gebe
  1. ÇűЯűк V¡Şηε

ÇűЯűк V¡Şηε Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    11
    Ödül Puanları:
    0

Neden Erkeklerden Model Olmaz...!

Konu, 'Komik Resimler' kısmında ÇűЯűк V¡Şηε tarafından paylaşıldı.

[​IMG] [​IMG]

Anladınız mı niye olmazmış hahahahahaha

Neden Erkeklerden Model Olmaz...! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Olmaz işte ne yaparsan yap olmaz..

Olmaz işte ne yaparsan yap olmaz..

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Erkekler ağlasa şiddet olmaz

Erkekler ağlasa şiddet olmaz

Türk toplumunda erkeklere ağır adam modeli çizilmiştir. Ağır adam asla ağlamaz! Oysa, bir ağlasalar!.. Ağlamanın ailede şiddetin panzehiri olduğunu savunan psikologlara göre, erkekler doğal davranamayıp, duygularını sürekli bastırdığı için en küçük olayda patlarlar ve de saldırganlaşırlar. Ağlamanın depresyona iyi geldiğini söyleyen uzmanlar, "Eğer erkekler ağlayabilseydi, kadınlara...
  3. Dualar neden kabul olmaz?

Dualar neden kabul olmaz?

dualar neden kabul olmaz melekler mekanı dualar İbrahim Ethem bir gün Basra çarşısında gezerken halktan bazıları şöyle sordu : “Kuran’da Allah,Bana dua edin icabet edeyim buyuruyor .Biz Allah’a dua ediyoruz fakat neden kabul olunmuyor? ” İbrahim Ethem dedi ki: Kalbiniz on şeyden ölmüştür: Allah’ı tanırsınız, ama hakkını eda etmezsiniz. Allah’ın kitabını okursunuz, ama onunla...
  4. Bebek arabasının olmazsa olmazları neler?

Bebek arabasının olmazsa olmazları neler?

Merhaba herkese....Ben bebek arabası arıyorum şuan ve benim için bebek arabasının olmazsa olmazı yani önceliğim güvenirliği!Her koşulda bebeğinizi F1 pilotu gibi taşıyan bebek arabaları var.Örneğin Baby2go nun Avrupa güvenlik normlarına göre üretilmiş olması da Baby2go almak için haklı sebeplerimizden olabilirhahahaSizce bebek arabasında olmazsa olmaz özellikler nelerdir?
  5. Kadınlarda Yumurtlama Neden Olmaz ?

Kadınlarda Yumurtlama Neden Olmaz ?

Bu konu; kadınlarda yumurtlama neden olmaz konusu hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, normal şartlarda sağlıklı her kadında ayda bir defa yumurtlma gerçekleşir. Bu sayede aylık periyotlar da düzenli bir şekilde gerçekleşir. Regli düzenli olan kadınların da hamile kalabilme yetenekleri olur. Menopoz dönemine girildiğinde yumurtlama duracağından regl de son bulur ve dolayısıyla...

Sayfayı Paylaş