gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Neden Kilo Veremeyiz?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Neden Kilo Veremeyiz? Yahu arkadaşlar aç aç kal kal ölcem nerdeyse ama bir türlü kilo veremiyorum :S neden kilo veremiyorum ben ya

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Neden Kilo Veremeyiz? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Oryantallle Kilo Veren Var mı?

Oryantallle Kilo Veren Var mı?

oryantalle zayıflama oryantal diyet slm kızlarrrrrrr:deli::dp8::dp8: arkadşlar aranızda oryantel yaparak kilo veren varmı acabaaaa :eller::ohh: ben bu ara çok kilo aldım kızlar özellikle kalça ve göbekten bugün itibari ile un,tuz, yağ, ve şekere ara veriyorum bol bol yürüyüş yapmaya çalışıcam hiç olmazsa ev ve iş yerinde asansör yerine merdivenleri kullanıcam birde internette...
  2. 18 Kilo Veren Deniz Seki'nin Son Hali!

18 Kilo Veren Deniz Seki'nin Son Hali!

deniz seki 18 kilo verdi, deniz seki zayıf hali, deniz seki Sevgili melekler, 2,5 ay içinde tam 18 kilo vererek kendi rekorunu kıran Deniz Seki'nin görüntüsü hayretlere düşüdüyor. Kendi rekoru diyorum çünkü Seki zaman zaman (tıpkı Sibel Can gibi, gerçi o artık veremiyor, yapıştı kaldı kilolar :D:D) büyük miktarlarda kilo verip almasıyla meşhur. İyice ipin ucunu saldı gitti dediğimiz bir...
  3. greyfurt diyeti ile kilo veren varmı

greyfurt diyeti ile kilo veren varmı

selam melekler hazır mevsimindeyken greyfurt diyeti yapmaya karar verdim aranızda greyfurt diyeti ile kilo veren varsa benimle paylaşabilirmi hakkaten greyfurt kilo verdiriyormu
  4. Zayıflama yüzüğü kullanıp kilo veren varmı?

Zayıflama yüzüğü kullanıp kilo veren varmı?

Mıknatısların Bakış Yönü Ayağa takılırken mıknatısların çıkıntılı olan tarafının içe gelerek mıknatısların ayak başparmağı tabanına temas halinde olduğuna emin olunmalıdır.Zayıflama yüzüğü etkileri ve size faydaları sıralanmıştır. Sizde herhangi bir zayıflama yüzüğü kullandıysanız olumlu veya olumsuz alıdğınız sonucu bizimle yorum bölümünden paylaşırsanız seviniriz. • Yüzük Ayağınıza...
  5. Kilo veren ünlülerin öncesi ve sonrası

Kilo veren ünlülerin öncesi ve sonrası

Onları aslın da çok yakından tanıyoruz. Belkide yıllardır kilolu görmeye alışkın olduğumuz ünlüler, zaman için de öyle büyük bir değişikliğe uğrayarak kilo verdiler ki hatta yakınları bile bazen gördüklerin de tanımakta güçlük çekebiliyorlar. Aslın da kilo denince aklımıza çok fazla yemek yiyen kişiyi düşünürüz.. Ama ne yazık ki bazen çok fazla yemek yemedikleri halde bir takım...

Sayfayı Paylaş