazzz ümitlenmeni istememm..

6. coquet

coquet Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    zaten bekliyorum kızlar sitres heyecan yok herşey nasip kısmett .......... hayırlısı olsun sağolun cvp lar içinn :D

7. nazlıgülüm

nazlıgülüm Forum Okuru

günaydınn yeni uye oldum. ya anlamadım nokta var ben 17 nısan da adet gunumdur ama 11 nısan da yanı bu sabah kalktıgımda koyu kahverengı geldı gogusumde sıskınlık var agırımda var yanı ustume gorme olabılrmı? yada hamılelık belırtısı varmı??

8. Misafir

Misafir Forum Okuru

Selamlar Nazlı Gülüm,
    Genelde hamilelik isteyen biz kadınların bu durumları tamamen psikolojik. :) Yani olmayanı oldugibi görüyoruz. Artı regl belirtileri ile birlikte hamilelik belirtileri de çoğu zaman birbirine karıştırılıyor. Bence üstüne görme vs durum da değil bu. Lütfen Adetinizin üzerinden 3-5 gün geçmeden hamilemiyim demeyin :) Hüsraana uğramayın. Bu arada aramıza hoş geldiniz.

SadmiN bunu beğendi.
neden bana kimse cevap vermiyooo.... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kınasın Dünya... Bana ne...

Kınasın Dünya... Bana ne...

KINASIN DÜNYA... KINASIN DÜNYA HALKLARI.... BARIŞ UZLAŞMA FORMULLERİ ARASIN İNSANLAR HÜMANİZM ÇIĞLIKLARI ATSIN BİR YERLERDE ENTEL YAVŞAKLAR YENİ DÜNYA DÜZENLERİ PLANLASIN EMPERYALİSTLER GEYİK MUHABBETİ İLE GEÇİRSİN ÖMRÜNÜ AYDINLAR KILI KIRK YARSIN BAKALIM HUKUKÇULAR DESİNLER NE DİYECEKLERSE… A’YI B’Yİ ÖĞRETSİN ÖĞRETMENLER KÖRPE BEYİNLERE A DEYİNCE AT, B DİYİNCE BIYIK...
  2. Bu Soruların Cevabını Bilen Bana da Desin:)

Bu Soruların Cevabını Bilen Bana da Desin:)

Bu sorulara neden olan olayları hergün mutlaka yaşıyorsunuzdur.Çünkü o kadar tanıdık ki bu olaylar.Ama kimse niçin böyle davrandığını düşünmez,düşünen de cevabını bulamıyordur herhalde.İşte o sorular... # Neden bozulan otobüsün yolcuları bizim otobüsümüze aktarıldığında onlara mültecilermiş gibi bakarız? # Neden her gördüğümüz haritada hemen Türkiye'yi bulmaya çalışırız? Millet olarak...
  3. neden dediğiniz soruların cevapları..

neden dediğiniz soruların cevapları..

bebekleri neden hıçkırık tutar bebekler neden saçlarını çeker bebekler saçını çeker saçını saç Damarlarımız NEDEN Mavi Görünür ? Diğerlerinden daha uzun dalga boyuna sahip olan kırmızı ışınlar, deri yüzeyinden daha derine inerek kan damarlarına kadar ulaşır ve emilir. Kısa dalga boylu olan mavi ışınlar ise damarlara ulaştığında geri yansıtılır. Bu nedenle de kan damarlarımız, içinde akan kanın...
  4. kızlar bana cevap yazarmısınız lütfen

kızlar bana cevap yazarmısınız lütfen

selam kızlar aranızda yenıyım adetıme 5 gun var sızce test yapayımmı cok kararsızım adet belırtılerı gıbı belırtıler var ama bıldıgım kadarıyla gebelıktede ortalama aynı belırtıler var
  5. Almanların Dini İnancı Nedir lütfen bana cevap yazın

Almanların Dini İnancı Nedir lütfen bana cevap yazın

Merhaba arkadaşlar ben almanları düşünürken bişeyi çok merak ettim bu Almanların Dini İnancı Nedir hırıstiyan mı yoksa almanlar biliyorsanız Almanların Dini İnancı Nedir yazın da merakım gitsin.

Sayfayı Paylaş