gebe
  1. elmalı kurabiye

elmalı kurabiye Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    13
    Ödül Puanları:
    0

neden intihar ediyorsun

Konu, 'Komik Yazılar Duvar Yazıları' kısmında elmalı kurabiye tarafından paylaşıldı.

Neden intihar ediyosun Vildan hergün espri yapıyo, dayanamıyorum artık
    Neden intihar ediyosunuz beyefendi
    Şeytan söledi
    Ne dedi
    Hala diyo sende duymuyo musun , atlayamaz ki atlayamaz ki

Neden çıktınız buraya efendim , düşeceksiniz
    Ya manyak mısın nesin intihar edicem heralde
    Heralde diyosunuz emin değil misiniz efendim
    Sen reha muhtar olmalısın , sorularından anladım
    Bırak sorularımı, nasıl intihar edeceksin efendim buradan aşağı atlayarak mı
    Allahım sende atlamamı istiyosun yoksa bunu göndermezdin, atlıyorum
    Allah la mı konuştunuz efendim , öldünüz mü

Neden intihar ediyosun
    Uçak biletlerine zam gelmiş bedava uçucam

Neden intihar ediyosun
    Sigara içmek öldürüyomuş herkesi , beni o öldüremiycek

Neden intihar ediyosun
    Kızkardeşim o.spu olmuş , evdekiler onu öldüremezsen kendini öldür dedi

Neden intihar ediyosun
    Sus çaktırma sana bi sır verim , atlamıcam şov yapıyorum, sesim çok güzelde , gazeteciler nerede kaldı ya
    Aman dikkat et düşeceksin
    Abi bak bi şarkı sölim mi çokta güzel dans ederim prova yapalım, bak şimdi kafamın üstünde dönücem
    Dur ellerini kaldırma, dikkat et
    Öldü salak

Neden intihar ediyosun
    Kız arkadaşıma evlen benimle senin için ölürüm dedim inanmadı
    eeeee
    eee si Buradan atlayınca inanacak , kabul eder o zaman

Neden intihar ediyosun daha çok gençsin
    Eve geç kaldım annem aradı az önce , baban seni öldürecek , çabuk gel dedi , babam benim yüzümden katil olmamalı

Neden intihar ediyosun
    Yüzümde sivilce çıktı

Neden intihar ediyosun
    Albeni istiyorum , bahanem yok
    :laugh::laugh::laugh:

2. *şiker*

*şiker* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    148
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: neden intihar ediyorsun
    Neden intihar ediyosun
    Kız arkadaşıma evlen benimle senin için ölürüm dedim inanmadı
    eeeee
    eee si Buradan atlayınca inanacak , kabul eder o zaman

kopukk yaa :) :)

neden intihar ediyorsun konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hamile Kadın Neden İntihar etti?

Hamile Kadın Neden İntihar etti?

Erzurum'da, ilaç içerek intihar girişiminde bulunan hamile kadın, tedavi gördüğü hastanenin 7. katından atlayarak yaşamına son verdi. Peki neden? Ardahan'ın Göle ilçesi Yeniköy'de ikamet eden Yıldız Aşma (24), hayvansal ilaç içerek intihar etmek istedi. Yakınları tarafından Erzurum Atatürk Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi'ne kaldırılan Aşma, acil servisteki müdahalenin ardından, gözlem...
  2. intihar...

intihar...

Tüm ölümlerin % 0.4-0.9 unu oluşturan intihar (öz kıyım) davranışı kişiyi ve çevresini etkilemesi yanında , sonraki nesiller ve toplum üzerindeki etkileri nedeniyle büyük bir toplumsal sorundur. Tüm dünya çapında her gün yaklaşık bin kişi öz kıyım gerçekleştirmektedir. Erkeklerin kadınlardan daha çok intiharı gerçekleştirdiği saptanmıştır. Sonuçlara göre erkeklerde 2-7 kat daha fazla öz kıyıma...
  3. İntihar

İntihar

ilaçla intiharın belirtileri İngiltere'de ve İrlanda'da her yıl intihar nedeniyle ölüm vakaları, kayıtlara göre 5000-6000'dir ve muhtemelen gerçekte daha fazladır. Birçok sanayi ülkesinde intihar en sık görülen on ölüm nedeninden biridir ve hemen hemen tek psikiyatrik ölüm nedenidir. Genç erkeklerdeki mortalitede intihar vakaları, trafik kazalarından sonra ikinci gelir ve üniversite...
  4. ***intihar***

***intihar***

acısız intihar yöntemleri acısız ölüm yolları intihar ölüm en yolları 1.İnsanlar neden intihar ederler? İnsanlar genelde hissettikleri yoğun acıyı dindirmek için intihar ederler. İntihar kişinin bir çeşit yardım çığlığıdır. Kişilerde yoğun çaresizlik duygusu ve gerginlik vardır. Başka seçenekleri olmadığını düşünürler ve içinde bulundukları duygu durumu nedeniyle varolan diğer seçenekleri...
  5. Balinalar niye intihar ediyorlar Biliyor musunuz?

Balinalar niye intihar ediyorlar Biliyor musunuz?

Tek intihar edenler insanlar değil arkadaşlar .Balinalar da intihar ediyorlar peki neden nasıl işte cevabı:) Balinalar yönlerini ekolokasyon denen yöntemle bulurlar. Balinalar kafalarının ön kısmından elektromanyetik dalgalar gönderirler. Karşıdaki cisme çarpan dalga, geri döner ve balina önündeki cismin ne olduğunu anlayabilir. Bu yöntem özellikle bulanık sularda çok işe yarar. Bunun...

Sayfayı Paylaş