gebe
  1. cadıcık2

cadıcık2 Forum Okuru

neden hamile kalamıyorum hamile kalmak için neler yapmalıyım

Konu, 'Gebelik' kısmında cadıcık2 tarafından paylaşıldı.

hamilelikk merhaba ben 1.5 senelik evliyim çocugumuz olmasını eşimde bende çok istiyoruz fakat her ay regl oldugumda mahvoluyorum doktorada gittim hiç bir sorun yok ama neden hamile kalamıyorum hamile kalmak için neler yapmalıyım

neden hamile kalamıyorum hamile kalmak için neler yapmalıyım konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hamile Kalmak İçin Neler Yapmalıyız !

Hamile Kalmak İçin Neler Yapmalıyız !

hamile kalmak için neler yapılmalı hamilelik hamile kalmak için neler yemeliyiz resmi Sizlere hamile kalmak için uzmanların ağzından bikaç bilgi sunmak istiyorum. Çiflerin her gün boyunca ilişki içerisine girerseler ne gibi sorun olabilir ? Hergün ilişkiye girilmesi bir sorun teşkil etmez. Kimi bölgelerde sürekli ilişkiye giren çiftler var ve sağlıklı birşekilde çocukları oluyor....
  2. Hamile kalamıyorum hamile kalmak için ne yapmalıyım?

Hamile kalamıyorum hamile kalmak için ne yapmalıyım?

hamile kalmak için ne yapmalı,hamileliği engelleyen faktörler,gebeliği engelleyen faktörler,hamile kalamama,neden hamile kalamıyorum,hamile kalmak için neler yapmalıyım Hamile kalamama (gebe kalamama) probleminden bahsedebilmek için öncelikle bir çiftin yeterli sürede düzenli ve doğru cinsel ilişkiye girdiğinden emin olabilmek gerekir. Hamile kalamama yani kısırlık (infertilite) teşhisi...
  3. Hamile Kalmak İçin Ne Yapmalı?

Hamile Kalmak İçin Ne Yapmalı?

hamile kalmak için ne yapmalıyım,nasıl hamile kalınır,hamile kalmak için nelere dikkat etmeliyim,hamile kalamıyorum,hamile kalmak için yapılması gerekenler,gebe kalma hakkında bilgiler Fertijin Kadın Sağlığı Merkezi’nin Direktörü Op. Dr. Seval Taşdemir, doğurganlık için kadın ve erkeğin dikkat etmesi gerekenleri açıkladı. Soru ve cevaplarla hamile kalmak için dikkat edilmesi...
  4. Hamile kalmak için ne yapmalıyım?

Hamile kalmak için ne yapmalıyım?

hamile kalamıyorum,hamile kalmanın yolları,hamile kalmak için yapılması gerekenler,nasıl hamile kalınır,hamile kalmaya yardımcı bilgiler Adet döngüsü boyunca doğurganlık dönemlerinde rahim ağzından (serviks) gelen akıntının tipi ve miktarı, rahim ağzının biçimi ve kıvamı ile vücut sıcaklığında değişiklikler olur. 1- Rahim ağzından gelen akıntının tipi ve miktarı değişir. Vajinada (hazne)...
  5. Hamile kalmak için ne yapmalıyım?

Hamile kalmak için ne yapmalıyım?

Pek çok çift denemeye başladıktan ne kadar süre sonra gebe kalacağını merak eder. Gebelik kısa sürede gerçekleşmeyince de, herkesin (kendileri hariç) bir iki ayda gebe kalabildiği hissine kapılabilirler. Peki gerçekte gebe kalmak ne kadar zaman alır? Almanyada yapılan bir çalışmada gebe kalmaya karar veren ve gebe kalmak için vücut ısıartışı servikal mukus kalınlaşması gibi doğal yollarla...

Sayfayı Paylaş