gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

neden hep erkekler böyle

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Öncelikle Günaydın. benim sorum neden hep erkekler böyle

2. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113
    Selamlar değerli misafirimiz,
    Erkekler hep nasıl ? Neyini soruyorsunuz, yani neleri hep böyle :)

Sevgiler.

neden hep erkekler böyle konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yeşim Salkım - Hep Böyle Kal

Yeşim Salkım - Hep Böyle Kal

Hep böyle kal Herkes bir şey aldı götürdü benden Kimi..... umutlarımı Kimi..... inançlarımı Kimi..... en güzel duygularımı Herkes bir şey aldı götürdü benden Kimi..... bugünlerimi Kimi..... yarınlarımı Kimi..... en güzel anılarımı Sen başkalarına benzeme sakın Hep böyle kal, hep cana yakın Sen başkalarına benzeme sakın Hep böyle kal, hep böyle kal Hep bana yakın
  2. Ajda Pekkan - Hep Böyle Canayakın

Ajda Pekkan - Hep Böyle Canayakın

Hasretim böyle güzelliğe Hasretim böyle sevilmeye Al götür sen beni Al götür sen beni özlediğim yerlere Bir ışıksın sanki gözlerimde Bir huzursun sen beni yüreğimde Al götür sen beni Al götür sen beni özlediğim sevgilere Hep böyle cana yakın Hep böyle bana yakın Sedalarla dolup taşmalısın Hep böyle cana yakın Hep böyle bana yakın Aşkların en güzeli olmalısın Söylenecek en...
  3. Hepimizin sonu böyle olacak

Hepimizin sonu böyle olacak

Fırtına apansız bastırınca, koca gemi bir anda denizin dibini boyladı. Adam, issiz bir adanın sahilinde gözlerini açtı. Ne gelen vardı ne giden... Ne araç vardı ne gereç... İstersen muz ve Hindistan cevizi, istemezsen muz ve hindistancevizi... Hayati boyunca evi dışında beş yıldızlı otellerden başka yere adımını atmadığından, bir süre ne yapacağını bilemedi... Sonra dört ay boyunca muz...
  4. Neden Böyle Erkekler....?!!

Neden Böyle Erkekler....?!!

cicim aylari cicim aylari ne kadar sürer Meleklerim size bir soru: Neden cicimaylari? Ya cok merak ediyorum, genlede cicimaylarinin bitmesine sebep olan erkek degilmi? Evlenirsin ilk aylar sana Prenses imisin gibi davranirlar, hatta mutfakta sana yardim ederlerki... ASKIM sen yorulma... Ben sana kiyamam gibi cümlelerle bizi havalara ucururlar... isden eve kosarak gelirler cünkü biricik...

Sayfayı Paylaş