gebe
  1. merakli

merakli Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Neden hamile kalamiyorum :((((

Konu, 'Gebelik' kısmında merakli tarafından paylaşıldı.

slm arkadaslar ben yeni üye oldum .benim sorum su :ben 11 aylik evliyim ve 2 aydan beri cocuk yapmayi planliyoruz ama denemelerimz cabasiz cikiyor.ben doktor kontrolünden gectim hic bi sorun yok,hersey normal.ama ben neden hamile kalamiyorum .bi bilginiz varsa lütfen yardim edin.Nasil Hamile Olabilirim :((((

2. mrs m.

mrs m. Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    63
    selam aramıza hoşgeldin...
    neden diye sormaya devam ettikçe bebeğinin gelmesi gecikecek. çünkü stres döllenmenin olmasını engelliyor. bende de eşimde de sorun yoktu ama bebeğimiz 10. ayda geldi. bunun en büyük sebebi benim stresimdi...son derece rahat olmaya çalış. sen rahatlayınca eminim bebeğin gelecek. bir de tabiki allah zamanını biliyor.

Vücut kendini ancak hazırlıyor, yani daha önce korunduğumuz için de gecikebiliyor. inşallah tez vakitte hayırlı haberini alırız.

3. dilegimm

dilegimm Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    canım benim daha 2 aydır uğraşıyorsun, bekle bakalım , belki doğum kontrol hapı kullandıysan ondan olabilir. yani bence boşuna telaşlanıyorsun , bekle biraz daha kalırsın

4. merakli

merakli Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ben kontrol hapi kullan madim hic.esim korunuyordu iki aydan beri korun muyor artik.ama ben gecen ay 17 sinde regl olmustum bu ay 2 gün gecti hala bisey yok.ama normaldede benim regl günlerim cok degisiyor bazen erken bazen gec olabiliyor.ama isallah bu sefer hayirli bi gecikme olur :))))

5. ebrusinop

ebrusinop Forum Okuru

hamile kalma istiyorum
    benimde derdim büyük 2bucuk aydir bebek istiyoruz ama tuturamiyorum neden acaba ? aslinda ben 25.03.2012 de adet olmam lazimdi ama olmadim,,aradan 4 gün gecti persembe günü kanamam oldu adet gibi.. adetim bu dört günlük gecikmede test yaptim positiv cikti ama persembe günü 29.03.2012 tarihinde adet oldum sonuc negativdi sizce hamile miyim simdi ltfn cvp

6. SiiMa

SiiMa Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    25
    Ödül Puanları:
    0
    nası yani ebrucum anlayamadım ben..
    test pozitif çıktı sonra nası negatif çıkarki? iki keremi test yaptın? kimyasal gebelikmi geçirdin acaba.. bu arada derdim büyük ikibuçuk aydır bebek istiyorum gelmiyo demişsin lütfen öyle söyleme Allah dert vermesin. ben 2009 nisandan beridir bekliyorum sen derdim büyük dersen ben napim :( iki kez hamile kaldım ikisinide kaybettim. şimdi yine ümitle bekliyorum. lütfen daha büyük dertleri düşünüp haline şükret. Rabbim zamanını bilir sabırla bekle.

7. neslimmm

neslimmm Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    selam.merak etme mutlaka hamile kalcaksın.yalnız şunları yapmanı sana öneririm duydun belki ama yap lütfen.bool duahayıt otunu demleyerek sabah akşam iç.tarçın çörek otu bal karışımını ye.bunları düzenli yap.vee ph ı yüksek su iç.eşinde sıkınrtı ise keçiboynuzu,zeytinyağda bekletilmiş incir yedir.bak sonuca inşallah istediğin olur.iyi akşamlar

8. SiiMa

SiiMa Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    25
    Ödül Puanları:
    0
    sende işe yaradı mı?

9. neslimmm

neslimmm Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    evet işe yaradığı için paylaştım.

10. fatoos fatos

fatoos fatos Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    79
    Ödül Puanları:
    0
    slm kizlar folik asit kullaniyormusunz?kullanin derim birde yumurtlama testi ile gun takip edin,belki de gunu kaciriosunuz..

11. SiiMa

SiiMa Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    25
    Ödül Puanları:
    0
    süper çok sewindim ;) bakalım bu ay hamileymiş gibi bi beklentim war boşa çıkmaz inşallah :s
    eğer değilsem aynen uygulıcam çok tşk ederim ;)

12. SiiMa

SiiMa Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    25
    Ödül Puanları:
    0
    merhaba, ben kullanıyorum.. yumurtlama testini hiç kullamadım ama artık baya tecrübe kazandım sanırım tahmin edebiliyorum yumurtlama zamanımı ;)

fatoos fatos bunu beğendi.
  13. sevil_16

sevil_16 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaslar 4 yıllık ewlym hamile kalamıyorum dktr en son polivistik kist war dedi soğan suyu içtim 2 ay bakalım 2 ay tam gnnde adet oldum bakalım bu ay insallah soğan suyundan fayda gren warmıdır acaba

14. neslimmm

neslimmm Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    inşallah hamilesindir güzel haberini alırız :)

15. benusen bak

benusen bak Forum Okuru

Arkadaslar bande 3.5 yildir evliyim cocuyum olmuyor bende sorun yok ama esimde vitamin eksikliyi var doktorlar soyledi bunun icin ne yapmalim bir fikriniz varmi

Neden hamile kalamiyorum :(((( konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Açım Hamileyim Ne Yesem...

Açım Hamileyim Ne Yesem...

hamileyim yemek yiyemiyorum ne yemek yesem Hamilelik döneminde aç olan melişlerimiz için güzel bir yazı arkadaşlarım bakın bilginiz olsun... Sağlıklı bir bebek için dengeli beslenme şart. Peki hamile kalmaya çalışırken, hamilelikte ve hamilelik sonrasında ne yemelisiniz, hangi besinlerden uzak durmanız doğru olur? İşte cevaplar! Çocuk sahibi olmayı düşünüyorsanız, hamilelik öncesinde,...
  2. Neden hamile kalamıyorum?

Neden hamile kalamıyorum?

kadın neden hamile kalamaz 5 aydır hamile kalamıyorum sorun yok ama kalamıyorum 2 aydır neden değilim Merhaba;bende aranıza yeni katıldım.5 ayllık evliyim daha.ama hiç korunmadım.adet düzensizliğim vardı benim. 16 yaşımdan beri hep düzensiz olurum.bazen 30 günde bazen 45 günde.bazen 40 hiç belli olmadı.ama evlenmeden önce bile düzene girsin diye doğum kontrol hapı kullanmadım.doktora...
  3. hamile olasılıgm nedir ?

hamile olasılıgm nedir ?

Mrb yenı bldm stnzı 21 sbtta nsanlmla brbr olduk ıcme bosaldı . 12 mrtta dört gunluk snclı adtmı oldm tdbr amaclı adtm btnce 17 martta özel bı tp mrkznde kanda beta hcg yptrdm 0.19 ben hala krktgm ıcn 2 nisan da bu testi aynı yrde yne tkrarldm 0.36 ve ıkncı adtm 10 nisnda gldı . Bulntı kusma vs bsy yk ck krkyrm ultrasynlu muaynye gerek vrmı smdıdn teskkurlr
  4. mantar yüzünden hamile kalamiyorum :(

mantar yüzünden hamile kalamiyorum :(

merhabalar arkadaşlar. ben 4 aydır evliyim ve ilk günden itibaren bebek istediğimiz için hiç korunmadık. fakat bende mantar varmış.bu yüzden hamile kalamıyormuşum. bi çok ilaç kullandim ama geçmedi. bu ay doktorumu değiştirdim ve bana yeni ilaçlar verdi bunları kullan geçer mantarın biseyin kalmaz dedi. ilacları bu ay kullandm ama henüz bitmediler yani kullanmaya devam ediyorum. fakat son 4 5...
  5. Hamile olabilirmiyim ne yapmaliyim

Hamile olabilirmiyim ne yapmaliyim

Merhabalar siteye yeni uye oldum ve ilk defa yaziyorum normalde temizlendikten 28gun sonra adet olurdum ve gecikmezdi son 3 aydir tam 24 unde oldum aralik ocak ve subatta...yalniz mart aynda hic olmadim bugun adetim tam 11 gun gecikti 4 martta cocuk istedigimiz icin kontrol amacli doktora gitmistik yumurtladigimi ve 3 4 gune ladar catlayacagini soylemisti... 28 martta hcg 1. 20 cikti yani...

Sayfayı Paylaş