gebe
  1. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113

Neden her bilinmeyen X

Konu, 'Zeka Soruları' kısmında ßeLeN tarafından paylaşıldı.

[​IMG] Melişler aklıma takılan birşey var neden her bilinmeyen X dir neden l , k , ş , p deilde X ?

2. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83
    Sadece x yok hayatım y ve z de var:)Kişisel bişey bu...

3. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113
    Çoğu soruda x diyor ılk olarak sonrasında o y, z falan cıkıyor yanı tek bılınmeyenlı soruda dırek x neden ?

4. maide

maide Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    kişiye özel istediğini de ama çoğunlukla x i kullanıyoruz artık alışagelmiş :)

5. benimm ben

benimm ben Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    22
    Ödül Puanları:
    0
    türkçede kullanılmayn ve işe yaramayan olduğu için

6. 19bjk03

19bjk03 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    101
    Ödül Puanları:
    0
    Matematik, Algebra dan gelme aslinda aranan sonuçlar x ile soruluyor x çarpi isareti de ayni nokta olarak geçiyor , yani aranan neyse ya x ya da ......noktayla araniyor!

(benim düsünçem bu)

7. Young bride

Young bride Banned

Beğenilen Mesajlar:
    581
    Ödül Puanları:
    0
    Çünkü x insan gibi kolu var ayağı war kafası yok kafası olmadığı için bilinmeyen bişi:ehi:

8. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113
    Sağlam geldi tatlım bu cvp kafası yok he hahaha

Bu soruma bir arkadaşım şöyle cevap vermişti..

Adnan öğretmen her soruda x yapıyor demekki doğrusu öylemiş ben bu yüzden x kullanıyorum başkalarını bilemem :D

9. Young bride

Young bride Banned

Beğenilen Mesajlar:
    581
    Ödül Puanları:
    0
Neden her bilinmeyen X konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Her ne kadar ayrilsakta

Her ne kadar ayrilsakta

Gözlerinin içine bakarak söylemeye alışkındım...ama artık gözlerinin benim için güldüğünü bilmiyorum...şuan sana seni seviyorum demek isterdim..yanında olmak...hiç konuşmasak bile saatlerce gözlerinin içine bakmak..kendi içimde hayaller kuruyorum dimi..?biliyorum artık benim değilsin..bazen öle bi an geliyo ki aklımdan bile geçirmek için kafamı başka şeylerle meşgul etmeye çalışıyorum..ama...
  2. Frajil-x Sendromu nedir

Frajil-x Sendromu nedir

frajil nedir fmr nedir hiperlaksite Fiziksel, davranışsal ve zihinsel farklılıklardan oluşan bir grup belirtinin, kişide aynı anda gözlemlenmesine 'Sendrom' adı verilmektedir. Frajil-X Sendromu'ndan etkilenen kişiler zihinsel, davranışsal ve fiziksel farklılıklar sergilemektedirler. Frajil- X Sendromu'nun en önemli belirtilerinden birisi hastalığa özgü fiziksel belirtilerle birlikte...
  3. X Işınları Nedir,Nerelerde Kullanılır?

X Işınları Nedir,Nerelerde Kullanılır?

x ışınları, nedir, nerelerde kullanılır, zararları, kullanıldığı yerler, ile ilgili bilgiler burada melekler Genelde bu ışınlarla havaalanları ya da büyük alışveriş merkezlerinin girişinde muhatap oluruz melekler :) X-Ray cihazları genel olarak çanta,paket,zarf gibi meateryallerin güvenliği tehdit edici bir içerik taşıyıp taşımadığı ve ne taşıdığının tespitinde kullanılan...
  4. otobiğorafi nedir x

otobiğorafi nedir x

otobiyorafi en çok sevdiğin ve sevmediğin yönlerini bir kağıt üzerine hayatını yazmaktır.... :) :)
  5. Atatürk'ün Bilinmeyen Özellikleri Neler öğrenmek ister misiniz?

Atatürk'ün Bilinmeyen Özellikleri Neler öğrenmek ister misiniz?

Atatürk'ün Bilinmeyen Özellikleri Nelerdir Atatürk'ün Bilinmeyen Özellikleri Hakkında Bilgiler Türk ulusunun lideri Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk'ün bilinmkeyen özellikleri olduğunu biliyormuydunuz? Ee bilseniz, bu özellikler bilinmeyen olmazdı değil mi? :) Sevgili Melek'ler ve bizi ziyaret eden tüm misafirler, bu yazımızda Atatürkün bilinmeyen özellikleri neler öğreniyor ve bu konuda...

Sayfayı Paylaş