gebe
  1. sehr_i sukut

sehr_i sukut Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    30
    Ödül Puanları:
    28

Neden neden nedennnnnnnn

Konu, 'Komik Yazılar Duvar Yazıları' kısmında sehr_i sukut tarafından paylaşıldı.

• Hulk deve dönüşürken üstündeki elbiselerin tamamı yırtıldığı halde donu neden yırtılmaz? Elastik midir, nedir? •Neden bowling oynamaya gelen dolgun saçlı üç kızdan bir tanesi "Kızlar B planına hazırlanın" der? A planını denemişler midir? Denemişlerse nedir? • Neden ayak serçe parmakları bir gariptir? • İpana 7 reklamındaki kız, diş doktoru "ne zamandır İpana 7 kullanıyorsunuz?" diye sorunca neden cevap vermeyip ***** ***** sırıtır? İpana 7'nin insanları aptallaştıran bir etkisi de kanıtlanmış mıdır? • Neden mavi bir sebze veya meyve yoktur?

• Neden her yerde bir ''Dostlar Kıraathanesi'' vardır?

• ColaTurka reklamında gökdelenden sepet sarkıtan şahıs Joe Efendi'ye "Six ColaTurka, two ekmek" derken niye Joe Efendi sepete yalnızca six ColaTurka koyup ekmekleri sallamamaktadır?

• Neden sokakta çiftleşen köpekleri ayırmak için üzerlerine su dökülür? Doğada yapışıp bir daha ayrılamamış köpek çiftleri var mıdır?

• Neden Türk filmlerinde üniversitede okuyan genci canlandıran karakterlerin tümü T cetveli taşır?

• Neden sokaktaki çöp kutularının üstünde 'çöp' yazar? "Başka bir şey kutusu" olma ihtimali var mıdır?

• Dekatlon niye vardır? Bütün bunları tek tek yapanlar olduğu gibi bir de bu 4-5 arkadaşın yaptığını yapan tek bir eleman var paket halinde sunuyoruz" demek mi oluyor?

• Neden Demet Akalın adlı şahıs "üşüdüm çok üşüdüm" sözlü şarkısına yaz günü, bir plajda, bikinili klip çeker?

• Neden hemen hemen tüm spor haberlerini pencere markaları sunar? Sporla pencere arasındaki bağlantı nedir?

• Neden vj'lerin program yönetmenleri onlara hep kötü kötü bakmaktadırlar?

• Neden herhangi bir toplu taşıma aracında birisinin cep telefonu çaldığında en uç noktadaki bile kafasını aralardan uzatarak o tarafa bakar? Teknolojiyi kullanmak merak uyarıcı bir olgu mudur yoksa utanç verici bir durum mu?

• Neden Eurovision, "örovizyon" diye okunurken Euro, "avro mu okunsun, yuro mu?" diye tartışılır?

• "Maç TRT'de izlenir'' yazılı bir pankart tutan adamın tribünde ne işi vardır?

• İnsanoğlu netten bir şey indirirken neden bilgisayarın başından ayrılamaz?

2. esena

esena Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    38
    Ce: Neden neden nedennnnnnnn
    ellerine sağlık canım heheh güzeldi

3. NuRoVSkİ

NuRoVSkİ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: Neden neden nedennnnnnnn

puhahaha:):):) bencede neden???
    emegıne saglık

Neden neden nedennnnnnnn konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Neden?

Neden?

Günün son dersinin sonuna gelinmişti. Öğrenciler çıkmak için sabırsızlanıyordu. Defter ve kitaplarını çantalarına koydular. Zil çalar çalmaz, dışarı çıkmak için hazırdılar. Yalnız, Ali hazırlanmamıştı. Gecikmek için de elinden geleni yapıyordu. Nihayet zil çaldı. Öğrenciler bir anda kapıya yöneldi. Ali, yerinden kalkmadı. Ağır ağır eşyasını topladı. Bir yandan göz ucuyla öğretmenine bakıyor,...
  2. neden?

neden?

bu oyunda hayatımızdaki klişelere bi anlam vermeye çalışacaz alttakide kendince bi cvp verip yeni bi klişe söliyecek... ilk ben baslıyorum neden hep ilk adım erkeklerden beklenir
  3. Neden...!

Neden...!

Bu güzel sitede neden radyo yayını yok ...?
  4. Neyse...

Neyse...

Aldığın her nefesin sana beni hatırlatacak.... Gittiğini sanma yerin bende ebedi kalacak... Gözlerinin baktığı her yerde gözlerim olucak... Adını aşkta bir kez kanatmamış Sevişmelerine hiç duygu katmamış Zalim düş... Yokluğunu çağırıyorum iki ucu yanık kağıtlardan Bitmemişliğin tükenmişliği başladı artık Zaman dudaklarıma bant Ellerime halat bundan böyle. Adını yalan aşklarda dağlayacak...
  5. ne

ne

burçak tarlasının gerçek adı nedir

Sayfayı Paylaş