gebe
  1. PeLiNiM

PeLiNiM Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    57
    Ödül Puanları:
    0

Neden evleniriz?

Konu, 'Aile, Evlilik ve Çocuklar' kısmında PeLiNiM tarafından paylaşıldı.

Neden evleniriz yada niye evlenirsiniz,niye evlendiniz? Niye hayatımızın kontratına büyük istek ve arzuyla imzamızı atarız.?? Buyrun arkadaşlar...:)

Önce ben başlayayım değil mi?

Neden evlendim?..
    Herkes eninde sonunda ailesinden bağımsız kendi hayatını kurmak ister,kendi ayakları üzerinde durmak,bir aile kurmak,sevdiği ile bu hayatı paylaşmak..
    yada kimisi evlenmeden kendi hayatını kurmak ister..
    Ben sevdim,sevdiğim insanla aynı evde yaşamak,hayatımı paylaşmak,her an ona daha yakın olmak,onun karısı olmak,birbirimizi tamamlamak için evlendim..iyikide evlenmişim,dünya tatlısı çocuklarım oldu,hayatla başa çıkmamda eşimin büyük desteğini aldım..o olmasaydı ne yapardım bilmiyorum..

Neden evleniriz? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Smiley evlenirse

Smiley evlenirse

Smiley nasil evlenir??????? daha küçücükken okul korusuna katılarak müziği ne kadar sevdiğini gösterdi küçüklüğünden beri hep hayali şarkıcı olmaktı ama babası onun şarkıcı olmasını istemiyordu smiley geceler boyu ağladı ve sonunda babasını ikna etti artık smiley smiley alemininde en önde gelen isimlerinden biriydi hayranları onun şarkılarıyla coşuyordu ama bir...
  2. Kadınlar neden evlenir?

Kadınlar neden evlenir?

Evlilik kadının geninde var Önceki kitabında erkeklerin evlilik sorunlarını irdeleyen İlkim Öz, bu kez kadınların neden aile kurdukları konusuna el attı. Evlilik hakkında psikolojik yardım alan biri bekar, altısı evli yedi kadının hikayesi bir kitapta toplandı. Psikolog İlkim Öz, bu yedi kadının aktardığı gerçek yaşam öykülerinden hareketle yazdığı kitabında, sorunlu evliliklere ışık...
  3. Evlenirken Dikkat !

Evlenirken Dikkat !

Flörtünüzü eşiniz olarak görebilmeniz, onun davranışlarıyla çok yakından ilgili EVLݝLݝK mutlaka olması gereken bir kural gibi görünse de, ille de evlenilecek diye bir şart yok. Ancak, evlenilecek ya da evlenilmeyecek erkekler hakkında bilgi sahibi olmakta da fayda var... ݝşte size, evlenilmeyecek erkeklerle ilgili bilgiler... Kendinizi ateşe atmayın * Evliliği kabus gibi gördüğünü...
  4. Evlenir miydik?

Evlenir miydik?

Evlenir miydik? Nasıl isterdim senle Ağlayan bir bebeğin sesine uyanmayı Nasıl isterdim bilsen Bir ömür boyu senin nefesini duymayı Ben söylerim gönül dinler şarkı sözlerida hala güzel Olmayacak dualarda ihtimaller sana özel Üzgünüm ikimiz için sen gözümün bebeği Hala yanıyor bende aşkın mangal yüreği Hep sorup duruyorum bazen kendi kendime Ayrılmasaydık evlenir...
  5. Evlenirken DİKKAT!!

Evlenirken DİKKAT!!

Evlenirken Dikkat! Flörtünüzü eşiniz olarak görebilmeniz, onun davranışlarıyla çok yakından ilgili EVLİLİK mutlaka olması gereken bir kural gibi görünse de, ille de evlenilecek diye bir şart yok. Ancak, evlenilecek ya da evlenilmeyecek erkekler hakkında bilgi sahibi olmakta da fayda var... İşte size, evlenilmeyecek erkeklerle ilgili bilgiler......

Sayfayı Paylaş