gebe
  1. nisan

nisan Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    15
    Ödül Puanları:
    0

neden ben

Konu, 'Dini Hikayeler ve Şiirler' kısmında nisan tarafından paylaşıldı.

Neden Ben Efsane Wimbledon un ilk zenci Şampiyonu Arthur Ashe kan naklinden kaptığı AIDS den ölüm döşeğindeydi.

Hayranlarından biri sordu.
    "Tanrı böylesine kötü bir hastalık için neden seni seçti?"
    Arthur Ashe cevap verdi:
    "Tüm dünyada 50 milyon çocuk tenis oynamaya başlar, 5 milyonu tenis oynamayı öğrenir, 500 bini profesyonel tenisçi olur, 50 bini yarışmalara girer, 5 bini büyük turnuvalara erişir, 50 si Wimbledon a
    kadar gelir, 4 ü yarı finale, 2 si finale kalır.

Elimde şampiyonluk kupasını tutarken Tanrı ya
    "Neden ben?" diye hiç sormadım. Şimdi sancı çekerken, Tanrı ya nasıl
    "Niye ben?" derim..?

Mutluluk insanı tatlı yapar.
    Başarı ışıltılı..
    Zorluklar güçlü..
    Hüzün insanı insan yapar, yenilgi mütevazı..
    Tanrı ya asla "Neden ben" diye sormayın.
    Ne olacaksa olur...

2. Ayışık

Ayışık Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: neden ben
    emeğine sağlık

3. AYTASI

AYTASI Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    32
    Ödül Puanları:
    28
    Cevap: neden ben

cok güzeldi tesekkürler nisanim

neden ben konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Demir Demirkan - Neden Ben

Demir Demirkan - Neden Ben

haykırdım gökyüzüne ne cevap geldi ne de ceza ağlarken sonum sandım çöktüm dizime yalvardım söyle... söyle bana... söyle neden ben... yaraladım kendimi kanattım iyileştikçe intikam aldım pişmanım çöktüm dizime yalvardım nakarat
  2. Ne sen ne ben.!

Ne sen ne ben.!

Seni Seviyorum Aşkım NE SEN NE BEN SIMDI GERI DÖNÜSÜ OLMAYAN BIR YOLDAYIM ICIM HEP SENDEN YANA OLSADA ICIM HEP KAN AGLASADA BIR TARAFIM ASLA DER GIBI BÖLER BENI IKIYE AN GELIR HAYKIRMAK ISTERIM SENI DELI GİBİ SEVDİĞIMİ HALA UNUTAMADIGIMI AN GELIR YAPTIKLARIN GEÇER GÖZÜMÜN ÖNÜNDEN FILM SERIDI GIBI SU AN NE YAPTIGINI BILMEM, DUYMAM, GÖRMEM SORARIM KENDIME BEN ONA BIR SEYLER YAZARKEN ACABA...
  3. Ben ne yapacagim yaaa???

Ben ne yapacagim yaaa???

Günaydin Arkadaslar, icim doldu hat da tasiyor desem daha dogru olur size ihtiyacim var su an. Nisan 2010 ben birini tanidim hat da ruh ikizim desem daha dogru olur. Cok iyi anlasiyorduk onunla ikimizde ciddi düsünüyorduk..ikimizde bu yasimiza ayni seyleri yasamiz iki insaniz. Onun yasi 32 benim yasim 30..Ben dedim ona ben cok yalnizim diye aynisini da o da dedi..tamam dedim. Sonra bulusmalar...
  4. ne yapayım ben şimdi ?

ne yapayım ben şimdi ?

öncelikle selamlar kızlar buraya üye olalı ilk defa konu açıyorum çünkü şuan sinir harbi yaşıyorum maddi durumum olmadıgı ve dışarda çalışamadığım için (oglum küçük ve huysuz bi çocuk ) yaklasık 6 7 ay önce katalog işine başladım ama inanın tek bi akrabam bir ürün dahi almadı benden almıyorlar ama baskalarından alıyorlar bende hiç ısrar bile etmedim ...kv ve ve eltimse hem almıyor hemde köstek...

Sayfayı Paylaş