gebe
  1. PeLiNiM

PeLiNiM Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    57
    Ödül Puanları:
    0

Neden ben diyenlere

Konu, 'Kişisel Gelişim' kısmında PeLiNiM tarafından paylaşıldı.

Zaman zaman olaylar karşısında neden ben? diye sormuş,karamsarlığa kapılmışızdır.Bu yazıdan sonra neden ben? demeyeceğinize eminim. Hıncal Uluç köşesinde yazmıştı: ”Wimbledon’ın ilk zenci şampiyonu efsanevi tenisçi Arthur Ashe, kan naklinden kaptığı AIDS’ten ölüm döşeğindeydi. Hayranlarından biri sordu: ”Tanrı böylesine kötü bir hastalık için neden seni seçti? ” Arthur Ashe cevap verdi: ”Tüm dünyada 50 milyon çocuk tenis oynamaya başlar, 5 milyonu tenis oynamayı öğrenir, 500 bini profesyonel tenisçi olur, 50 bini yarışmalara girer, 5 bini büyük turnuvalara erişir, 50’si Wimbledon’a kadar gelir, 4′ü yarı finale, 2’si finale kalır. Elimde şampiyonluk kupasın tutarken Tanrı’ya ‘Neden ben? ‘ diye hiç sormadım. Şimdi sancı çekerken, Tanrı’ya nasıl ‘Niye ben? ‘ derim? Mutluluk insanı tatlı yapar. Başarı ışıltılı. Zorluklar ise güçlü. Hüzün insanı insan yapar, yenilgi mütevazi. Tanrıya asla ‘Neden ben ‘ diye sormayın. Ne olacaksa olur. ”

2. aSqimSin

aSqimSin Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0
    Ne kadar özen göstersem de yine de ''Neden ben?'' dediğim oluyor.. Aslında olmaması gerekiyor.
    :kiss: Gerçekten çok severek okuduğum bir hikaye..
    Teşekkür ediyorum paylaştığın için.
    +rep.

3. »| HeRCai |«

»| HeRCai |« Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    38
    evet bende cok anlamli bulyuorum bu hikayeyi, nekadar dogru olsada, hepimiz yeri geldiginde, sormus yada sorariz neyazikki kendimize bu soruyu...

tskler paylasim icin cnm

+rep

4. jadeperla

jadeperla Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    hayat bazen ''neden ben'' diye söyletiyoo insana !!!!!!!

5. orkide

orkide Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    38
    çok güzel arkadaşım saol canım gerçekleri anlatıyor çok hoşuma getti ..............

6. filizzz

filizzz Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    çok güzel bi paylaşım...oldukça düşündürücü..teşekkürler ilaç gibi geldi...

7. Moss

Moss Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    12
    Ödül Puanları:
    18
    ama bazen soruyorum ister istemez....sormamak gerekiyor tabii,,vardır bi bilinen....:)

8. ESDE

ESDE Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    204
    Ödül Puanları:
    0
    Maalesef bende bazen yapıyorum bunu...Ama saçma evt...

Neden ben diyenlere konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. ben çiçek yetiştirmeyi başaramıyorm diyenler

ben çiçek yetiştirmeyi başaramıyorm diyenler

benjamin çiçeğinin bakımı benjamin çiçek fiyatları cicek stephanotis bakımı çiçeği fiyatı Çakıl Üzerinde Çiçek Soğanı Kasım-Aralık aylarında çiçek açan Narcissus ve Hyacintus soğanları Eylül ayı sonunda çakıl taşları ile hazırlanan dikim yerine yerleştirilir. Bu bir cam kase olursa bitkinin köklenmesini izlemek mümkündür. Yapraklar da kireç lekeleri Buna çok miktarda...
  2. ben fal baktirmak istiyorum diyenler

ben fal baktirmak istiyorum diyenler

falıma baktırmak istiyorum fal baktirmak istiyorum yıldızname baktırmak fal baktirmak Arkadaslar ben fal ararken bu siteyi kesfettim diger sitelerde fal parayla bakiliyor ben yurt disina yeni geldim buradakii dili bile daha bilmiyorum nasil para gönderirim kimseye fal baktiramadim arnizda bana fal bakacak kimse varmi acaba yada aranizda bir soumun cevabinin evet yada hayir olup olmadigini...
  3. yaz kış ben terlerim diyenler sizin için...

yaz kış ben terlerim diyenler sizin için...

nasıl terlerim aşırı terlemek artık sizin niçin bir kabusmu oldu okuyun öyleyse... - Sürekli ellerim terlediği için insanlarla tokalaşmaktan çekiniyorum. - Gömleğimdeki ter izlerinden dolayı kimsenin yanında ceketimi çıkaramıyorum. - Ayaklarımdaki aşırı terleme yüzünden ayakkabımı evim dışındaki hiçbir yerde çıkaramıyorum. - Koltuk altlarım sürekli terliyor, ter ve koku önleyici ne kullansam...
  4. Ben cesaretliyim diyenler hadi bakalım burdan...

Ben cesaretliyim diyenler hadi bakalım burdan...

Burası bir adaymış burada yürümek cesaret gerektirirmiş hadi bakalım kimler yürüyebilecek:D
  5. Yaşım Çok İlerledi Ama Ben Anne Olmak İstiyorum İdeal Yaş Nedir Diyenler Buraya

Yaşım Çok İlerledi Ama Ben Anne Olmak İstiyorum İdeal Yaş Nedir Diyenler Buraya

ileri anne yaşı,ileri anne yaşı ve gebelik, Sevgili melekler bazen yaşımız ilerlemesine rağmen anne olmak o duyguyu yaşamak isteriz.Çünkü bazen ilerleyen yaşlarda evlenen evlenmekte geç kalmış bir çok arkadaşımız var.Ve merak edebilir siniz anne olmak istiyorum yaşım bunun için ideal mi ben anne olabilir miyim diyebilirsiniz.Şimdi konumuzda buna yer verelim..Unutmayalım ki anne olmak her...

Sayfayı Paylaş