gebe
  1. fenerbahçe

fenerbahçe Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

neden bunları yapıyor

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında fenerbahçe tarafından paylaşıldı.

ben lise 1 e gidiyorum aynı sınıfta oldugumuz çocuk bana ilk dönemkinden farklı davranıyo beni gıcık ediyo sonra gülüyo saçma sapan konular açıyo kaç kez gözgöze geliyoruz bana bakıyo benle ugraşmıyodu ugraşmaya başladı bunları neden yapıyor sizce

neden bunları yapıyor konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. bayramda ne yapıyorsun:))

bayramda ne yapıyorsun:))

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Siz de bunları yapıyor musunuz?

Siz de bunları yapıyor musunuz?

Kaslardaki hassasiyet ve ağrılar, çene bölgesinde veya yanaklarda hissedilen ağrılardır. Genellikle diş sıkma nedeniyle ortaya çıkar. En çok görülen şikayetlerden biridir. Çene eklemindeki ağrıların nedenleri nelerdir? Sürekli dişleri sıkmak, diş gıcırdatma (bruksizm) Duruş bozuklukları (özellikle başın öne doğru eğik olduğu duruşlar) Çenenin kapanış bozuklukları ve dişlerdeki...
  3. cilt bakımı yapıyorsunuz peki bunlara dikkat ediyormusunuz

cilt bakımı yapıyorsunuz peki bunlara dikkat ediyormusunuz

nemlendiricilerin zararları 33 yaş cilt bakımı gliserinin zararları gliserin cilt bakımının cilt bakımı yaparken yaptığımız yanlışlarrr 1. yanlış; Siz sigara içmiyorsunuz ama içen arkadaşlarınızla vakit geçiriyorsunuz. Zararı: Bir başkasının sigarasından çıkmasına rağmen, sigara dumanı cildinizi mahveder. Sigara dumanındaki kimyasallar (karbon monoksit, katran, nikotin v.b.) direkt...
  4. Evlilikte neleri yanlış yapıyoruz ???

Evlilikte neleri yanlış yapıyoruz ???

Evlilikte yapılan iletişim hataları, eşlerin birbirlerinin olumsuz yönlerine odaklanmaları ve olumlu yönlerini görememeleri nedeniyle yıkıcı olabiliyor. Uzmanlar, eşler arasındaki en çok yapılan iletişim hatalarını düzeltmeye ve iletişimi zenginleştirmeye yönelik şu tavsiyelerde bulunuyor: • "Sen beni incitmekten zevk alıyorsun" yerine "Senden bunları duymak beni çok...
  5. Makyaj yapıyorsanız, bunları bilin!

Makyaj yapıyorsanız, bunları bilin!

Biz kadınlar için, tıpkı yemek yer gibi, su içer gibi, makyaj yapmakta hayatımızın bir paçrasıdır adeta... Kimimiz sadelikten yanadır. Kimimiz ise abartır makyajını. Ama az, ama çok her kadının çekmecesinde ve çantasında bir takım makyaj ürünleri vardır. Kimi kalitelidir, kimi ucuzluktan yana olupta sıradan ürünleri seçer. Bazılarımız, her gün yapar, bazılarımız ise özel günlerde. Fakat...

Sayfayı Paylaş