gebe
  1. nisan yagmuru

nisan yagmuru Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    0

neden bu?...

Konu, 'Melekler Cafe' kısmında nisan yagmuru tarafından paylaşıldı.

arkadaslar ben hepinizi cok seviyorum ve en dogal olarak daha iyi tanimak istiyorum onun icin sunu soruyorum nickinizin sizin icin anlami ve secme nedeniniz ve gercek adiniz:) ilk ben baslayim adim mujgan nickim nisan yagmuru bu siteye uye olmadan once guzel bir yazi okumustum Peygamber Efendimizle ilgili onun icin nisan yagmuru aklima geldi rahmet bereket simgesi diye onu sectim degisik birsey istedim cunku genelde nick olarak adimi kullanirim.

2. ρємвє_мєℓєк

ρємвє_мєℓєк Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: neden bu?...
    adım elif bildiğiniz gibi ilk nickim pempe_panter di aklıma bı an öyle geldı oyle yaptım sonra deıstırdım bı sebebı yok yanı:)

3. tuqqce

tuqqce Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    394
    Ödül Puanları:
    83

Adım tuğçe nickimde tuqqce..yani bir değişiklik yok:)kendi ismimle tanınmak hoşuma gider..

4. necla

necla Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0

siteye kizimin adiyla yani melisa olarak giris yaptim.adim necla sonrada degistirmedim iste.bu sitenin boyle guvenilir bir yer oldugunu bilseydim kendi adimla giris yapardim.burda olmaktan cok mutluyum herkes okadar iyiki cok guzel dostluk var guzel seyler paylasiliyor.dogru yerde olduguma inaniyorum herkesi cok seviyorum....

5. *şiker*

*şiker* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    148
    Ödül Puanları:
    0
    ismim kübra ama bu nicki sevdiğim insan şiker diye hitap ediyor..hoşuma gittiği için koydum..öle işte :)

6. »| HeRCai |«

»| HeRCai |« Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    38

Ismim Özlem. Nickimin SutluCikolata olmasi, cikolatayi coooook sevdigim icin öle yaptim :D:D:D

7. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83
    İsmim neslihan.Hayal nickini hem kolay kullanılabilir olmasından hem de insanların üzerinde güzel duygular uyandırmasından seçtim...

8. aSqimSin

aSqimSin Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0
    Nickimin anlam olarak manası pek yok aslında. :D

Nickim 5 yıl öncesine dayanıyor :) O zamanlar çok küçüktüm nete de yeni giriyordum. Alacağım nick güzel olmalıydı. ve sağolsun bir arkadaşım bana bu nicki buldu. Bu nick Aşkımsın anlamında değil aslında. Nickimdeki büyük harf benim ismimin baş harfi. ''^S''
    Bir de nickimde bir harf tuhaf farkındaysanız ''q'' Normalde q harfi kullanmam orda o harfi kullanmamdaki mana da ''^G'' harfi :)

Not: Bu nickbenim hayatımın aşkını bulmadan 1 yıl önce koyulmuştu bile :):) Ama işte kısmet nick tam yerine oturdu :)

9. özledim_seni

özledim_seni Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    adım elmas nickmin anlamı nişanlım askerde onu çok özlediğim için nickmi özledim_seni yaptım:)

neden bu?... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bu nedir?

Bu nedir?

Harfleri karışık kelimeler veriyoruz, alttaki kelimeyi biliyor, yeni bir karışık harf destesi veriyor... Buyurun hanımlar... r - i - k - h - a - a
  2. Yardımm!!bu nedir ??hamilelikmi???????

Yardımm!!bu nedir ??hamilelikmi???????

MERHABA ARKADAŞLAR ben aranızda yeniyim ve sizden yardım bekliyorum.benden fazla tecrübesi olan insanlardan yorum bekliyorum..lütfen.... son adet tarihim 9 mart.normalde adetlerim pek düzenli sayılmaz en azından dakik değildir.2-3 gün oynamalar olur tarihlerde.bu ay doktora gittim ve doktorum yumurta takibi yaptı.yumurta çatladıktan 3 gün sonra kasıklarımda ve karnımda 5-6 saat süren bir ağrı...
  3. Neymiş  Bu Uyku Atkısı

Neymiş Bu Uyku Atkısı

uyku atkısı uyku atkisi uyku atkısı, nedir, nerede satılır, kullanım şekli, uyku atkısı hakkında herşey burada hanımlar Uyku Atkısı nedir bileniniz var mı hanımlar Uyku atkısı, yeni ana kucağı gibi bebek taşımak için kullanılıyor. Her ne kadar tepki alan bir ürün olsa da, bebeklerin bu şekilde taşınmasının sağlıksız olduğu konusunda herkes hemfikir değil. Bu şekilde bebek taşımanın faydalı...
  4. hamile miyim? Bu nedir?

hamile miyim? Bu nedir?

Nişanlımla korunmasız ilişkiye girdik. Her ihtimale karşı 2 saat sonra ella hapı kullandım. Ovulasyon günüme denk geldi ayın 7si yani.. Ertesi gün tekrar 1 defa kısa süreli korunmasız ilişkiye girdik ama boşalma olmadı. Adet günümde siyaha yakın az bir kanamam oldu ve devam etmedi. Bu neden kaynaklanıyor bilgilendirebilir misiniz?

Sayfayı Paylaş