gebe
  1. sibek

sibek Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    3

neden olabilir

Konu, 'Hamilemiyim Sorular Cevaplar' kısmında sibek tarafından paylaşıldı.

Adettim biteli 3 gun oldu adet olmadan once esimle surekli bilikte oluyoduk bitikten sonrada bilikte olduk suan kasik ve bel agrim var bide midem eksiyo hamile olabilirmiyim

2. karakuzu

karakuzu Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    476
    Ödül Puanları:
    113
    Ins hamilesindir ama bu belirtiler herkeste olmuyo ya da hamilelik belirtisi cikmayabiliyo. Daha adetin biteli 3 gun olmus. Üstüne goruyo olabilirsin belkide. En temizi bi kan testi yaptir derim:)

3. BAŞAK.ece

BAŞAK.ece Forum Okuru

4. sibek

sibek Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    Ins hamileyimdir esim ve ben cok istiyoruz bide benim vajinam cok kasiniyo ve yaniyo neden olabilir sizce

5. karakuzu

karakuzu Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    476
    Ödül Puanları:
    113
    Kasinma mantar belirtisi Wc deyken yanmada enfeksiyon
    Gecikme dr git ok :tik:

6. sibek

sibek Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    Peki hangi bolume gitmem lazim muaynr icin

7. hevin

hevin Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    88
    Ödül Puanları:
    18
    jinekologuna gitmen lazim cnm

neden olabilir konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 3000 Yılında Neler Olabilir!

3000 Yılında Neler Olabilir!

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. sevgisizlik hastalığa neden olabilir

sevgisizlik hastalığa neden olabilir

sevgisizlik nedir İstenmemek, sevilmemek gibi duygular fiziksel ağrı oluşturuyormuş. Sevelim ,sevilelim.Bu dünya kimseye kalmaz:) Los Angeles'da Kaliforniya Üniversitesi psikologları ilk kez fiziksel ağrı ile sosyal bir ortamda sevilmeme, dışlanma duygusunun tek bir genle idare edildiğini ortaya çıkarmışlar. Bu araştırmaya göre muopioid reseptör geni (OPRM1), fiziksel ağrıda rol alan bir...
  3. ellerim karıncalanıyor neden olabilir?

ellerim karıncalanıyor neden olabilir?

Arada sırada ellerimde ve ayaklarımda karıncalanmalar uyuşmalar oluyor.Acaba bunun nedeni ne olabilir? Bir hastalık belirtisi falanmı yoksa?
  4. Hamile kalamıyorum nedeni ne olabilir?

Hamile kalamıyorum nedeni ne olabilir?

hamile kalamama sebepleri,hamile kalamama nedenleri,neden hamile kalamıyorum,hamileliğe engel faktörler,hamile kalmayı engelleyen durumlar Çiftlerin yaklaşık %15 kadarında net bir sebep bulunmamasına rağmen infertilite durumu gözlenmektedir. Bu çiftlerde kadın faktörleri değerendirildiğinde rahim, tüpler, yumurtalık ve endokrin çevrenin net bir patolojisi görülmemektedir. Diğer...
  5. ne olabilir korkuyorum ?  :(

ne olabilir korkuyorum ? :(

süphelı bir birliktelik yasadım ve sabahında ertesı gun hapı aldım . 10 gun sonra inanılmaz karın agrım oldu.1 hafta sonra tatıle gıdecegım için gecıktırıcı kullandım. kahverengı akıntım oldu daha sonra adet oldum koyu bır sekılde tuvalette bosalan sonrasında kahve ve pembe akıntım devam ettı . sonrakı ıkı ay duzenli bir sekılde sadece 2 gun suren sadece tuvalete gittiğimde ped e bulasmayan...

Sayfayı Paylaş