gebe
  1. ebraryksl

ebraryksl Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0

Neden bittin???

Konu, 'Biten Diziler' kısmında ebraryksl tarafından paylaşıldı.

neden bittin yaa.seni çok öslüyoruummm:küstüm:

2. »| HeRCai |«

»| HeRCai |« Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    38
    Kimse bakmadigi icindir belki :D
    Saka saka :)

ama ben sahsen bakmiyordum :)

Üzülme be canim sende, okadar dizi varki artik masallah :)
    Türkiye dizilerin ülkesi oldu adeta :hhh:

3. dilegimmm

dilegimmm Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    süperdi 6 yıl sürüp hala zevkle izlenebilen bir diziydi, ama maalesef bitti.

4. ebraryksl

ebraryksl Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    evet aslında haklısın tatlım.Haftada yayınlanan dizi eskilerle beraber 80-90 civarındaymış.yani boş kalmayız diyosun..
    :laugh:

5. jnevin

jnevin Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    7
    Ödül Puanları:
    0
  6. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113
    Öyle dizi hastası biri değilim hergün kanallarda oynanan onlarca dizi var benim haftanın bir iki günü izlediğim kendimce kaliteli bulduğum ve seyrettiğim toplam 3 dizim var onun harici öyle bakmam tv ye

Seyrettiğim dizilerEzel, Canım ailem ve Aşk ve ceza..
    Ama Avrupa yakasını her hafta inanılmaz keyifle seyrediyor en azından oynadığı süre içerisinde hoşça zaman geçirebiliyorduk ailece..

Bittiğine çok üzüldüğüm dizilerden birisidir oyuncu kadrosu hem zengin hemde gayet kaliteliydi Gülse Birsel ve kadrosu süperdi bitmiseydi iyi olurdu bende özlüyorum...

7. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    keşke bitmeseeydi yaaa

8. lavinya07

lavinya07 Banned

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    yaaa ben de çok özlüyorum yaa hatta tekrarlarını bıkmadan usanmadan seyrediyorum keşke yeniden dönse burhan özellikle:Dgüle güle

9. orkide

orkide Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    38
    avrupa yakası ve doktorlar favorimdi tabi aşkın memnuniyetinide sayumak gerek :D:D:DD: keşke bitmeselerdiii :uhu: :D:D

10. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113
    Aslında çok dizi izlemem ama sevmediğim anlamına gelmez cok yogun calışıyoruz ve zamanım olmuyor ve yorgun oluyorum diziye vakıt ayıramıyorum ..
    arka sokaklar (hepsi benim hepsi benım :) )
    küçük sırlar demirim :) hahaha
    çiçekçi kız:)( fılmın adını unuttum yaww) murat hocam :) hahaha
    bunları ızlemeye calısıyorum kalanına denk gelırsem ısım yoksa uyumıcaksam anca ozman ..

Neden bittin??? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Güzide Duranınn aşkı bitti peki ama neden bitti ki

Güzide Duranınn aşkı bitti peki ama neden bitti ki

Güzide D.nın aşk hayatı çok iyi gidiyodu.Hatta evlenmeyi bile düşündüler.Ama aşkları niye bitti.Güzide d.nin hal İlker i.na mesaj çekmesi sebeplerden bitanesi.Ünlü maken bu söylentileri yalanladı. Gzide -En yaın arkadsıma bile söyleyemeyeceğim bir nedenden ayrıldık dedi Moris ise -Ayrılmamızın nedeni Güzidenin sürekli gezmek dolaşmak isteğidir dedi Kaynak Vatan Gazetesi
  2. Aşk Bitince Neler Oluyor

Aşk Bitince Neler Oluyor

Ayaklarımızı yerden keser, başımızı döndürür, kalbimizde fırtınalar estirir ve bir gün geldiği gibi gider aşk. İşte o gün, ilişkiler büyüteç altına alınır: 'Aşkın gözü kördür' derler peki ya sonrasında neler oluyor? SIK SIK bekarlIk GÜNLERİNİZİ HATIRLAMAYA BAŞLARSANIZ: Kız arkadaşlarınızla sabahı sabah ettiğiniz geceler, özgürlüğün tadını çıkardığınız başına buyruk günler... Onunla birlikte...
  3. Sezen Aksu - Ne Kavgam Bitti Ne Sevdam

Sezen Aksu - Ne Kavgam Bitti Ne Sevdam

Unutuldum, unutuldum Kurutulmuş güller gibi Yosun tutmuş duvarlara Yazılmış günler gibi Gece bitmez gündüz bitmez Bu yalnızlık hiç bitmez Ne kavgam bitti ne sevdam Ömür geçer gönül geçmez Her ayrılık bir vurgun değmeyin yaşlarıma Benden selam söyleyin bütün aşklarıma Çiçeklerim dökülür her mevsim Sonra yeniden açar Ümidimin boynu bükülür Sonra deniz taşar bin defa taşar Her...
  4. Kuş Biti Nedir?

Kuş Biti Nedir?

kuş biti muhabbet kuşunda bit muhabbet kuşu biti kuşu bit bitlenmesi Isıran bit dış parazitler grubuna girer. Uçamayan bu böcekler kuşların tüylerinde yaşarlar, tüylerle ve ölü deriyle beslenirler. Bu tür kan emmediği için kam emenler kadar zarar vermez. Isıran bitlerin birkaç türü vardır ve her bir tür farklı kuşları konak olarak seçer. Bütün bitlerin yaşam tarzları aynı olduğundan bu...
  5. Biti Kanlanmak Deyiminin Anlamı nedir

Biti Kanlanmak Deyiminin Anlamı nedir

Kızlar hiç duydunuz mu Biti Kanlanmak Deyimini ben geçenlerde duydum ve bunun anlamını çözemedim sizce Biti Kanlanmak Deyiminin Anlamı ne olabilir biliyorsanız yazın lütfen.

Sayfayı Paylaş